Dziś są imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Bartosz Leśkiewicz  
dodane: 15-05-2018 18:42   |   wyświetleń: 597

Poseł Kulesza nawołuje przeciw opłacie paliwowej [WIDEO]

Podczas, gdy PiS przybiera się do wprowadzenia nowej opłaty emisyjnej za paliwo politycy spoza partii rządzącej podnoszą krzyk przeciwko, jak sami mówią - nowym podatkom. W Lublinie orędownikiem walki z wzrostem cen stał się poseł Kukiz'15 - Jakub Kulesza.
Poseł Kulesza nawołuje przeciw opłacie paliwowej [WIDEO]fot. Mateusz Paśkucki 

Dziś Kulesza spotkał się z dziennikarzami i przedstawicielami lubelskich przedsiębiorców. Wg. polityków PiS wprowadzenie opłaty emisyjnej za paliwo o 10 gr za litr uderzy tylko w tych największych, nie skutkując wzrostem cen na stacjach benzynowych, a co za tym idzie nie będzie skierowana przeciwko zwykłym kierowcom.

- Politycy Prawa i Sprawiedliwości po raz kolejny próbują przemycić kolejną opłatę, która jest tak naprawdę kolejnym podatkiem, przeciwko czemu protestujemy – mówi Kulesza. Wypomina przy okazji prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, że sam wcześniej wskazywał na zbyt wysokie ceny paliw w Polsce i deklarował, że jego partia nie będzie ich zmieniać. - Nie pierwszy raz spotykam się z tym że polityk kłamie, oszukuje, podnosi podatki, a mówi że je obniża – dodaje.

Dodatkowo obecny na spotkaniu Leszek Kędzierawski - prezes lubelskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców wskazuje, że podniesienie ceny paliwa zaowocuje wzrostem cen wszystkich produktów i usług, co odczuje każdy z nas. Przypomina także, że zaledwie w ciągu ostatniego weekendu ceny na stacjach benzynowych osiągnęły bardzo wysoki pułap, przekraczając 5 zł za litr.

Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)