Dziś są imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

 
dodane: 22-08-2016 15:05   |   wyświetleń: 4935

Przyjechał z zamiarem sprzedaży na straganie. Wrócił z podpalonym samochodem

Na odbywającym się wczoraj w Łukowie odpuście św. Rocha doszło do pożaru, w którym częściowo spłonął samochód dostawczy z Lublina. Powodem było przegrzanie jednego z agregatów prądotwórczych.
Przyjechał z zamiarem sprzedaży na straganie. Wrócił z podpalonym samochodemfoto. Czytelnik 
Do zdarzenia doszło w niedzielę 21 sierpnia. Na odbywającym się w Łukowie odpuście pojawił się ogień. Powstał on najprawdopodobniej z powodu przegrzania jednego z agregatów spalinowych. Spalił się sam agregat i samochód dostawczy stojący obok. Jedna osoba została lekko poparzona. Pojazd był na lubelskich numerach rejestracyjnych.

Od służb pracujących na miejscu zdarzenia udało nam się dowiedzieć, że najprawdopodobniej agregat przegrzał się na słońcu i od niego zapaliła się opona samochodu. Ogień szybko rozprzestrzenił się na samochód i agregat. Właściciel sprzętu próbował ugasić ogień gaśnicami i piachem, jednak bez powodzenia.

Wezwano straż pożarną, która szybko opanowała ogień. Jednak okolicę spowił gęsty czarny dym, co napędziło sporo strachu zarówno kupcom, jak i świętującym mieszkańcom Łukowa. Właściciel pojazdu, 62-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, doznał poparzeń dłoni i twarzy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Video

Wideo dzięki uprzejmości Magnes.TV:

Galeria zdjęć

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Cześć, jestem Ubrzeg!
Cześć, jestem Ubrzeg! Dawno temu miałem wypadek. Od tamtej pory moje nóżki nie do końca działają tak jak powinny. Może na świecie jest ktoś kto pokocha mnie pomimo mojej niepełnosprawności?
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na ...
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na Placu Teatralnym przy CSK W tym roku po raz pierwszy Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zorganizował własne koncerty.
Kurtki z granicy
Kurtki z granicy Prawie 500 nowych kurtek otrzymają podopieczni lubelskiego PCK. Ubrania nie pochodzą od darczyńców, a z Krajowej Administracji Skarbowej.
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga Lublin rozpoczyna współpracę z wolontariuszami z Ukrainy. Młodzi Ukraińcy pojawią się w Kozim Grodzie w ramach Wolontariatu Europejskiego Erasmus +, dzięki wygranej w projekcie "Interculture: International volungteering for city culture".
Rowerowe disco
Rowerowe disco Rowerzyści i rowerzystki przejadą przez miasto w rytmie disco.

Napisz do mnie

kontakt

Najczęściej czytane

Sprawczyni wypadku – antylopa
Sprawczyni wypadku – antylopa
Obywatel Tanzanii zjechał z jezdni i uderzył w drzewo, jak tłumaczył policjantom, chciał uniknąć zderzenia z antylopą. W wydychanym powietrzy miał 2 promile alkoholu.
Reklamy

Czeka na nowego Pana

Cześć, jestem Ubrzeg!

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
REDAKTOR NACZELNY
Cezary Potapczuk
tel. 790-881-081
cezary@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Aleksandra Drozdowska
tel. 512-24-21-24
aleksandra@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Ewelina Smalec
tel. 501-050-024
ewelina@lublin24.pl
Redaktor
Monika Blandyna Lewkowicz
tel. 501-92-24-24
monika@lublin24.pl
Redaktor
Joanna Mazurek
tel. 501-93-24-24
joanna@lublin24.pl
Reklama
Doradca Klienta Biznesowego
Katarzyna Ryzner
tel. 577-781-081
katarzyna@lublin24.pl
Doradca Klienta Biznesowego
Krzysztof Stefaniak
tel. 720-081-081
krzysztof@lublin24.pl
Dział Reklamy reklama@lublin24.pl

Dział Foto / Wideo
Mateusz Paśkucki
tel. 602-844-775
foto@lublin24.pl