Dziś są imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

 
dodane: 03-03-2016 18:47   |   wyświetleń: 1203
Data wydarzenia: 07.03.2016

Przebudowa skrzyżowania al. Solidarności z al. Sikorskiego i ul. Generała Ducha. Pojawią się pierwsze utrudnienia.

W związku z przebudową popularnego skrzyżowania, kierowcy będą musieli zmierzyć się z pierwszymi problemami. To za kilka dni.
Przebudowa skrzyżowania al. Solidarności z al. Sikorskiego i ul. Generała Ducha. Pojawią się pierwsze utrudnienia.fot. Redakcja 
Do końca tygodnia przebudowa będzie dotyczyła wzmocnienia podłoża w miejscu gdzie pojawią się przewiązki ruchu i łącznik z ul. Kosmowskiej. Usuwany będzie pas dzielący al. Sikorskiego przed skrzyżowaniem. Ten etap robót nie spowoduje ograniczeń ruchu pojazdów. 

Pierwsze problemy  pojawią się w momencie wykonywania nawierzchni przewiązek. Roboty wykonywane będą w pasie rozdziału al. Solidarności: na wysokości ul. Rogowskiego (jadąc od centrum) i w rejonie dawnej zatoki przystankowej w okolicach ul. Jagiellońskiej (jadąc od Warszawy). W związku z tym, w miejscu prowadzonych robót obie jezdnie al. Solidarności zostaną zawężone o jeden pas ruchu, ten od strony pasa rozdziału.

Roboty te rozpoczną się najwcześniej w poniedziałek 7 marca i potrwają 2-3 dni.

Plan tymczasowej organizacji ruchu zostanie wprowadzony jeszcze w marcu, zakłada on zamknięcie ul. Generała Ducha (zakaz ruchu nie będzie dotyczył komunikacji miejskiej), ul. Północnej i północnej jezdni al. Solidarności. 

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)