Dziś są imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

 
dodane: 22-08-2016 15:05   |   wyświetleń: 5750

Przyjechał z zamiarem sprzedaży na straganie. Wrócił z podpalonym samochodem

Na odbywającym się wczoraj w Łukowie odpuście św. Rocha doszło do pożaru, w którym częściowo spłonął samochód dostawczy z Lublina. Powodem było przegrzanie jednego z agregatów prądotwórczych.
Przyjechał z zamiarem sprzedaży na straganie. Wrócił z podpalonym samochodemfot. Czytelnik 
Do zdarzenia doszło w niedzielę 21 sierpnia. Na odbywającym się w Łukowie odpuście pojawił się ogień. Powstał on najprawdopodobniej z powodu przegrzania jednego z agregatów spalinowych. Spalił się sam agregat i samochód dostawczy stojący obok. Jedna osoba została lekko poparzona. Pojazd był na lubelskich numerach rejestracyjnych.

Od służb pracujących na miejscu zdarzenia udało nam się dowiedzieć, że najprawdopodobniej agregat przegrzał się na słońcu i od niego zapaliła się opona samochodu. Ogień szybko rozprzestrzenił się na samochód i agregat. Właściciel sprzętu próbował ugasić ogień gaśnicami i piachem, jednak bez powodzenia.

Wezwano straż pożarną, która szybko opanowała ogień. Jednak okolicę spowił gęsty czarny dym, co napędziło sporo strachu zarówno kupcom, jak i świętującym mieszkańcom Łukowa. Właściciel pojazdu, 62-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, doznał poparzeń dłoni i twarzy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Video

Wideo dzięki uprzejmości Magnes.TV:

Galeria zdjęć

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)