Dziś są imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Łukasz Kurowski za UM Radzyń Podlaski
dodane: 21-07-2015 14:17   |   wyświetleń: 627

Radzyński Magistrat zaskoczony napływem pytań do burmistrza, ale ławeczki będą

Po pierwszej publikacji odpowiedzi burmistrza Jerzego Rębka na pytania mieszkańców Radzynia, do magistratu napłynęła lawina pytań skierowanych do włodarza miasta.
Radzyński Magistrat zaskoczony napływem pytań do burmistrza, ale ławeczki będąfot. parkarnia.pl 

Miasto uspokaja, że na wszystkie pytania mieszkańcy otrzymają odpowiedź, tylko to wymaga nieco czasu. Tymczasem już podjęto działania, by w przyszłości na ulicach Radzynia znalazło się więcej ławek, gdzie będą mogli znaleźć chwilę odpoczynku spacerujący lub robiący zakupy.


Jestem pozytywnie zaskoczony zainteresowaniem mieszkańców o to, by w mieście żyło się lepiej, przyjemniej, wygodniej. To wyraz społecznej postawy, troski o nasze wspólne dobro – skomentował Jerzy Rębek plik kartek z wydrukowanymi mailami. - Ponadto dzięki nim można poznać rzeczywiste problemy, którymi żyją na co dzień radzynianie.Czasem można też odnaleźć podpowiedź, wskazanie czegoś, co dotychczas umykało naszej uwadze.


Wśród około 50 zapytań, które w ostatnich dniach wpłynęły na miejską skrzynkę mailową, najwięcej – bo aż 10 – dotyczy braku ławek na ulicach miasta. Tym razem listów jest zbyt wiele, by przytaczać treść i autorów. Brak ławek zasygnalizowano w następujących miejscach: ul. Sitkowskiego - w pobliżu Szkoły Podstawowej Nr 2, ul. Ostrowiecka – centrum miasta, ul. Warszawska - w pobliżu Galerii Nova i Urzędu Miasta, ul. Budowlanych – w pobliżu bloków mieszkalnych, okolice ogródków działkowych RELAKS, ul. Zabielska – od ronda w stronę poczty i apteki na ul. Spółdzielczej, na odcinku ścieżki rowerowej między osiedlem Bulwary a Groblą Paradną, ul. Kocka – w pobliżu bloków nadleśnictwa, ul. Partyzantów okolice I LO, ul. Kleeberga - okolice bloków mleczarskich, ul. Pocztowa.


Mieszkańcy zwracają uwagę, że są to miejsca spacerowe, ławki przydałyby się dla chcących chwilę odpocząć, porozmawiać, a także miejsca w pobliżu bloków mieszkalnych lub sklepów.


za UM Radzyń Podlaski

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)