Dziś są imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Redakcja  / ES
dodane: dziś / 13:15   |   wyświetleń: 669

Zatrzymano podpalaczy!

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w minionym tygodniu podpalili budynek mieszkalno-gospodarczy
Zatrzymano podpalaczy!fot. KWP Lublin 


     Policjanci z Piask i Świdnika zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w minionym tygodniu podpalili budynek mieszkalno-gospodarczy.


     W miejscowości Bystrzejowice Pierwsze 10 stycznia doszło do podpalenia budynku mieszkalno-gospodarczego. Straty zostały oszacowane przez biegłego na kwotę 10 tys. złotych. Mundurowi z Piask i Świdnika prowadząc własne czynności o charakterze sprawdzającym zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Piaski. Sprawcy do dwaj mężczyźni w wieku 28 i 29 lat.


     Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie 29-latek przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Mężczyzna usłyszał jeszcze osiem innych zarzutów dotyczących podpaleń opuszczonych budynków, gdzie straty wstępnie oszacowano na 70 tys. złotych.


Ze sprawą powiązany jest też 28-latek oraz dwaj nastolatkowie w wieku 15 i 16 lat. Wobec nich prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru. Nieletnim zajmie się natomiast Sąd Rodzinny.


Policjanci ciągle ustalają czy są inne osoby mogące mieć związek ze sprawą podpaleń.Źródło: KWP Lublin


Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)