Dziś są imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Bartosz Leśkiewicz  
dodane: 14-05-2018 13:10   |   wyświetleń: 7802

Zarobaczone jaja w lubelskim hipermarkecie

Niewyobrażalny smród w całej alejce mógł skutecznie nie tylko utrudnić zakupy, ale i odstraszyć na dobre wielu klientów hipermarketu Leclerc na ul. Zana w Lublinie. Dodatkowo obrzydzeniem napawał widok larw wijących się na wytłaczankach z jajkami.
Zarobaczone jaja w lubelskim hipermarkeciefot. czytelnik 

Gorszące znalezisko odkryła w sobotę podczas zakupów jedna z klientek sklepu. Żywe larwy owadów wiły się w opakowaniu, czemu towarzyszył odurzający zapach zepsutych jaj. Klientka zgłosiła to pracownikom, jednak Ci mieli wykazać się jedynie doraźnym działaniem i zabrać właśnie to jedno zepsute opakowanie. Rozgoryczona klientka opublikowała w internecie zdjęcia i nagrania, a także zgłosiła sprawę do SANEPID-u.

W odpowiedzi na zawiadomienie lubelska Powiatowa Inspekcja Sanitarna dzisiaj rano przeprowadziła w Leclercu kontrolę. Jak podaje kierownik Oddziału Higieny Żywności, Żywienia i Przedmiotów Użytku – Justyna Moskal, po otrzymanym zgłoszeniu kierownictwo hipermarketu wycofało nie tylko opakowania jajek znajdujące się w sklepie, ale wszystkie dostarczone przez tego producenta. Cała partia wysłana już została do utylizacji.

Zgodnie z przepisami kierownictwu Leclerca nie grożą żadne konsekwencje ze strony SANEPID-u, ponieważ sklep sam wycofał podejrzane jaja. Zajście potraktowane zostało jako zwykłe niedopatrzenie. W związku z tym Inspektorat skieruje sprawę do lubelskiego Inspektoratu Weterynarii.


Fot. czytelnik

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)