Dziś są imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Joanna Mazurek  
dodane: 27-04-2018 12:34   |   wyświetleń: 694

Co wydarzy się w weekend w Lublinie?

Nadchodzący weekend to mały krok do zbliżającej się majówki. Przygotowaliśmy przedsmak wydarzeń kulturalnych.
Co wydarzy się w weekend w Lublinie?foto. lublin.eu 
Muzyka

Koncert zespołu POZYTYVNI
Pozytyvni – Pop Rockowa formacja. Połączenie doświadczenia, umiejętności i fascynacji muzyką. Każdy z muzyków posiada nie tylko praktykę muzyczną i sceniczną, dochodzi także współpraca z zespołami i solistami tj.: Urszula Trojanowska, Rafał Brzozowski i KAIROS.
W piątek zagrają nam najnowsze hity z aktualnych list przebojów, jak i też starszych. Wszystko zaaranżują z nieco rockowym zacięciem oraz dużą dawką muzykowania i improwizacji.
27 kwietnia, godzina 20:00, Restauracja Siedem Życzeń. Bilety w cenie 15zł.

KALI w Lublinie
Kali, właściwie Marcin Kamil Gutkowski – polski raper. Znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym Firma, którego członkiem był w latach 2000–2010.
Koncert jest zapowiedzią nowego albumu V8T.
„V8T” to oznaczenie jednostki napędowej auta Kaliego, który za sprawą ciągłego życia w trasie , stał się dla niego drugim domem, rodząc tym samym koncepcję nowego albumu.
28 kwietnia, godzina 20:00, Klub Graffiti. Bilety w cenie 40-45zł.

Agata Karczewska
Folkowa singer-songwriterka grająca country. Inspiruje się artystami tj.: Laura Marling czy Elliott Smith. Przedstawicielka muzycznego minimalizmu, która uważa, że na scenie wystarczy gitara i wokal. Dzięki magicznemu głosowi i porywającej osobowości w pełni skupia uwagę słuchaczy.
28 kwietnia, godzina 20:00, Próba Cafe, ul. Grodzka 5A. Wstęp wolny.

Teatr

WinyLOVE Story
Widowisko muzyczne z czasów big-beatu, potańcówek i miłości do muzyki. Powrót do okresu Wielkiej Płyty, przede wszystkim winylowej, która jest symbolem rozwoju polskiej muzyki rozrywkowej.
W tle muzyki rozgrywa się tytułowe WinyLOVE Story – historia miłosna marynarza i maturzystki. Perypetie głównego bohatera zostały przedstawione z dużą dawką humoru i dowcipu. Akcja widowiska rozgrywa się w wakacyjnej scenerii.
Podstawę muzyczną widowiska utworzą znane polskie przeboje z lat 60, które wykonywali znani artyści m.in.: Kasia Sobczyk, Karin Stanek, Helena Majdaniec, Maria Koterbska, Krzysztof Klenczon, Ryszard Poznakowski, Jerzy Matuszkiewicz, Seweryn Krajewski, Matusz Święcicki, Jerzy Połomski, Piotr Szczepanik, Bogdan Łazuka. Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 kwietnia, godzina 18:00. Scena Teatru Muzycznego w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5. Bilety w cenie 52-70 zł.

Dla dzieci

Barbarzyńskie tsunami/ warsztaty edukacyjne
W najbliższą sobotę także zapraszamy na warsztaty, które są skierowane dla dzieci, młodzieży oraz całej rodziny. Przypominamy, że zajęcie mają na celu przybliżenie historii i kultury Cesarstwa Rzymskiego oraz ich wpływu na życie ludności zamieszkującej tereny poza jego granicami. Poprzez zabawę zostanie pokazane jak żyli nasi przodkowie pod koniec epoki antyku, czym różnili się od poprzednich mieszkańców Rzymu, a co od nich przejęli.

W ramach warsztatów odbędzie się wspólne zwiedzanie wystawy „Barbarzyńskie tsunami”. Chętni wykonają tym razem tarczę wojownika, aby poczuć się jak rzymski legionista lub gladiator. Własne dzieła będzie można zabrać ze sobą lub pozostawić do udziału w konkursie na najlepszą pracę.
28 kwietnia, godzina 11:00, Muzeum Lubelskie. Bilety w cenie 10 zł.

