Dziś są imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Redakcja  / Ewelina Smalec
dodane: 17-01-2018 13:43   |   wyświetleń: 307

Oszust poszukiwany 14 listami gończymi zatrzymany

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Lublinie zatrzymali wczoraj 38-latka poszukiwanego 14 listami gończymi.
Oszust poszukiwany 14 listami gończymi zatrzymanyfoto. KWP Lublin 


     Mundurowi zatrzymali mężczyznę na jednej z ulic Lublina, gdy odbierał przesyłkę w postaci telewizora. Poszukiwany kupił sprzęt w systemie ratalnym, na który wyłudził kredyt w jednym z lubelskich banków, posługując się sfałszowanymi dokumentami. 38-latek nie posiadał stałego miejsca zameldowania. Po przeszukaniu okazało się, że miał przy sobie kilka egzemplarzy sfałszowanych dokumentów, 2 tys. zł oraz kilka kart SIM, które zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

 

     Ustalono, że mężczyzna jest poszukiwany 14 listami gończymi wydanymi przez kilka prokuratur na terenie całego kraju, za popełniane przestępstwa o charakterze gospodarczym. Dzisiaj zostanie przekonwojowany do aresztu śledczego.  Zatrzymany musi odbyć karę 2 lat pozbawienia wolności w związku z poprzednimi wyrokami.

 

Za przestępstwo oszustwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

/Źródło: KWP Lublin


Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Cześć, jestem Ubrzeg!
Cześć, jestem Ubrzeg! Dawno temu miałem wypadek. Od tamtej pory moje nóżki nie do końca działają tak jak powinny. Może na świecie jest ktoś kto pokocha mnie pomimo mojej niepełnosprawności?
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na ...
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na Placu Teatralnym przy CSK W tym roku po raz pierwszy Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zorganizował własne koncerty.
Kurtki z granicy
Kurtki z granicy Prawie 500 nowych kurtek otrzymają podopieczni lubelskiego PCK. Ubrania nie pochodzą od darczyńców, a z Krajowej Administracji Skarbowej.
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga Lublin rozpoczyna współpracę z wolontariuszami z Ukrainy. Młodzi Ukraińcy pojawią się w Kozim Grodzie w ramach Wolontariatu Europejskiego Erasmus +, dzięki wygranej w projekcie "Interculture: International volungteering for city culture".
Rowerowe disco
Rowerowe disco Rowerzyści i rowerzystki przejadą przez miasto w rytmie disco.

Napisz do mnie

kontakt

Najczęściej czytane

Sprawczyni wypadku – antylopa
Sprawczyni wypadku – antylopa
Obywatel Tanzanii zjechał z jezdni i uderzył w drzewo, jak tłumaczył policjantom, chciał uniknąć zderzenia z antylopą. W wydychanym powietrzy miał 2 promile alkoholu.
Reklamy

Czeka na nowego Pana

Cześć, jestem Ubrzeg!

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
REDAKTOR NACZELNY
Cezary Potapczuk
tel. 790-881-081
cezary@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Aleksandra Drozdowska
tel. 512-24-21-24
aleksandra@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Ewelina Smalec
tel. 501-050-024
ewelina@lublin24.pl
Redaktor
Monika Blandyna Lewkowicz
tel. 501-92-24-24
monika@lublin24.pl
Redaktor
Joanna Mazurek
tel. 501-93-24-24
joanna@lublin24.pl
Reklama
Doradca Klienta Biznesowego
Katarzyna Ryzner
tel. 577-781-081
katarzyna@lublin24.pl
Doradca Klienta Biznesowego
Krzysztof Stefaniak
tel. 720-081-081
krzysztof@lublin24.pl
Dział Reklamy reklama@lublin24.pl

Dział Foto / Wideo
Mateusz Paśkucki
tel. 602-844-775
foto@lublin24.pl