Dziś są imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Marcin Wysokiński  / AD
dodane: 08-01-2018 17:37   |   wyświetleń: 847
Data wydarzenia: 12.01.2018

Lubelska Noc Biologów 2018 – zaproszenie

O tym, jak zobaczyć niewidzialne i czym się różni miłość od narkotyku, przekonamy się już w najbliższy piątek 12 stycznia podczas lubelskiej Nocy Biologów.
Lubelska Noc Biologów 2018 – zaproszeniefot. UMCS 

     Noc Biologów 2018 to siódma odsłona ogólnopolskiego wydarzenia zrzeszającego nie tylko pasjonatów nauk przyrodniczych. Ideą cyklu jest rozbudzenie zainteresowania otaczającym nas światem u osób w każdym wieku oraz przybliżenie publiczności warsztatu pracy biologa.


W wydarzeniu wezmą udział trzy lubelskie ośrodki a każdy z nich zaplanował szereg warsztatów, wykładów i prezentacji multimedialnych o różnorodnej tematyce.

Bogactwo oferty tegorocznej Nocy Biologów pozwoli każdemu znaleźć dla siebie najciekawszą propozycję. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, a na większość z nich nie obowiązuje rezerwacja. Poniżej linki do szczegółowego programu a już wkrótce szczegółowa relacja z wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!


Program Nocy Biologów na KUL-u: http://www.nocbiologow.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=lublin1&idp=program


Program Nocy Biologów na UMCS-ie: http://www.nocbiologow.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=lublin


Program Nocy Biologów w Ogrodzie Botanicznym UMCS: http://www.nocbiologow.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=lublin2

Źródło: UMCS

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)