Dziś są imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

 
dodane: 27-07-2016 15:12   |   wyświetleń: 470

Zderzenie motocyklisty z rowerzystą. Poszkodowana mieszkanka Lublina

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Michałów, w powiecie włodawskim na drodze krajowej nr 82. Poszkodowana została w nim 37-letnia mieszkanka Lublina
Zderzenie motocyklisty z rowerzystą. Poszkodowana mieszkanka Lublinafoto. KWP Lublin 
Wczoraj ok. 16:30 policjanci z Komisariatu w Urszulinie podczas wykonywania czynności służbowych zauważyli w miejscowości Michałów zdarzenie drogowe z udziałem rowerzysty i motocyklistki. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 60-letni mężczyzna podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie upewnił się, że jest wyprzedzany przez jadącą w kierunku Lublina motocyklistkę. W efekcie doszło do zderzenia obydwu pojazdów. 37-letnia kobieta została zabrana do szpitala z obrażeniami ciała.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 60-letni rowerzysta podczas wykonywania manewru w lewo nie upewnił się, że jest wyprzedzany przez kierującą motocyklem 37-letnią mieszkankę Lublina. W efekcie doszło do zderzenia obydwu pojazdów. Kobieta została zabrana do szpitala z obrażeniami ciała. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przeprowadzone badania wykazały, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Teraz policjanci będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o bezpieczne poruszanie się po drogach. Przypominamy wszystkim rowerzystom, że podczas poruszania się po jezdni są zobowiązani odpowiednio wcześnie sygnalizować wszystkie wykonywane manewry po to, aby kierujący mógł właściwie zareagować.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Cześć, jestem Ubrzeg!
Cześć, jestem Ubrzeg! Dawno temu miałem wypadek. Od tamtej pory moje nóżki nie do końca działają tak jak powinny. Może na świecie jest ktoś kto pokocha mnie pomimo mojej niepełnosprawności?
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na ...
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na Placu Teatralnym przy CSK W tym roku po raz pierwszy Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zorganizował własne koncerty.
Kurtki z granicy
Kurtki z granicy Prawie 500 nowych kurtek otrzymają podopieczni lubelskiego PCK. Ubrania nie pochodzą od darczyńców, a z Krajowej Administracji Skarbowej.
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga Lublin rozpoczyna współpracę z wolontariuszami z Ukrainy. Młodzi Ukraińcy pojawią się w Kozim Grodzie w ramach Wolontariatu Europejskiego Erasmus +, dzięki wygranej w projekcie "Interculture: International volungteering for city culture".
Rowerowe disco
Rowerowe disco Rowerzyści i rowerzystki przejadą przez miasto w rytmie disco.

Napisz do mnie

kontakt

Najczęściej czytane

Sprawczyni wypadku – antylopa
Sprawczyni wypadku – antylopa
Obywatel Tanzanii zjechał z jezdni i uderzył w drzewo, jak tłumaczył policjantom, chciał uniknąć zderzenia z antylopą. W wydychanym powietrzy miał 2 promile alkoholu.
Reklamy

Czeka na nowego Pana

Cześć, jestem Ubrzeg!

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
REDAKTOR NACZELNY
Cezary Potapczuk
tel. 790-881-081
cezary@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Aleksandra Drozdowska
tel. 512-24-21-24
aleksandra@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Ewelina Smalec
tel. 501-050-024
ewelina@lublin24.pl
Redaktor
Monika Blandyna Lewkowicz
tel. 501-92-24-24
monika@lublin24.pl
Redaktor
Joanna Mazurek
tel. 501-93-24-24
joanna@lublin24.pl
Reklama
Doradca Klienta Biznesowego
Katarzyna Ryzner
tel. 577-781-081
katarzyna@lublin24.pl
Doradca Klienta Biznesowego
Krzysztof Stefaniak
tel. 720-081-081
krzysztof@lublin24.pl
Dział Reklamy reklama@lublin24.pl

Dział Foto / Wideo
Mateusz Paśkucki
tel. 602-844-775
foto@lublin24.pl