Dziś są imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

 
dodane: 02-07-2016 16:12   |   wyświetleń: 669

Włamywacz z Lublina poddaje się karze

Za włamania i kradzieże odpowie 32-letni mieszkaniec Lublina. Kilka miesięcy temu włamał się do jednego z mieszkań i piwnicy na Starych Bronowicach. Trzy miesiące później okradł kolejne mieszkanie na tej samej ulicy. Straty wyceniono na kilka tys. złotych. Po zatrzymaniu przez policję przyznał się do winy, a niebawem dobrowolnie podda karze.
Włamywacz z Lublina poddaje się karzefot. Internet 

Jedno ze zgłoszeń o włamaniu policjanci  z VI komisariatu  otrzymali w lutym tego roku. Z przyjętego zawiadomienia, wynikało, że ktoś pod nieobecność domowników włamał się do mieszkania jednego z bloków na Starych Bronowicach. Łupem włamywacza padł telewizor, odtwarzacz dvd, tablety i butla gazowa. Straty wycenione zostały na kilka tys. zł.


Zgłoszenie o kolejnym  włamaniu na tej samej ulicy policjanci otrzymali w kwietniu. Tym razem włamywacz okradł piwnicę, z której wyniósł dwa rowery i piłę łańcuchową. Straty wyceniono na ponad 1 tys. zł.


Policja od jakiegoś czasu typowała do tych przestępstw znanego im 32-latka. Niedawno został zatrzymany. Mężczyzna przyznał się do obydwu włamań. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że oprócz tych przestępstw, ma jeszcze na sumieniu włamanie do samochodu i mieszkania w 2015 roku.


32-latek przyznał się do winy i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Jej wymiar to  bezwzględne pozbawienie wolności na 18 miesięcy oraz częściowe naprawienie szkody przez zapłatę na rzecz pokrzywdzonego równowartości ukradzionego mienia.

Źródło: policja.gov

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)