Dziś są imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

 
dodane: 09-05-2018 12:54   |   wyświetleń: 663

Wielka Wymiana Kontaktów w Lublinie

10 maja w Hotelu Wieniawski, w Lublinie odbędzie się 6 edycja Wielkiej Wymiany Kontaktów. Jest to spotkanie kierowane do przedsiębiorców, którzy w trakcie wydarzenia będą mogli nawiązać liczne kontakty biznesowe.
Wielka Wymiana Kontaktów w Lubliniefot. wielkawymianakontaktow.pl 
Spotkanie jest podzielone na trzy etapy: networkingowy (podzielony na dwie części), merytoryczny oraz kolację VIP.

Część pierwsza polega na poznaniu się i pierwszej wymianie kontaktów między uczestnikami. Część druga to dwa wykłady eksperckie. W tym roku wygłoszą je: Agnieszka Sochar (m. in. certyfikowany trener biznesu i edukacji) i Tomasz Stawiarz (Dyrektor ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji w firmy Doctor Q BUD). Temat wystąpienia Sochar brzmi „Dlaczego Chuck Norris szybciej stoi niż Ty biegniesz? Trzy nietypowe strategie osiągania sukcesu w życiu i w biznesie”, z kolei Stawiarz będzie mówił o najlepszych strategiach inwestowania w nieruchomości.

Po części merytorycznej odbędzie się druga część wymiany kontaktów. Spotkanie zakończone będzie kolacją VIP.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia:

17:30 – 18:30 – Wielka wymiana kontaktów cz. 1
18:30 – 19:00 – „Najlepsze strategie inwestowania w nieruchomości” – Tomasz Stawiarz
19:00 – 19:30 – „Dlaczego Chuck Norris szybciej stoi niż Ty biegniesz? Trzy nietypowe strategie osiągania sukcesu w życiu i w biznesie” – Agnieszka Sochar
19:30 – 21:00 – Wielka wymiana kontaktów cz. 2 21:00 – 22:00 - kolacja VIP

Udział w wydarzeniu jest płatny. Bilety można nabyć na stronie internetowej Wielkiej Wymiany Kontaktów w cenach:
1 bilet – 59 zł / 2 bilety – 89 zł
bilet VIP = 129 zł.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Pożar budynku w centrum miasta
Pożar budynku w centrum miasta Policjanci wyjaśnią okoliczności pożaru, do którego doszło dzisiejszej nocy w budynku przy Al. Racławickich w Lublinie. Ustalane są straty oraz przyczyny powstania pożaru. Policjanci z biegłym z zakresu pożarnictwa prowadzić będą oględziny miejsca zdarzenia.
Narkotykowi dilerzy zatrzymani
Narkotykowi dilerzy zatrzymani Lubelscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 19 do 28-lat. Wszyscy podejrzani są o udział w obrocie znaczną ilością narkotyków. Ponadto 19 i 28-latek odpowiedzą za wewnątrzwspólnotowe nabycie znacznej ilości marihuany. Z kolei u 26-latka ujawnili marihuanę z której można by przygotować prawie 1,5 tys. porcji dilerskich tego narkotyku. Trzech z nich zostało objętych dozorem Policji, a 26-latek został tymczasowo aresztowany.
Michota na dłużej w Lublinie, pierwszy kontrakt Brzozowskiego ...
Michota na dłużej w Lublinie, pierwszy kontrakt Brzozowskiego Motor Lublin rozpoczyna kompletowanie kadry przed nowym sezonem. Na początek umowę z klubem przedłużył Marcin Michota. Pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał też 15-letni Dawid Brzozowski.
Nasz III-ligowiec poznał swoich sparingpartnerów
Nasz III-ligowiec poznał swoich sparingpartnerów Piłkarze Motoru Lublin do treningów wrócą na początku lipca. Przed rozpoczęciem nowego sezonu rozegrają siedem sparingów.
Awaryjne lądowanie na lotnisku w miejscowości Mokre
Awaryjne lądowanie na lotnisku w miejscowości Mokre Na lotnisku w pod zamojskiej miejscowości Mokre policjanci, strażacy oraz personel medyczny współdziałając doskonalili swoje umiejętności w przypadku wystąpienia zagrożenia wynikającego z awaryjnego lądowania samolotu.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41