Dziś są imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

 
dodane: 06-04-2018 14:18   |   wyświetleń: 837
Data wydarzenia: 06.04.2018 do 07.04.2018

Rozlicz PIT w centrum handlowym!

Dziś i jutro od godziny 12:00 do 20:00 pracownicy urzędu skarbowego będą czekali w centrach handlowych, gdzie będzie można złożyć zeznanie podatkowe.
Rozlicz PIT w centrum handlowym!fot. Mateusz Paśkucki 

Dziś i jutro od godziny 12:00 do 20:00 pracownicy urzędu skarbowego będą czekali w centrach handlowych, gdzie będzie można złożyć zeznanie podatkowe. Urzędnicy będą też służyli pomocą i radą w związku z wątpliwościami i problemami z korzystaniem z ulg podatkowych czy odliczeń. Jednak ich głównym zadaniem będzie pomoc w wypełnieniu zeznania podatkowego i wysłaniu go do urzędu skarbowego. 

Urzędnicy nie będą jednak przyjmowali rozliczenia PIT w formie papierowej. Rozliczenie w centrach handlowych będzie odbywało się jedynie drogą elektroniczną. Każdy „rozliczony” podatnik otrzyma urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania (UPO). 

Czego będziemy potrzebować do rozliczenia w centrum handlowym?

Po pierwsze musimy zabrać ze sobą, otrzymane od pracodawcy, rozliczenie PIT-11. Dodatkowo jeżeli chcemy skorzystać z ulg lub odliczeń, będziemy potrzebowali dokumentów uprawniających nas do tego. Istotne jest też zabranie rozliczenia za rak 2016, dzięki czemu zostaniemy zidentyfikowani w systemie e-Deklaracji.


foto. Mateusz Paśkucki

Kolejnym udogodnieniem w kwestii rozliczeń jest możliwość skorzystania z programu PIT-WIZ, dzięki któremu rozliczy nas sam urząd skarbowy. Należy jedynie uzupełnić i przesłać online wniosek do urzędu skarbowego z informacjami dotyczącymi m. in. ulgi przysługującej na dzieci, wydatków na cele rehabilitacyjne czy organizacji na, którą chcemy przekazać swój 1% podatku. Taki wniosek również będzie można złożyć w centrach handlowych.

Poniżej zamieszczamy listę centów handlowych w województwie lubelskim, w których 6 i 7 kwietnia będą czekali na nas pracownicy urzędów skarbowych. 

Centrum Handlowe PLAZA – Lublin, ul. Lipowa 13,
Centrum Handlowe OLIMP – Lublin, ul. Spółdzielczości Pracy 34,
Centrum Handlowe TARASY ZAMKOWE – Lublin, Al. Unii Lubelskiej 2,
Centrum Handlowe FELICITY – Lublin, ul. Wincentego Witosa 32,

Centrum Handlowe TWIERDZA – Zamość, ul. Przemysłowa 10,
Centrum Handlowe RYWAL – Biała Podlaska, ul. Brzeska 27. 


Zobacz też, kiedy otrzymasz zwrot podatku?

Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)