Dziś są imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego

Redakcja  
dodane: 14-04-2018 23:31   |   wyświetleń: 8815

Wybuch w mieszkaniu. Nowe ustalenia [wideo]

Polał kobietę benzyną i ją podpalił? Relacje świadków piątkowego wybuchu.
Wybuch w mieszkaniu. Nowe ustalenia [wideo]fot. redakcja lublin24.pl 

W piątek przy ul. Hallera w Świdniku doszło do tragicznego pożaru mieszkania.
Przypomnijmy, że ofiarami zdarzenia była 27-letnia kobieta i 29-letni mężczyzna.

Świadkowie z którymi rozmawialiśmy twierdzą, że sprawcą tego incydentu był mężczyzna, który miał problemy z narkotykami. Był on już wcześniej karany przez Policję.
"Ludzie mówili że ją podpalił benzyną" - mówi jedna z mieszkanek pobliskiego bloku.

Z relacji świadków wynika, że nie był to wybuch gazu. Taki też oficjalny komunikat przedstawiła wczoraj Państwowa Straż Pożarna.

Mł. asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku mówiła, że natychmiast zostanie wszczęte śledztwo w tej sprawie. Będą podejmowane też dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn wybuchu.

Video

Komentowane

Zioło (2018-04-15 19:56) 81 97   |   zgłoś do usunięcia
To jakiś nienormalny typo. Jak można kogoś polać benzyną i podpalić? Przypalił coś czy coś wciągnął? Kretyn
iwona (2018-04-15 22:39) 83 85   |   zgłoś do usunięcia
największa plota udziela wywiadu ona prawdę powie jak się pomyli
Aaa (2018-04-16 00:17) 73 108   |   zgłoś do usunięcia
Dużo zdrowia dla tej dziewczyny..
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ...
Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ponad 12 lat Lubelscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę ponad 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z posesji w gm. Wólka. 28-latek poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem. Jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka Policjanci z Bychawy zatrzymali 64-latka. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawnili rewolwer hukowy, który nosił ślady przeróbki na broń palną a także około 250 sztuk amunicji, którą posiadał bez wymaganego zezwolenia. Nielegalne znalezisko zostało zabezpieczone. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty.
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą Za kradzież co najmniej 6 worków ubrań ze sklepu z używaną odzieżą odpowie 22-letni mieszkaniec Lublina. Pracownik magazynu został ujęty na gorącym uczynku w momencie, gdy próbował wynieść worek z ubraniami. W jego samochodzie policjanci znaleźli dodatkowe worki ze sklepowym asortymentem. Sklep oszacował straty na blisko 1,5 tys. zł.
Chińskie tabletki psychoaktywne
Chińskie tabletki psychoaktywne 28-letnia Chinka odpowie za przywóz do Polski blisko tysiąca sztuk tabletek zawierających substancje psychoaktywne i efedrynę. Na trop nielegalnego procederu wpadli lubelscy policjanci z komendy miejskiej oraz funkcjonariusze lubelskiej służby celno-skarbowej. Po ustaleniu, że 28-latka otrzyma przesyłkę z tabletkami, zabezpieczyli nadaną z Chin paczkę.
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii ...
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii Dyżurny komisariatu w Bełżycach otrzymał informację z WCPR-u o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Natychmiast podjął działania, aby zlokalizować miejsce przebywania desperata. Dzięki umiejętnie przeprowadzonej przez policjanta rozmowie nie doszło do tragedii i mundurowi odnaleźli 40-latka.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)