Dziś są imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego

 
dodane: 10-03-2016 08:48   |   wyświetleń: 837
Data wydarzenia: 15.03.2016

Zainteresowany fotowoltaiką? Zapraszamy na spotkanie

Biuro Zarządzania Energią zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców, którzy złożyli ankiety do projektu Lubelska Energia Fotowoltaiczna. Miasto planuje aplikować o środki na budowę instalacji PV na dachach jednorodzinnych budynków mieszkalnych, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014 ? 2020. Tryb wyboru projektów do realizacji jest trybem konkursowym.
Zainteresowany fotowoltaiką? Zapraszamy na spotkaniefot. UM Lublin 
Mieszkańcy Lublina złożyli łącznie 338 ankiet do projektu Lubelska Energia Fotowoltaiczna, dotyczącego budowy instalacji fotowoltaicznych na dachach jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Po wstępnej, formalnej weryfikacji, pozytywnie zweryfikowano 165 ankiet, 65 wymaga uzupełnienia bądź złożenia dodatkowych wyjaśnień. Pozostałe ankiety zostały zweryfikowane negatywnie, gdyż nie spełniały wymagań określonych w zasadach udziału w projekcie. Powody negatywnej weryfikacji to:
- zarejestrowana i/lub prowadzona działalność gospodarcza pod adresem planowanej instalacji PV (64 ankiety);
- zużycie energii elektrycznej poniżej 2000 kWh/rok, dom w trakcie budowy lub budynek niezamieszkały z brakiem możliwości udokumentowania wymaganego poziomu zużycia energii elektrycznej (39 ankiet);
- zameldowanie wnioskodawcy poza terenem Gminy Lublin lub nieposiadanie w chwili składania ankiety tytułu prawnego do nieruchomości wynikającego z prawa własności lub wieczystego użytkowania (4 ankiety);
- pokrycia połaci dachowej materiałem zawierającym azbest (1 ankieta).

Aktualnie trwa weryfikacja wnioskodawców pod kątem braku zaległości finansowych z tytułu podatków i opłat lokalnych.

Biuro Zarządzania Energią organizuje spotkanie informacyjne dla mieszkańców, którzy złożyli ankiety do projektu Lubelska Energia Fotowoltaiczna. Spotkanie odbędzie się 15 marca (wtorek) o godzinie 18.00 w auli Zespołu Szkół Nr 5 im. Jana Pawła II przy ul. Elsnera 5 w Lublinie. Oprócz mieszkańców Lublina, na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele kilku firm specjalizujących się w montażu instalacji fotowoltaicznych, którzy opowiedzą o technicznych aspektach budowy i funkcjonowania instalacji PV.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ...
Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ponad 12 lat Lubelscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę ponad 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z posesji w gm. Wólka. 28-latek poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem. Jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka Policjanci z Bychawy zatrzymali 64-latka. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawnili rewolwer hukowy, który nosił ślady przeróbki na broń palną a także około 250 sztuk amunicji, którą posiadał bez wymaganego zezwolenia. Nielegalne znalezisko zostało zabezpieczone. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty.
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą Za kradzież co najmniej 6 worków ubrań ze sklepu z używaną odzieżą odpowie 22-letni mieszkaniec Lublina. Pracownik magazynu został ujęty na gorącym uczynku w momencie, gdy próbował wynieść worek z ubraniami. W jego samochodzie policjanci znaleźli dodatkowe worki ze sklepowym asortymentem. Sklep oszacował straty na blisko 1,5 tys. zł.
Chińskie tabletki psychoaktywne
Chińskie tabletki psychoaktywne 28-letnia Chinka odpowie za przywóz do Polski blisko tysiąca sztuk tabletek zawierających substancje psychoaktywne i efedrynę. Na trop nielegalnego procederu wpadli lubelscy policjanci z komendy miejskiej oraz funkcjonariusze lubelskiej służby celno-skarbowej. Po ustaleniu, że 28-latka otrzyma przesyłkę z tabletkami, zabezpieczyli nadaną z Chin paczkę.
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii ...
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii Dyżurny komisariatu w Bełżycach otrzymał informację z WCPR-u o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Natychmiast podjął działania, aby zlokalizować miejsce przebywania desperata. Dzięki umiejętnie przeprowadzonej przez policjanta rozmowie nie doszło do tragedii i mundurowi odnaleźli 40-latka.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)