Dziś są imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Redakcja  / JM
dodane: 11-01-2018 22:13   |   wyświetleń: 943

Ponad 1,5 kg marihuany na własny użytek, dla relaksu i spokoju.

Kryminalni zabezpieczyli ponad 1,5 kg suszu marihuany. Narkotyki były ukryte w pomieszczeniu gospodarczym użytkowanym przez 37- latka.
Ponad 1,5 kg marihuany na własny użytek, dla relaksu i spokoju. 


     Kryminalni z Łęcznej zabezpieczyli ponad 1,5 kg suszu marihuany. Narkotyki były ukryte w pomieszczeniu gospodarczym użytkowanym przez 37- latka gm. Puchaczów. Mężczyzna mówił, że palił marihuanę od czasu do czasu, ponieważ był potem zrelaksowany i spokojniejszy. Teraz 37- latek przebywa w areszcie, za posiadanie takiej ilości grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


     Akcja kryminalnych miała miejsce wczoraj w jednej z miejscowości w gminie Puchaczów. Policjanci już wcześniej podejrzewali, że mieszkający tam 37- latek może posiadać znaczną ilość środków odurzających.


     Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci ujawnili i zabezpieczyli wysuszony ponad dwumetrowy krzak marihuany o wadze przekraczającej 1,5 kg. Właściciel tak dużego okazu został zatrzymany, natomiast tłumaczył, że jakiś czas temu posiał w tunelu małe ziarenko marihuany, które kupił przez Internet. Mężczyzna okazał się zdolnym zielarzem, ponieważ z ziarenka wyrosła ponad dwumetrowa roślina. Wysuszoną marihuanę palił od czasu do czasu, aby się zrelaksować i być spokojniejszym.


     Obecnie mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie, dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KWP Lublin


Komentowane

LubON (2018-01-12 10:07) 49 51   |   zgłoś do usunięcia
A gdzie artykuł o uroczystościach z litewskiego z wczoraj? Zero zdjęć nawet? Słabo
Redakcja oldlublin.incoding.pl do LubON (2018-01-14 08:43) 46 47   |   zgłoś do usunięcia
Szanowny Panie (lub Szanowna Pani :)) - prosimy o kilka zdjęć i kilka zdań z wczorajszych uroczystości (z Placu Litewskiego) - bardzo chętnie napiszemy o tym na naszym portalu - z wielką przyjemnością udostępnimy szerszej publiczności relację z wydarzenia. Pozdrawiamy!
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)