Dziś są imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Marcin Wysokiński  / ES
dodane: 07-04-2018 09:43   |   wyświetleń: 2154

Tragedia w bloku na Czechowie. Znaleziono ciała 3 osób!

Dramat rozegrał się w bloku przy Lawinowej - mężczyzna prawdopodobnie zastrzelił żonę i córkę. Trwa ustalanie okoliczności śmierci.
Tragedia w bloku na Czechowie. Znaleziono ciała 3 osób! 

W piątek wieczorem w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Lawinowej w Lublinie rozegrała się tragedia. Znaleziono zwłoki trzech osób - dwóch kobiet i mężczyzny. Było to małżeństwo oraz ich córka. Druga z córek, na stałe mieszkająca poza Lublinem, nie mogąc skontaktować się z najbliższymi powiadomiła policję. Mundurowi po dostaniu się do mieszkania dokonali przerażającego odkrycia.

Już wstępne oględziny wykazały, że było to morderstwo. Zakrwawiony mężczyzna leżał w przedpokoju, kobiety zaś w oddzielnych pomieszczaniach. Po oględzinach ciał okazało się, że nie żyją już od kilku dni. Policyjni technicy pracowali całą noc (z piątku na sobotę) pod nadzorem prokuratora. Wstępnie udało się ustalić, że mężczyzna dokonał tzw. samobójstwa rozszerzonego. Z myśliwskiej broni zabił żonę i córkę, a następnie popełnił samobójstwo.

Ofiary to 72-latek, jego 70-letnia żona oraz córka w wieku 38 lat. Rodzina pochodziła ze Świdnika, jednak na czas remontu mieszkania przeniosła się do Lublina.
Mężczyzna był lekarzem. Według nieoficjalnych informacji powodem desperackiego były prawdopodobnie posiadane długi oraz depresja.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)