Dziś są imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Redakcja  / Wodociągi dokładają do kanalizacji. Nawet 5 tys. zł
dodane: 25-02-2016 14:06   |   wyświetleń: 681

Wodociągi dokładają do kanalizacji. Nawet 5 tys. zł

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie czeka do 30 czerwca 2016 r. na wnioski właścicieli posesji z Lublina, którzy chcą podłączyć swoje nieruchomości do miejskiej sieci kanalizacyjnej.
Wodociągi dokładają do kanalizacji. Nawet 5 tys. złfot. pixabay 

Realizowany pierwotnie od 1 czerwca 2013 roku do końca 2015 roku program cieszył się dużym zainteresowaniem. W tym czasie ponad tysiąc właścicieli posesji w Lublinie skorzystało z pomocy MPWiK w ramach programu „Przyłącz się do nas” – informuje Marcin Bielesz, rzecznik lubelskiego MPWiK.

Celem programu jest wsparcie budowy podłączeń do miejskiej sieci kanalizacyjnej. MPWiK pomaga finansowo w ich budowie Maksymalnie 5 000 złotych brutto. Dofinansowanie może mieć dwie formy: dopłaty w wysokości 140 zł do każdego metra wybudowanego podłączenia lub w wysokości do 45 proc. wartości wykazanej na fakturze za wybudowane podłączenie.

Trzecia forma wsparcia budowy podłączenia realizowana w ramach programu „Przyłącz się do nas” to preferencyjne warunki przygotowania przez MPWiK dokumentacji projektowej podłączenia i wykonania budowy przez przedsiębiorstwo.

Program jest skierowany do mieszkańców, wspólnot mieszkaniowych lub podmiotów działających w ich imieniu, których zabudowane nieruchomości przyłączane są do sieci kanalizacyjnej. Program dotyczy też obiektów użyteczności publicznej.


Informacje na temat programu i jego regulamin są dostępne na stronie internetowej MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie.

 

 

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)