Dziś są imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Redakcja  / AD
dodane: 10-01-2018 12:52   |   wyświetleń: 1263

Wymusił pierwszeństwo i potrącił pieszą. Z miejsca zdarzenia odjechał do pobliskiego sklepu VIDEO

Mieszkanka prawidłowo przechodziła przez przejście dla pieszych, gdy potrącił ją starszy mężczyzna. Nieświadomy niczego sprawca pojechał na zakupy do pobliskiego sklepu.
Wymusił pierwszeństwo i potrącił pieszą. Z miejsca zdarzenia odjechał do pobliskiego sklepu  VIDEOfot. kadr z lubelska.policja.gov.pl 


     Mieszkanka Puław prawidłowo przechodziła przez przejście dla pieszych, gdy potrącił ją starszy mężczyzna. Nieświadomy niczego sprawca pojechał na zakupy do pobliskiego sklepu.


     Leżącą na przejściu kobietę zauważyli dzielnicowi, którzy natychmiast podjechali ustalić okoliczności zdarzenia. Jak się okazało, mieszkanka Puław chciała przejść na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Gościńczyk, jednak gdy tylko weszła na pasy, potrącił ją 84-letni kierowca forda. Policjanci zapewnili kobiecie pomoc medyczną i udali się na poszukiwania sprawcy.


     Mężczyzna nie odjechał daleko. Funkcjonariusze znaleźli go, gdy robił zakupy w pobliskim markecie. Jak sam twierdził, nie był świadomy, że chwilę wcześniej spowodował wypadek. Był trzeźwy.


     57-letnia poszkodowana przeszła badania w szpitalu, a poza ogólnymi potłuczeniami ciała nie doznała większych obrażeń. Kierowcy forda zatrzymano prawo jazdy za rażące naruszenie zasad ruchu drogowego.


Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.plVideo

Komentowane

A co on ślepy? (2018-01-10 13:54) 72 76   |   zgłoś do usunięcia
Jak można dać ślepemu prawo jazdy? Jak on jej mógł nie widzieć! Nie do wiary... Zabrać mu prawko!
Jakiś dziadek? (2018-01-10 13:56) 74 64   |   zgłoś do usunięcia
Jechał wolno, jest jasno. Ona szła powoli (nie wtargnęła nagle na przejście). Chyba naprawdę ślepy za kółkiem.
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)