Dziś są imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego

Marcin Wysokiński  / ES
dodane: 07-04-2018 09:43   |   wyświetleń: 2229

Tragedia w bloku na Czechowie. Znaleziono ciała 3 osób!

Dramat rozegrał się w bloku przy Lawinowej - mężczyzna prawdopodobnie zastrzelił żonę i córkę. Trwa ustalanie okoliczności śmierci.
Tragedia w bloku na Czechowie. Znaleziono ciała 3 osób! 

W piątek wieczorem w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Lawinowej w Lublinie rozegrała się tragedia. Znaleziono zwłoki trzech osób - dwóch kobiet i mężczyzny. Było to małżeństwo oraz ich córka. Druga z córek, na stałe mieszkająca poza Lublinem, nie mogąc skontaktować się z najbliższymi powiadomiła policję. Mundurowi po dostaniu się do mieszkania dokonali przerażającego odkrycia.

Już wstępne oględziny wykazały, że było to morderstwo. Zakrwawiony mężczyzna leżał w przedpokoju, kobiety zaś w oddzielnych pomieszczaniach. Po oględzinach ciał okazało się, że nie żyją już od kilku dni. Policyjni technicy pracowali całą noc (z piątku na sobotę) pod nadzorem prokuratora. Wstępnie udało się ustalić, że mężczyzna dokonał tzw. samobójstwa rozszerzonego. Z myśliwskiej broni zabił żonę i córkę, a następnie popełnił samobójstwo.

Ofiary to 72-latek, jego 70-letnia żona oraz córka w wieku 38 lat. Rodzina pochodziła ze Świdnika, jednak na czas remontu mieszkania przeniosła się do Lublina.
Mężczyzna był lekarzem. Według nieoficjalnych informacji powodem desperackiego były prawdopodobnie posiadane długi oraz depresja.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ...
Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ponad 12 lat Lubelscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę ponad 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z posesji w gm. Wólka. 28-latek poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem. Jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka Policjanci z Bychawy zatrzymali 64-latka. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawnili rewolwer hukowy, który nosił ślady przeróbki na broń palną a także około 250 sztuk amunicji, którą posiadał bez wymaganego zezwolenia. Nielegalne znalezisko zostało zabezpieczone. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty.
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą Za kradzież co najmniej 6 worków ubrań ze sklepu z używaną odzieżą odpowie 22-letni mieszkaniec Lublina. Pracownik magazynu został ujęty na gorącym uczynku w momencie, gdy próbował wynieść worek z ubraniami. W jego samochodzie policjanci znaleźli dodatkowe worki ze sklepowym asortymentem. Sklep oszacował straty na blisko 1,5 tys. zł.
Chińskie tabletki psychoaktywne
Chińskie tabletki psychoaktywne 28-letnia Chinka odpowie za przywóz do Polski blisko tysiąca sztuk tabletek zawierających substancje psychoaktywne i efedrynę. Na trop nielegalnego procederu wpadli lubelscy policjanci z komendy miejskiej oraz funkcjonariusze lubelskiej służby celno-skarbowej. Po ustaleniu, że 28-latka otrzyma przesyłkę z tabletkami, zabezpieczyli nadaną z Chin paczkę.
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii ...
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii Dyżurny komisariatu w Bełżycach otrzymał informację z WCPR-u o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Natychmiast podjął działania, aby zlokalizować miejsce przebywania desperata. Dzięki umiejętnie przeprowadzonej przez policjanta rozmowie nie doszło do tragedii i mundurowi odnaleźli 40-latka.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)