Dziś są imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

 
dodane: 29-02-2016 12:50   |   wyświetleń: 962

Ulica Muzyczna: Rodzice i uczniowie toną w błocie

Przy dojeździe do bramy Szkoły Muzycznej miał być utwardzony dojazd. A jest błoto i są kałuże - denerwuje się pani Hanna.
Ulica Muzyczna: Rodzice i uczniowie toną w błociefoto. Magdalena Plewka 
Wszędzie wokół błoto, nie można nigdzie zaparkować - komentuje pani Hanna (na zdjęciu), mama 8 letniej, uczennicy III klasy Szkoły Muzycznej. - Wszystkie nuty wpadły nam w błoto, musiałyśmy je czyścić i córka jest już spóźniona.

Dziś ruszył kolejny etap prac przy wydłużeniu ul. Muzycznej do stadionu. Do szkoły muzycznej dojedziemy tylko od ulicy Szczerbowskiego. Zakaz ruchu i postoju obowiązuje od skrzyżowania z Głęboką, Narutowicza i Nadbystrzycką do rzeki. 

Rodzice odwożący dzieci szkoły mogą wjechać w ulicę  Szczerbowskiego od al. Piłsudskiego lub przez ul. Ochotniczą od strony ul. Narutowicza. Bez zmian pozostaje wyjazd z ul. Szczerbowskiego w prawo w al. Piłsudskiego i przez ul. Strażacką w ul. Narutowicza.


Na stan ulicy Muzycznej narzekają również pracownicy Zespołu Szkół Plastycznych. Pani Elżbieta, nauczycielka  w „Plastyku” mówi: Mam nadzieję, ta sytuacja się poprawi. Wiedziałam, że roboty zaczynają się dzisiaj, ale nie sadziłam, że będzie aż tak duże zamieszanie.

- Najważniejsze jest bezpieczeństwo uczniów - mówi dyrektor Szkoły Muzycznej, Elwira Śliwkiewicz–Cisek. - Nasza szkoła to podstawówka, gimnazjum i liceum w jednym, razem 530 uczniów. Większość podopiecznych dojeżdża do szkoły z instrumentami, nie możemy pozwolić sobie na jakikolwiek dyskomfort. Dzisiaj jest ładna pogoda, a co będzie, jak się popsuje... Jutro będziemy rozmawiać z inwestorem - dodaje.

Jak informuje Karol Kieliszek z biura prasowego ratusza, dojazd do szkoły jest zapewniony i rodzice mogą odwozić dzieci pod szkołę. - Skoro jest budowa, to nie będzie idealnie czysto - dodaje.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Cześć, jestem Ubrzeg!
Cześć, jestem Ubrzeg! Dawno temu miałem wypadek. Od tamtej pory moje nóżki nie do końca działają tak jak powinny. Może na świecie jest ktoś kto pokocha mnie pomimo mojej niepełnosprawności?
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na ...
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na Placu Teatralnym przy CSK W tym roku po raz pierwszy Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zorganizował własne koncerty.
Kurtki z granicy
Kurtki z granicy Prawie 500 nowych kurtek otrzymają podopieczni lubelskiego PCK. Ubrania nie pochodzą od darczyńców, a z Krajowej Administracji Skarbowej.
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga Lublin rozpoczyna współpracę z wolontariuszami z Ukrainy. Młodzi Ukraińcy pojawią się w Kozim Grodzie w ramach Wolontariatu Europejskiego Erasmus +, dzięki wygranej w projekcie "Interculture: International volungteering for city culture".
Rowerowe disco
Rowerowe disco Rowerzyści i rowerzystki przejadą przez miasto w rytmie disco.

Napisz do mnie

kontakt

Najczęściej czytane

Sprawczyni wypadku – antylopa
Sprawczyni wypadku – antylopa
Obywatel Tanzanii zjechał z jezdni i uderzył w drzewo, jak tłumaczył policjantom, chciał uniknąć zderzenia z antylopą. W wydychanym powietrzy miał 2 promile alkoholu.
Reklamy

Czeka na nowego Pana

Cześć, jestem Ubrzeg!

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
REDAKTOR NACZELNY
Cezary Potapczuk
tel. 790-881-081
cezary@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Aleksandra Drozdowska
tel. 512-24-21-24
aleksandra@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Ewelina Smalec
tel. 501-050-024
ewelina@lublin24.pl
Redaktor
Monika Blandyna Lewkowicz
tel. 501-92-24-24
monika@lublin24.pl
Redaktor
Joanna Mazurek
tel. 501-93-24-24
joanna@lublin24.pl
Reklama
Doradca Klienta Biznesowego
Katarzyna Ryzner
tel. 577-781-081
katarzyna@lublin24.pl
Doradca Klienta Biznesowego
Krzysztof Stefaniak
tel. 720-081-081
krzysztof@lublin24.pl
Dział Reklamy reklama@lublin24.pl

Dział Foto / Wideo
Mateusz Paśkucki
tel. 602-844-775
foto@lublin24.pl