Dziś są imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Joanna Danielewicz
dodane: dziś / 20:06   |   wyświetleń: 16368

Wrota Coca-Coli otwarte. Magia czerwonej ciężarówki w centrum Białej trwa

Ani chłód, ani tłum, ani kolejki nie odstraszają bialczan, którzy od godziny 15.00 oblegają pl. Wolności podczas eventu Coca-Coli, której ciężarówka dziś zawitała w centrum miasta.
Wrota Coca-Coli otwarte. Magia czerwonej ciężarówki w centrum Białej trwafot. Bartek Wołoszko; Anna Węgrzyniak 

Impreza trwa w najlepsze. Takich tłumów pl. Wolności nie widział chyba nigdy, a na pewno bardzo dawno. Bialczanie i mieszkańcy powiatu zjeżdżali już wczesnym popołudniem, by ustawić się w kolejkach do atrakcji.

Zdjęcia z Mikołajem, ciężarówką, reniferem. Obowiązkowe zdobycie puszki coli ze specjalnym grawerem, przygotowanie upominku w specjalnym namiocie. Na wszystko musi starczyć czasu, bo w przeogromnych kolejkach trzeba swoje odstać.

Ale stanie w kolejkach też ma swój urok, bo można miło spędzić czas w uroczej, magicznej atmosferze, pod czerwoną ciężarówką.

Pani Joanna z małą Amelką, przyznaje, że w oczekiwaniu na puszkę coca-coli trzeba było swoje odstać w kolejce. - Po to tu jednak przyjechałyśmy, bardzo fajna impreza, jesteśmy pod wrażeniem - mówiła po wyjściu z ciężarówki.

Zachwycony tym co dzieje się na placu jest także Patryk. Przyjechał tu specjalnie, choć nie mieszka w Białej. - Jest fantastyczna atmosfera, wszystko mi się tu podoba. Niesamowicie to wygląda, jestem bardzo zadowolony, że tu jestem - przyznaje.

To co dzieje się na placu podoba się też pani Elżbiecie, choć przyjechała tu bardziej ze względu na stoiska rozstawione w ramach jarmarku. - Tłumy niesamowite, ale bardzo ładnie to wygląda. Ludzie mają powód żeby wyjść na miasto i wspólnie się pobawić. Dodatkowo wszystko pasuje do takiej przedświątecznej atmosfery. Bardzo trafiona inicjatywa, oby więcej takich - przyznaje.

Na placu pojawili się więc nie tylko mieszkańcy Białej, ale też powiatu. Temu co dzieje się w centrum miasta z zainteresowaniem przyglądali się również obcokrajowcy. Pan Abu trafił akurat na plac podczas pobytu w Białej z rodziną. - Córka z żoną chodzą i oglądają. Jesteśmy pod wrażeniem, to bardzo piękny obrazek, co się tu dzieje - mówi zagraniczny gość i nagrywa wszystko na komórkę.

Oto jak bawi się dziś Biała. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Video

Galeria zdjęć

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)