Dziś są imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

 
dodane: 08-02-2018 12:00   |   wyświetleń: 623

Ruszają zapisy do I klas szkół podstawowych

Od 12 lutego ruszają zapisy do publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019.
Ruszają zapisy do I klas szkół podstawowychfot. lublin.eu 

Pierwsze zapisy do publicznych szkół podstawowych na terenie Gminy Lublin będą odbywały się od 12 lutego do 23 lutego br.. Termin ten obowiązuje kandydatów zamieszkałych wewnątrz danego obwodu. Dzieci w tej rekrutacji przyjmowane są do szkół z urzędu – na podstawie zgłoszenia.
Wniosek podpisany przez rodziców należy złożyć w sekretariacie szkoły. Listy kandydatów przyjętych do szkoły obwodowej zostaną ogłoszone 2 marca o godzinie 12:00.

Zapisy do szkół spoza obwodu rozpoczną się 5 marca o godzinie 8:00 i potrwają do 14 marca, do godziny 14:00. W wyżej wymienionym terminie należy złożyć stosowny wniosek do sekretariatu szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie warunków, branych pod uwagę w procesie rekrutacyjnym.
Listy osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostaną ogłoszone 16 marca (godz. 12:00). Jeśli dziecko zostało przyjęte do szkoły, do 21.03. należy w sekretariacie danej podstawówki złożyć dokument „Potwierdzenia woli zapisania kandydata do szkoły”.

Pierwszeństwo do każdej ze szkół znajdującej się na terenie Gminy Lublin mają uczniowie, którzy należą do jej obwodu. Zapisy dla dzieci zamieszkałych w innych obwodach będą odbywały się w sytuacji, gdy w danej klasie będą jeszcze wolne miejsca. Dodatkowo nie można zapisać przeszłego pierwszoklasisty jednocześnie do dwóch szkół – jeśli chcemy aby nasze dziecko uczęszczało do szkoły spoza obwodu, nie zgłaszamy go jednocześnie do szkoły obwodowej.

Wszystkie potrzebne dokumenty potrzebne do zapisów i rekrutacji znajdą Państwo tutaj.  


Źródło: lublin.eu


Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)