Dziś są imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego

Joanna Danielewicz
dodane: 28-07-2015 16:06   |   wyświetleń: 636

Sierpień przywita nas upałem

Mamy dla Was najnowsze wiadomości pogodowe i to na cały tydzień. Czytajcie, planujcie urlopy i odpoczywajcie od upałów, bo te najbliższe dopiero w weekend.
Sierpień przywita nas upałemfot. Łukasz Kurowski 
Informacje pogodowe biją rekordy popularności. Poprosiliśmy więc Pawła Reduchę, synoptyka z Info MeteoLu – Biała Podlaska, by specjalnie dla naszego portalu i naszych czytelników, przygotował model pogodowy na najbliższy tydzień. Oto co pogoda szykuje nam w tym tygodniu.

Poniedziałek
W poniedziałek czeka nas spokojna aura z pogodnym niebem i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura wyniesie od 20°C do 23°C.

Wtorek
We wtorek czeka nas pogoda bez większych zmian. Podobnie tak jak w poniedziałek spodziewamy się pogodnego nieba z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura wyniesie od 23°C do 25°C

Środa
W Środę czeka nas poprawa pogody, ponieważ niebo będzie pogodne a z nieba nie spadnie ani jedna kropla deszczu. Temperatura wyniesie od 22°C do 25°C.

Czwartek
W Czwartek nadejdzie lekkie załamanie pogody w całym województwie spodziewamy się przelotnych opadów deszczu. Będzie chłodniej temperatura wyniesie od 20°C do 24°C

Piątek
W Piątek pogoda bez zmian. W całym województwie spodziewamy się przelotnych opadów deszcz. Temperatura wyniesie od 21°C do 24°C.SobotaPierwszy dzień sierpnia przywita nas upalną i gorącą aurą. W całym województwie niebo będzie pogodnie a na termometrach zobaczymy od 25°C do 30°CNiedzielaW niedziele upał rozleje się na teren całego województwa. Podczas niedzieli spodziewamy się pogodnego nieba a na termometrach dość nieprzyjemne wartości, ponieważ temperatura wyniesie od 32°C do 33°C

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ...
Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ponad 12 lat Lubelscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę ponad 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z posesji w gm. Wólka. 28-latek poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem. Jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka Policjanci z Bychawy zatrzymali 64-latka. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawnili rewolwer hukowy, który nosił ślady przeróbki na broń palną a także około 250 sztuk amunicji, którą posiadał bez wymaganego zezwolenia. Nielegalne znalezisko zostało zabezpieczone. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty.
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą Za kradzież co najmniej 6 worków ubrań ze sklepu z używaną odzieżą odpowie 22-letni mieszkaniec Lublina. Pracownik magazynu został ujęty na gorącym uczynku w momencie, gdy próbował wynieść worek z ubraniami. W jego samochodzie policjanci znaleźli dodatkowe worki ze sklepowym asortymentem. Sklep oszacował straty na blisko 1,5 tys. zł.
Chińskie tabletki psychoaktywne
Chińskie tabletki psychoaktywne 28-letnia Chinka odpowie za przywóz do Polski blisko tysiąca sztuk tabletek zawierających substancje psychoaktywne i efedrynę. Na trop nielegalnego procederu wpadli lubelscy policjanci z komendy miejskiej oraz funkcjonariusze lubelskiej służby celno-skarbowej. Po ustaleniu, że 28-latka otrzyma przesyłkę z tabletkami, zabezpieczyli nadaną z Chin paczkę.
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii ...
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii Dyżurny komisariatu w Bełżycach otrzymał informację z WCPR-u o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Natychmiast podjął działania, aby zlokalizować miejsce przebywania desperata. Dzięki umiejętnie przeprowadzonej przez policjanta rozmowie nie doszło do tragedii i mundurowi odnaleźli 40-latka.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)