Proszę słonia
„Proszę słonia” Ludwika Jerzego Kerna to dla wielu z nas przypomnienie najlepszych chwil z dzieciństwa, nie tylko ze względu na lekturę, ale przede wszystkim na stare „Dobranocki”.
Pinio to kilkuletni chłopiec, który jest najmniejszy w swojej klasie. Jest to największe zmartwienie rodziców, którzy podają chłopcu codziennie witaminki na rośnięcie. Pinio w tajemnicy przed rodzicami witaminki wrzuca do trąby porcelanowego słonia Dominika. W skutek czego Dominik rośnie na cały dom, a dodatkowo zaczyna mówić, ruszać uszami, a na końcu chodzić.
28 i 29 kwietnia, historia chłopca, który nie umiał urosnąć zostanie przeniesiona na scenę Teatru im. H.Ch. Andersena w Lublinie, godzina 16:00. Bilety w cenie 30 zł.

Co więcej?

XIV SOFT "Kontestacje" 2018
Tegoroczną edycję rozpocznie IV Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa "Ciało-Ruch-Przestrzeń-Wolność", która będzie poruszała tematy związane z symboliką ciała w teatrze, improwizacją, performancem oraz wkładem teatrów studenckich w walce o wolność.
Dodatkowo 12 grup z całej Polski zaprezentuje nieszablonowe przedstawienia poszukujące nowych form wypowiedzi. Na festiwalu także zobaczymy niezwykłą postać tanecznej sceny kraju- Iwonę Olszowską. Tancerka, choreografka, nauczycielka tańca współczesnego (specjalizacja: świadomość ciała, improwizacja kontaktowa oraz improwizacja jako performance).
Start 27 kwietnia, godzina 19:00, Chatka Żaka. Wstęp wolny.

Ciało-Ruch-Przestrzeń. Wolność!
Improwizacja towarzyszy nam od początku naszego istnienia, ponieważ twórcą są dzieci. Jako dorośli często zapominamy czym jest zabawa samym sobą, radość z otaczającego nas świata. Co to jest zabawa samym sobą oraz jak oderwać się od rutyny codzienności?
Chatka Żaka zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach improwizacji ruchowej i symboliki ciała z elementami kontakt. Finałem będą improwizowane akcje ruchowe przed i podczas XIV SOFT Kontestacji. Celem projektu jest zebranie grupy, która przed Festiwalem zaprezentuje kilka krótkich akcji flashmobowych na terenie miasta oraz podczas trwania Festiwalu.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Dla chętnych "pay if you want after the show".
Ilość miejsc ograniczona. Start 29 kwietnia, godzina 16:00.

Zróbmy to inaczej! Mikroświat w słoiku
Cały świat w słoiku? Tak, aby żył własnym życiem i ozdabiał dom? Warsztaty, gdzie nauczysz się jak stworzyć takie dzieło własnoręcznie.
28 kwietnia,godzina 11:00, IKEA po Sąsiedzku. Wstęp wolny.

