Dziś są imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego

Redakcja  
dodane: 27-12-2017 14:46   |   wyświetleń: 681

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku w Goraju

Dzisiaj po północy w Goraju doszło do tragicznego wypadku. Postronny mężczyzna znalazł leżącego na drodze 22-latka bez oznak życia.
Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku w Gorajufot. KWP Lublin 

   Dzisiaj po północy w Goraju doszło do tragicznego wypadku. Postronny mężczyzna znalazł leżącego na drodze 22-latka bez oznak życia, po czym powiadomił policję oraz służby ratownicze.  Potrącony mężczyzna to mieszkaniec gminy Goraj. Do wypadku doszło na drodze nr W 835. Policja ustala okoliczności wypadku. Dowody zebrane na miejscu wskazują, iż 22-latek został prawdopodobnie potrącony przez nadjeżdżający samochód. Kierowca nie udzielił pomocy poszkodowanemu i uciekł z miejsca zdarzenia. Policja apeluje do świadków oraz osób mających wiedzę o wydarzeniu o kontakt z KPP w Biłgoraju pod numerem telefonu 84 686 82 10. Informację można też przekazać dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

 

Świąteczny bilans na drogach

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie poinformowała dzisiaj o bilansie świątecznym na drogach naszego województwa.

 W okresie świątecznym doszło do 25 wypadków. Poszkodowanych zostało 33 osoby z czego 6 poniosło śmierć, a 27 zostało rannych. Na drogach województwa lubelskiego mundurowi odnotowali też ponad 300 kolizji oraz zatrzymali ponad 60 nietrzeźwych kierowców.

 Przed nami weekend sylwestrowy, apelujemy o rozwagę i ostrożność na drogach, zarówno kierowców jak i pieszych. Przypominamy też, że piesi poza terenem zabudowanym mają obowiązek noszenia elementów odblaskowych.


Źródło: KWP w Lublinie

Komentowane

Młody (2017-12-27 23:10) 64 76   |   zgłoś do usunięcia
Szkoda młodego chłopaka. Całe życie było przed nim... ciekawe czy miał odblaski.
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ...
Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ponad 12 lat Lubelscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę ponad 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z posesji w gm. Wólka. 28-latek poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem. Jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka Policjanci z Bychawy zatrzymali 64-latka. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawnili rewolwer hukowy, który nosił ślady przeróbki na broń palną a także około 250 sztuk amunicji, którą posiadał bez wymaganego zezwolenia. Nielegalne znalezisko zostało zabezpieczone. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty.
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą Za kradzież co najmniej 6 worków ubrań ze sklepu z używaną odzieżą odpowie 22-letni mieszkaniec Lublina. Pracownik magazynu został ujęty na gorącym uczynku w momencie, gdy próbował wynieść worek z ubraniami. W jego samochodzie policjanci znaleźli dodatkowe worki ze sklepowym asortymentem. Sklep oszacował straty na blisko 1,5 tys. zł.
Chińskie tabletki psychoaktywne
Chińskie tabletki psychoaktywne 28-letnia Chinka odpowie za przywóz do Polski blisko tysiąca sztuk tabletek zawierających substancje psychoaktywne i efedrynę. Na trop nielegalnego procederu wpadli lubelscy policjanci z komendy miejskiej oraz funkcjonariusze lubelskiej służby celno-skarbowej. Po ustaleniu, że 28-latka otrzyma przesyłkę z tabletkami, zabezpieczyli nadaną z Chin paczkę.
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii ...
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii Dyżurny komisariatu w Bełżycach otrzymał informację z WCPR-u o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Natychmiast podjął działania, aby zlokalizować miejsce przebywania desperata. Dzięki umiejętnie przeprowadzonej przez policjanta rozmowie nie doszło do tragedii i mundurowi odnaleźli 40-latka.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)