Dziś są imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego

 
dodane: 06-04-2018 14:18   |   wyświetleń: 925
Data wydarzenia: 06.04.2018 do 07.04.2018

Rozlicz PIT w centrum handlowym!

Dziś i jutro od godziny 12:00 do 20:00 pracownicy urzędu skarbowego będą czekali w centrach handlowych, gdzie będzie można złożyć zeznanie podatkowe.
Rozlicz PIT w centrum handlowym!fot. Mateusz Paśkucki 

Dziś i jutro od godziny 12:00 do 20:00 pracownicy urzędu skarbowego będą czekali w centrach handlowych, gdzie będzie można złożyć zeznanie podatkowe. Urzędnicy będą też służyli pomocą i radą w związku z wątpliwościami i problemami z korzystaniem z ulg podatkowych czy odliczeń. Jednak ich głównym zadaniem będzie pomoc w wypełnieniu zeznania podatkowego i wysłaniu go do urzędu skarbowego. 

Urzędnicy nie będą jednak przyjmowali rozliczenia PIT w formie papierowej. Rozliczenie w centrach handlowych będzie odbywało się jedynie drogą elektroniczną. Każdy „rozliczony” podatnik otrzyma urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania (UPO). 

Czego będziemy potrzebować do rozliczenia w centrum handlowym?

Po pierwsze musimy zabrać ze sobą, otrzymane od pracodawcy, rozliczenie PIT-11. Dodatkowo jeżeli chcemy skorzystać z ulg lub odliczeń, będziemy potrzebowali dokumentów uprawniających nas do tego. Istotne jest też zabranie rozliczenia za rak 2016, dzięki czemu zostaniemy zidentyfikowani w systemie e-Deklaracji.


foto. Mateusz Paśkucki

Kolejnym udogodnieniem w kwestii rozliczeń jest możliwość skorzystania z programu PIT-WIZ, dzięki któremu rozliczy nas sam urząd skarbowy. Należy jedynie uzupełnić i przesłać online wniosek do urzędu skarbowego z informacjami dotyczącymi m. in. ulgi przysługującej na dzieci, wydatków na cele rehabilitacyjne czy organizacji na, którą chcemy przekazać swój 1% podatku. Taki wniosek również będzie można złożyć w centrach handlowych.

Poniżej zamieszczamy listę centów handlowych w województwie lubelskim, w których 6 i 7 kwietnia będą czekali na nas pracownicy urzędów skarbowych. 

Centrum Handlowe PLAZA – Lublin, ul. Lipowa 13,
Centrum Handlowe OLIMP – Lublin, ul. Spółdzielczości Pracy 34,
Centrum Handlowe TARASY ZAMKOWE – Lublin, Al. Unii Lubelskiej 2,
Centrum Handlowe FELICITY – Lublin, ul. Wincentego Witosa 32,

Centrum Handlowe TWIERDZA – Zamość, ul. Przemysłowa 10,
Centrum Handlowe RYWAL – Biała Podlaska, ul. Brzeska 27. 


Zobacz też, kiedy otrzymasz zwrot podatku?

Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ...
Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ponad 12 lat Lubelscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę ponad 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z posesji w gm. Wólka. 28-latek poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem. Jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka Policjanci z Bychawy zatrzymali 64-latka. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawnili rewolwer hukowy, który nosił ślady przeróbki na broń palną a także około 250 sztuk amunicji, którą posiadał bez wymaganego zezwolenia. Nielegalne znalezisko zostało zabezpieczone. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty.
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą Za kradzież co najmniej 6 worków ubrań ze sklepu z używaną odzieżą odpowie 22-letni mieszkaniec Lublina. Pracownik magazynu został ujęty na gorącym uczynku w momencie, gdy próbował wynieść worek z ubraniami. W jego samochodzie policjanci znaleźli dodatkowe worki ze sklepowym asortymentem. Sklep oszacował straty na blisko 1,5 tys. zł.
Chińskie tabletki psychoaktywne
Chińskie tabletki psychoaktywne 28-letnia Chinka odpowie za przywóz do Polski blisko tysiąca sztuk tabletek zawierających substancje psychoaktywne i efedrynę. Na trop nielegalnego procederu wpadli lubelscy policjanci z komendy miejskiej oraz funkcjonariusze lubelskiej służby celno-skarbowej. Po ustaleniu, że 28-latka otrzyma przesyłkę z tabletkami, zabezpieczyli nadaną z Chin paczkę.
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii ...
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii Dyżurny komisariatu w Bełżycach otrzymał informację z WCPR-u o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Natychmiast podjął działania, aby zlokalizować miejsce przebywania desperata. Dzięki umiejętnie przeprowadzonej przez policjanta rozmowie nie doszło do tragedii i mundurowi odnaleźli 40-latka.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)