Sezon Lublin na weekend

Wydarzenia odbędą się na terenie całego Lublina w dniach 27-29 kwietnia. Podzielone zostały na poszczególne dziedziny.
Zwiedzanie Obiektów
-Metropolitalne Seminarium Duchowe w Lublinie
-Wystawy „Lublin. Pamięć miejsca.”
-Jak wyglądał żołnierz polski 1918?
-”Od tej pory staliśmy się numerami”
-”Wysiedleńcy z Zamojszczyzny w obozie na Majdanku”
-”Sztuka za drutami”
Spotkania tematyczne i prelekcje
-Wieczór z piosenką turystyczną
-Podczas Kuchni lubelskich żaków, czyli podróży historyczno-gastronomicznej
-Wideospacer „Architektura niepodległego państwa”
-O wolności w sztuce współczesnej
-„Krajobrazy niepamięci: odsłona fotograficzna”
-„Tobie śpiewam Lublinie…”
-„Indywidualność na miarę wcale niepoślednią…”
Wycieczki piesze i spacery
-Spacer po Lublinie czasów Bolesława Prusa
-Złota Rybka w Oleju – rodzinny spacer uliczkami Starego Miasta oraz warsztaty
-Baby Tour – Lublin 1918 – wycieczki dla rodziców z niemowlętami i malutkimi dziećmi
-Podróże w czasie. Lublin międzywojenny – wycieczka dla dzieci
-Lubelskie ślady Marii Skłodowskiej-Curie
-Żydzi w Lublinie – Szlak Pamięci. Spacer granicami getta
-Żydzi w Lublinie – Szlak Pamięci. Ostatnia droga na Umschlagplatz
-Minisejm – prolog Dnia i Nocy Unii Lubelskiej
-Lublin wierszem i prozą opisany
Warsztaty
-Lubelskie warsztaty sitodruku inspirowane wolnością
-KUL jako równolatek Niepodległej
Wycieczki zmotoryzowane
-Masa Krytyczna śladami 1918 roku w Lublinie
Gry miejskie, terenowe i questy
-Grę miejską „Ku niepodległej”
-Lubelskie zagadki z audioprzewodnikiem
-Rodzinny Puchar Sezonu Lublin w Marszach na Orientację.
Więcej informacji znajdziecie w linku.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Symulowali ratowali i wygrali - Studenci UM w Lublinie ...
Symulowali ratowali i wygrali - Studenci UM w Lublinie ponownie Mistrzami! Studenci Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wygrali tegoroczną edycję Ogólnopolskich Zawodów Symulacji Medycznej.
Marcin Wroński laureatem konkursu "Złoty Pocisk"
Marcin Wroński laureatem konkursu Marcin Wroński na Warszawskich Targach Książki odebrał statuetkę i nagrodę pieniężną w wysokości 3 tys. złotych. Jury doceniło "Czas Herkulesów" - dziewiątą publikację z cyklu o przygodach Komisarza Maciejewskiego.
Tragedia na krajowej 19. Nie żyje 19-letni kierowca
Tragedia na krajowej 19. Nie żyje 19-letni kierowca W wyniku zderzenia z tirem na krajowej 19 zginął 19-letni kierowca. Z kolei na ekspresówce do Warszawy miały miejsce dwa niebezpieczne wypadki.
Lubelskie jest tu!
Lubelskie jest tu! "Potencjał miasta Lublin i Lubelszczyzny jako produkt turystyczny" - pod takim hasłem odbyło się dzisiejsze spotkanie na Lubartowskiej 77 - w miejscu Lubelskiego Jarmarku.
Świadek koronny "Masa" do aresztu
Świadek koronny Jarosław S., ps. Masa aresztowany na 3 miesiące.
Sprawniejsza rehabilitacja małych pacjentów z porażeniem mózgowym [WIDEO] ...
Sprawniejsza rehabilitacja małych pacjentów z porażeniem mózgowym [WIDEO] Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny umożliwi małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitalu Dziecięcego ćwiczenia rehabilitacyjne w wodzie.
Nie masz pomysłu na wypoczynek? Przyjdź na Lubelskie Targi ...
Nie masz pomysłu na wypoczynek? Przyjdź na Lubelskie Targi Turystyczne i poznaj oferty  [WIDEO] Jedna z największych imprez plenerowych promujących turystykę w województwie lubelskim - takim mianem określa się Targi Turystyczne w Lublinie, które odbywają się na Placu Teatralnym przy Centrum Spotkania Kultur, w dniach 18-20 maja.
O.S.T.R, Lady Pank, Akcent i Sławomir – Kozienalia ...
O.S.T.R,  Lady Pank, Akcent i Sławomir – Kozienalia i Feliniada już w ten weekend Kozienalia i Feliniada 2018 - sprawdź godzinowy plan koncertów.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Bój o „Złotą Kielnię” [GALERIA]Szeregi lubelskiej policji zasilone o 111 nowych funkcjonariuszy„Bezpiecznie zachciało się żyć!” z De Mono w LublinieWładze województwa zainaugurowały rok szkolnyKolejne odkrycia archeologów na Placu LitewskimPrzyjechał z zamiarem sprzedaży na straganie. Wrócił z podpalonym samochodemRunmageddon Kids w Stalowej Woli. Wygrał chłopiec z Lublina!Tirem potrącił dwie rowerzystki. Jedna z nich zmarła na miejscuTrwa przebudowa stadionu lekkoatletycznegoPierwszy Runmageddon Games LublinTurniej Par Patrolowych Odebrali dyplomy dla najlepszych „skarbówek”

Obejrzyj

Lubelskie jest tu!Sprawniejsza rehabilitacja małych pacjentów z porażeniem mózgowym [WIDEO]Nie masz pomysłu na wypoczynek? Przyjdź na Lubelskie Targi Turystyczne i poznaj oferty  [WIDEO]Nagrody dla wyróżniających się bibliotekarzy. Za nami Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Lublinie [WIDEO]Snooker jak wojsko? Joanna Mucha o ministrze Soboniu: „promuje swoją kampanię na Świdniku” [WIDEO]LUBELLA - nowe technologie warte 130 mln [WIDEO]Innowacyjne rozwiązania dla Lublina [WIDEO]Realizacja wyborczych obietnic pod lupą społeczeństwa [WIDEO]Noc Muzeów - Lublin 2018. Tegoroczny plan wydarzeń [WIDEO]Poseł Kulesza nawołuje przeciw opłacie paliwowej [WIDEO]Miasto ma kolejnego Honorowego Obywatela

