Dziś są imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Joanna Danielewicz
dodane: 11-12-2015 20:06   |   wyświetleń: 16787

Wrota Coca-Coli otwarte. Magia czerwonej ciężarówki w centrum Białej trwa

Ani chłód, ani tłum, ani kolejki nie odstraszają bialczan, którzy od godziny 15.00 oblegają pl. Wolności podczas eventu Coca-Coli, której ciężarówka dziś zawitała w centrum miasta.
Wrota Coca-Coli otwarte. Magia czerwonej ciężarówki w centrum Białej trwafot. Bartek Wołoszko; Anna Węgrzyniak 

Impreza trwa w najlepsze. Takich tłumów pl. Wolności nie widział chyba nigdy, a na pewno bardzo dawno. Bialczanie i mieszkańcy powiatu zjeżdżali już wczesnym popołudniem, by ustawić się w kolejkach do atrakcji.

Zdjęcia z Mikołajem, ciężarówką, reniferem. Obowiązkowe zdobycie puszki coli ze specjalnym grawerem, przygotowanie upominku w specjalnym namiocie. Na wszystko musi starczyć czasu, bo w przeogromnych kolejkach trzeba swoje odstać.

Ale stanie w kolejkach też ma swój urok, bo można miło spędzić czas w uroczej, magicznej atmosferze, pod czerwoną ciężarówką.

Pani Joanna z małą Amelką, przyznaje, że w oczekiwaniu na puszkę coca-coli trzeba było swoje odstać w kolejce. - Po to tu jednak przyjechałyśmy, bardzo fajna impreza, jesteśmy pod wrażeniem - mówiła po wyjściu z ciężarówki.

Zachwycony tym co dzieje się na placu jest także Patryk. Przyjechał tu specjalnie, choć nie mieszka w Białej. - Jest fantastyczna atmosfera, wszystko mi się tu podoba. Niesamowicie to wygląda, jestem bardzo zadowolony, że tu jestem - przyznaje.

To co dzieje się na placu podoba się też pani Elżbiecie, choć przyjechała tu bardziej ze względu na stoiska rozstawione w ramach jarmarku. - Tłumy niesamowite, ale bardzo ładnie to wygląda. Ludzie mają powód żeby wyjść na miasto i wspólnie się pobawić. Dodatkowo wszystko pasuje do takiej przedświątecznej atmosfery. Bardzo trafiona inicjatywa, oby więcej takich - przyznaje.

Na placu pojawili się więc nie tylko mieszkańcy Białej, ale też powiatu. Temu co dzieje się w centrum miasta z zainteresowaniem przyglądali się również obcokrajowcy. Pan Abu trafił akurat na plac podczas pobytu w Białej z rodziną. - Córka z żoną chodzą i oglądają. Jesteśmy pod wrażeniem, to bardzo piękny obrazek, co się tu dzieje - mówi zagraniczny gość i nagrywa wszystko na komórkę.

Oto jak bawi się dziś Biała. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Video

Galeria zdjęć

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy ...
Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy zażądał 10 tys. zł. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie zatrzymali fałszywego ? detektywa?. Mężczyzna zażądał od mieszkańca powiatu pruszkowskiego 10 tys. zł. Kwota ta miała być zapłatą za milczenie i ukrycie dowodów zdrady przed żoną 37 latka. Pokrzywdzony szybko zorientował się, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje. Nie miał nic do ukrycia i nie miał... żony.
Już jutro spektakl "Tata ma kota (Poczytaj mi Tato)"
Już jutro spektakl Centrum Kultury w Lublinie, g. 19:00, 22 marca, Sala Czarna; bilety: 20 / 30 zł.
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa Przed nami święto słowa i recytacji. W dniach 5-7 kwietnia 2019 odbędzie się wspólny, międzynarodowy finał XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej i XII Konkursu Poezji i Prozy Polskiej na Ukrainie.
Bombardowanie włóczką ma 5 lat!
Bombardowanie włóczką ma 5 lat! Ponad 60 instalacji i 50 pasjonatów szydełkowania w grupie. Bombardowanie włóczką świętuje pięciolecie istnienia.
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej Blisko 70 kg krajanki tytoniowej ujawnili i zabezpieczyli policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Lublinie. Taką ilość przewoził w swoim pojeździe 39-letni mieszkaniec gm. Poniatowa. Nielegalny towar został zabezpieczony, zaś mężczyzna zatrzymany. Jak wstępnie oszacowano, straty na szkodę Skarbu Państwa wynoszą blisko 70 tys. zł. Zgodnie z kodeksem karno skarbowym mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)