Dziś są imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Cezary Potapczuk  / ES
dodane: 13-04-2018 15:54   |   wyświetleń: 555

Zabił dziewczynę, potem skoczył z dziesiątego piętra i przeżył

Zabił dziewczynę, potem skoczył z dziesiątego piętra i przeżyłfot. Internet 


W Sądzie Okręgowym w Lublinie ruszył proces Mateusza C., 26-letniego recydywisty. Mężczyzna odpowiada za zabójstwo swojej dziewczyny. Oskarżony bił ofiarę tłuczkiem do mięsa i dźgał nożem. Usiłował popełnić samobójstwo, ale skok z 10 piętra zamortyzowały rosnące przed blokiem drzewa i krzewy.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w maju ubiegłego roku. Nie udało się ustalić w jakich okolicznościach. Wiadomo, że wcześniej spożywali alkohol. W trakcie zabawy dziewczyna rozmawiała z byłym chłopakiem. Nic nie zwiastowało tragedii. Kiedy późnym wieczorem wrócili do domu mężczyzna zaatakował. Bił tłuczkiem, dźgał nożem i dusił. Zwłoki zawinął w worek foliowy i wcisnął do walizki. Znaleźli je policjanci, których wezwała matka mężczyzny. 26-latek zadzwonił do niej i oświadczył, że zabił dziewczynę i chce popełnić samobójstwo.

Razem z policjantami przyjechali strażacy, rozłożyli skokochron. Młodzieniec przeszedł do okna z innej strony i skoczył. Upadek zamortyzowały drzewa i krzewy. W stanie bardzo ciężkim trafił do szpitala. Kiedy doszedł do siebie usłyszał zarzuty. W piątek ruszył jego proces. Z uwagi na charakter sprawy sędzia zdecydował, że będzie się ona toczyć w większości za zamkniętymi drzwiami. Dziennikarze mogą jedynie przysłuchiwać się zeznaniom interweniująch policjantów. Wyjaśnienia oskarżonego, jego bliskich, oraz rodziny ofiary pozostaną tajne.

Mateuszowi C. grozi dożywocie.

 

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)