Wydarzenia dodajwszystkie

Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON ONgold 95 98 LPG
4,48 - 4,61 4,89 -

Dyżurna apteka

"HEMPLA 5" - ul. Zesłańców Sybiru 5,
81 534 70 91

Prognoza pogody

Ogłoszenia   dodajwszystkie

Kupię: kupię spółke
DEBERG LIMITED - Skup Zadłużonych Spółek z o.o. S.A. Ltd , GMbH oraz Jednoosobowych Działalności Gospodarczych. Skupiamy się na działalności umożliwiających podjęcie czynności, które zmierzają do ...
Kupię: kupię spółke
Skupujemy Spółki i pomagamy w Wstępowaniu jako zarząd kryzysowy w sytuacjach, kiedy obecny zarząd nie jest wstanie udźwignąć ciężaru związanego z prowadzeniem spółki, jak również ...
Dam pracę: Zatrudnię Elektromonterów – Włochy
Zatrudnię Elektromonterów do Włoch (okolice Bergamo). Proste prace instalacyjne na terenie centrum logistycznego. Zakwaterowanie, przejazdy. Umowa o pracę, odzież ochronna, wyżywienie oraz elektronarzędzia. Wymagamy wykształcenia ...
Kupię: kupię spółke
Kupimy udziały w Spółkach oraz Jednoosobowych Działalnościach Gospodarczych znajdujących się na krawędzi bankructwa Występujemy w roli upadłego i podejmujemy się negocjacji z pracownikami i wierzycielami. Oferujemy ...
Kupię: kupię spółkę
Pomagamy zadłużonym podmiotom znajdującym się w krytycznej sytuacji finansowej. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 15 lat i jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży ...
Dam pracę: Zatrudnimy Tłumaczy 68,72
Mikrotech S.A. w Krośnie poszukuje osoby do współpracy w zakresie tłumaczeń biznesowych. Praca polega na tłumaczeniu specjalistycznych tekstów oraz korekty gotowych tekstów w językach: niemiecki, włoski, rosyjski, ...
Dam pracę: Zatrudnimy Tłumaczy 68.72
Mikrotech S.A. w Krośnie poszukuje osoby do współpracy w zakresie tłumaczeń biznesowych. Praca polega na tłumaczeniu specjalistycznych tekstów oraz korekty gotowych tekstów w językach: niemiecki, włoski, rosyjski, ...
Dam pracę: Lektor angielskiego online
Jeśli poszukujesz pracy jako lektor języka angielskiego, chcesz się samorealizować, pracować zdalnie, decydować ile oraz kiedy pracujesz to ta praca jest właśnie dla ciebie. Szkoła Językowa ...
Dam pracę: Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra oferuje
Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna Wymagania: biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, ...
Dam pracę: Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej
Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko: Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej Miejsce pracy: praca zdalna Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ...
Dam pracę: Agencja pracy Netkadra poszukuje pracowników na stanowisko: tłumacz – praca ...
Dam pracę: Pracownik produkcji
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Pracownik produkcji
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Pakowacz
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Operator maszyn
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Spawacz
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Operator wózka widłowego
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Inne: Skup Aut za Gotówkę - Małopolska, Śląsk, Opolskie ...
Nasza firma oferuje skup aut osobowych i dostawczych, wszystkich marek – z bezpłatnym dojazdem do klienta. Skupujemy auta niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, ...
Dam pracę: Operator wózków widłowych
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Lektor angielskiego online
Jeśli poszukujesz pracy jako lektor języka angielskiego, chcesz się samorealizować, pracować zdalnie, decydować ile oraz kiedy pracujesz to ta praca jest właśnie dla ciebie. Szkoła Językowa ...

