Dziś są imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

 
dodane: dziś / 15:18   |   wyświetleń: 408

Dzień dziecka: Słonik Bombik

Słonik Bombik odwiedzi lubelskie dzieci z okazji ich święta.
Dzień dziecka: Słonik Bombik fot. Bombikowo.pl 
- Chciałem osobiście złożyć wszystkim dzieciom życzenia z okazji Dnia Dziecka, przybić piątkę swoim fanom i spotkać się z moimi przyjaciółmi pracującymi w Księgarni Świętego Pawła. Liczę, że spotkam rzeszę dzieciaków, którym rozdam masę cukierków. Będę opowiadał swoje przygody i chętnie zapozuję do zdjęć. Moi przyjaciele zadbają o super atmosferę! Będzie malowanie twarzy i tańce! Już nie mogę się doczekać, zobaczymy się? :) 

Takiemu osobistemu zaproszeniu nie sposób odmówić. Słonik Bombik jest sympatycznym bohaterem serii opowiadań dla dzieci. Jego łaciata skóra wpływa zarówno na jego wyjątkowość, jak i przysparza mu kompleksów. Słonik musi mierzyć się z takimi problemami, jakie znają dzieci ze swojego podwórka - kłótnie z rodzicami, nieporozumienia z rówieśnikami, akceptacja nowego rodzeństwa, czy życie w grupie. Zmagając się z nimi, bajkowy bohater uczy dzieci, jak najlepiej radzić sobie z trudnościami, które niesie życie.

Spotkanie ze Słonikiem Bombikiem odbędzie się w Księgarni Świętego Pawła przy ul. Królewskiej 6. Całość podzielona została na dwie tury:

10:00-14:00 Spotkania z grupami przedszkolaków (po wcześniejszym umówieniu się na konkretną godzinę):
- Czytanie bajek o Słoniku, zabawy i zagadki
- Spotkanie ze Słonikiem Bombikiem - możliwość robienia zdjęć
- Prezenty dla dzieci

15:00 Spotkanie ze wszystkimi dziećmi:
- Czytanie bajek o Słoniku, zabawy i zagadki
- Spotkanie ze Słonikiem Bobkiem
- Prezenty dla dzieci
- Malowanie twarzy

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)