Dziś są imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Wydarzenia


Wielokulturowy Lublin (pełny program)
Z ostatniej chwili
Koncert muzyki romskiej, warsztaty kaligrafii, kolacja szabatowa, spacer szlakiem ewangelickim - to tylko niektóre z wydarzeń tegorocznego festiwalu Wielokulturowy Lublin. czytany: 399

Jak Polacy wybili się na niepodległość? Patriotyczna wystawa w Muzeum Lubelskim
Z ostatniej chwili
Polskość, patriotyzm i tożsamość narodowa - to tylko niektóre z tematów, których dotykać będzie wystawa "Czas na Niepodległą". Wernisaż odbędzie się dzisiaj na Zamku Lubelskim o godzinie 18.00. ... czytany: 362

Najczęściej czytane

Sprawczyni wypadku – antylopa
Sprawczyni wypadku – antylopa
Obywatel Tanzanii zjechał z jezdni i uderzył w drzewo, jak tłumaczył policjantom, chciał uniknąć zderzenia z antylopą. W wydychanym powietrzy miał 2 promile alkoholu.
Reklamy

Czeka na nowego Pana

Cześć, jestem Ubrzeg!

Komentowane

Super sprzęt dodał(a) komentarz w artykule
Ekologiczny odkurzacz na ulicach Lublina
Oto Polska właśnie :( dodał(a) komentarz w artykule
Porzuconych rowerów ciąg dalszy
Porzadnicka dodał(a) komentarz w artykule
Ekologiczny odkurzacz na ulicach Lublina
Jerry dodał(a) komentarz w artykule
Śmiertelna brawura!
Shak dodał(a) komentarz w artykule
Śmiertelna brawura!
Do Jelo dodał(a) komentarz w artykule
Śmiertelna brawura!
Jelo dodał(a) komentarz w artykule
Śmiertelna brawura!
Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
REDAKTOR NACZELNY
Cezary Potapczuk
tel. 790-881-081
cezary@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Aleksandra Drozdowska
tel. 512-24-21-24
aleksandra@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Ewelina Smalec
tel. 501-050-024
ewelina@lublin24.pl
Redaktor
Monika Blandyna Lewkowicz
tel. 501-92-24-24
monika@lublin24.pl
Redaktor
Joanna Mazurek
tel. 501-93-24-24
joanna@lublin24.pl
Reklama
Doradca Klienta Biznesowego
Katarzyna Ryzner
tel. 577-781-081
katarzyna@lublin24.pl
Doradca Klienta Biznesowego
Krzysztof Stefaniak
tel. 720-081-081
krzysztof@lublin24.pl
Dział Reklamy reklama@lublin24.pl

Dział Foto / Wideo
Mateusz Paśkucki
tel. 602-844-775
foto@lublin24.pl