Dziś są imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Cezary Potapczuk  / ES
dodane: 30-04-2018 08:58   |   wyświetleń: 1716

Wielki pożar składowiska opon

Trzydzieści zastępów straży walczyło z nocnym pożarem składowiska opon w Sernikach pod Lubartowem.
Wielki pożar składowiska opon foto. Straż Pożarna 

Trzydzieści zastępów straży walczyło z nocnym pożarem składowiska opon w Sernikach pod Lubartowem. W tej chwili trwa dogaszanie pozostałości po wielkiej pryzmie, na której złożono blisko 200 ton opon. Akcja potrwa do południa.



Ogień pojawił się ok 23:00. Na miejsce ruszyli ratownicy z Lubartowa, Lublina, Łęcznej, Świdnika i Parczewa. W kulminacyjnym momencie z ogniem walczyło 30 zastępów, czyli ponad 100 strażaków. Płonęła wielka pryzma opon o wymiarach 50 na 20 metrów na terenie wytwórni mas bitumicznych. W tej chwili sytuacja jest opanowana. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Pomimo olbrzymiego zadymienia, nie było potrzeby ewakuacji okolicznych mieszkańców.



-Strażacy nie chcą na razie mówić o przyczynach - jeszcze jest za wcześnie by o tym wyrokować - podkreśla Michał Badach z KW PSP w Lublinie. Biegli z zakresu pożarnictwa będą to ustalali po zakończeniu akcji dogaszania.


Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Cześć, jestem Ubrzeg!
Cześć, jestem Ubrzeg! Dawno temu miałem wypadek. Od tamtej pory moje nóżki nie do końca działają tak jak powinny. Może na świecie jest ktoś kto pokocha mnie pomimo mojej niepełnosprawności?
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na ...
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na Placu Teatralnym przy CSK W tym roku po raz pierwszy Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zorganizował własne koncerty.
Kurtki z granicy
Kurtki z granicy Prawie 500 nowych kurtek otrzymają podopieczni lubelskiego PCK. Ubrania nie pochodzą od darczyńców, a z Krajowej Administracji Skarbowej.
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga Lublin rozpoczyna współpracę z wolontariuszami z Ukrainy. Młodzi Ukraińcy pojawią się w Kozim Grodzie w ramach Wolontariatu Europejskiego Erasmus +, dzięki wygranej w projekcie "Interculture: International volungteering for city culture".
Rowerowe disco
Rowerowe disco Rowerzyści i rowerzystki przejadą przez miasto w rytmie disco.

Napisz do mnie

kontakt

Najczęściej czytane

Sprawczyni wypadku – antylopa
Sprawczyni wypadku – antylopa
Obywatel Tanzanii zjechał z jezdni i uderzył w drzewo, jak tłumaczył policjantom, chciał uniknąć zderzenia z antylopą. W wydychanym powietrzy miał 2 promile alkoholu.
Reklamy

Czeka na nowego Pana

Cześć, jestem Ubrzeg!

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
REDAKTOR NACZELNY
Cezary Potapczuk
tel. 790-881-081
cezary@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Aleksandra Drozdowska
tel. 512-24-21-24
aleksandra@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Ewelina Smalec
tel. 501-050-024
ewelina@lublin24.pl
Redaktor
Monika Blandyna Lewkowicz
tel. 501-92-24-24
monika@lublin24.pl
Redaktor
Joanna Mazurek
tel. 501-93-24-24
joanna@lublin24.pl
Reklama
Doradca Klienta Biznesowego
Katarzyna Ryzner
tel. 577-781-081
katarzyna@lublin24.pl
Doradca Klienta Biznesowego
Krzysztof Stefaniak
tel. 720-081-081
krzysztof@lublin24.pl
Dział Reklamy reklama@lublin24.pl

Dział Foto / Wideo
Mateusz Paśkucki
tel. 602-844-775
foto@lublin24.pl