Starsze artykuły

Akademia Mówcy i Prezentera po raz pierwszy w Lublinie
Podobne warsztaty odbywają się od 2 lat w dużych ...
Wyszedł z domu a gdy znalazła go policja, nie wiedział ...
Wczoraj  po południu policjanci z VI ...
Wyprali prawie pół miliona euro. Zostali zatrzymani.
W minioną środę policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą ...
Pogotowie pozostanie w szpitalu
Szpital dysponuje pomieszczeniami przystosowanymi do prowadzenia działalności związanej z funkcjonowaniem ...
Kolejne wsparcie finansowe od ministerstwa
   Otrzymana promesa przyznana jest w ramach podziału środków na usuwanie ...
OSTRZEŻENIE O BURZACH Z GRADEM Z DN. 9.08.2016 r
Nazwa biura: IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych w ...
Absolutoria UMCS
Wyjątkowy i niezapomniany – taki właśnie powinien być dzień, w ...
Seniorzy rządzą Lublinem
- To, jak wygląda współczesny Lublin, zawdzięczamy właśnie Wam. Cieszę ...
PZPN szuka w Białej piłkarskich orłów
- To bardzo prestiżowe przedsięwzięcie, o które zabiegał samorząd ...
Łęczna. Nowe chodniki i ścieżki rowerowe
Przy ul. Wyszyńskiego ścieżki zbudowana jest z kolorowej, bezfazowej kostki ...
Nie przeżył uderzenia w drzewo
Do wypadku doszło wczoraj po południu na wysokości miejscowości Lachówka ...
Kim była Franciszka Arnsztajnowa?
Wydarzeniu towarzyszyła projekcja filmu „Album Rodzinny” (reż. Andrzej Titkow) ...
Bazylika opowiada swoją historię - z wizytą u Dominikanów
Upiększanie i wzmacnianieRenowacji poddano prawie całą Bazylikę. Głównym celem ...
Program "Aktywny Samorząd"
Środki finansowe w kwocie 944 680,96 zł, obejmują:Moduł I – ...
Rozmowy o mieście - Lublin niedalekiej przyszłości 2018
   Czy w Lublinie możliwa jest hodowla zwierząt? ...
Nekrolog dla Pianissimy
Nagła choroba pokonała konia pod koniec ...
Piramida strat. Wyłudzony milion złotych
Na początku tygodnia policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą ...
Kulinarny szlak wschodniej Polski
   To trzecie wydarzenie w ramach cyklu „Na kulinarnym szlaku wschodniej ...
Nie bądźmy obojętni!
Jak co roku, w chwili gdy w naszym kraju następuje ...
Stracił prawo jazdy
W ciągu minionego weekendu policjanci radzyńskiej drogówki zatrzymali 6 takich kierowców. ...
VDMA z wizytą w Lublinie
VDMA w ramach swojej działalności rozwija kontakty i przyjmuje członków ...
II Wschodnie Forum Samorządowo-Gospodarcze
Samorządowcy, naukowcy, przedstawiciele biznesu i organizacji pozarządowych będą dyskutować o ...
Zginął w pożarze opuszczonego budynku
W Lublinie na ul. Modrej doszło do pożaru opuszczonego ...
Pogromcy włamywacza docenieni przez komendanta
Wczoraj komendant KMP w Białej Podlaskiej miał okazję podziękować ...
Test syren alarmowych
W czwartek (24 marca) o godzinie 12:00 w ramach planowego treningu ...
Lublin zagra w serialu "Morowe Panny"
   „Morowe Panny” to opowieść o okupacji hitlerowskiej, widzianej z perspektywy ...
Okrzeja. Wypadek na przejeździe kolejowym
Dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie powiedział nam, ...
Zabili kolegę!
Trójka znajomych pracowała razem na budowie, na dodatek mieszkali ...
Andrzej Wasil nowym prezesem LW Bogdanka!
Nowy prezes oficjalnie zacznie pracę 21 marca. Wasil zastąpił Krzysztofa ...
Podczas ucieczki zgubił portfel z dokumentami
Przyłapany na kradzieży przez ekspedientkę, przewrócił ją i uciekł. Miał ...
Radosław Mikołajczuk z ZSE w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej ...
59 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski zakwalifikowało się do ...
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
REDAKTOR NACZELNY
Cezary Potapczuk
tel. 790-881-081
cezary@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Aleksandra Drozdowska
tel. 512-24-21-24
aleksandra@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Ewelina Smalec
tel. 501-050-024
ewelina@lublin24.pl
Redaktor
Monika Blandyna Lewkowicz
tel. 501-92-24-24
monika@lublin24.pl
Redaktor
Joanna Mazurek
tel. 501-93-24-24
joanna@lublin24.pl
Reklama
Doradca Klienta Biznesowego
Katarzyna Ryzner
tel. 577-781-081
katarzyna@lublin24.pl
Doradca Klienta Biznesowego
Krzysztof Stefaniak
tel. 720-081-081
krzysztof@lublin24.pl
Dział Reklamy reklama@lublin24.pl

Dział Foto / Wideo
Mateusz Paśkucki
tel. 602-844-775
foto@lublin24.pl

lublin24 bialapodlaska24