Dziś są imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego

Cezary Potapczuk  / AD
dodane: 16-04-2018 11:22   |   wyświetleń: 476

Problemy kierowców w Lublinie, czyli remonty i awarie

Staszica, Abramowicka, Krochmalna, Diamentowa, Smoluchowskiego - na tych lubelskich ulicach na kierowców czekają spore utrudnienia.
Problemy kierowców w Lublinie, czyli remonty i awariefot. Michał Abramek 
Staszica z powodu awarii sieci wodociągowej została zamknięta dla ruchu na odcinku od wjazdu do szpitala do ul. Szewskiej. Do szpitala można dojechać od ul Radziwiłłowskiej. Utrudnienia potrwają tydzień.

Na Abramowickiej pojawiła się sygnalizacja świetlna na odcinku około 400 metrów od salonu samochodowego do granicy miasta. Tam obowiązuje ruch wahadłowy. Jeśli pojawią się zatory, kierowanie ruchem wezmą na swoje barki sami drogowcy. To zamieszanie jest efektem przebudowy ulicy Abramowickiej. Prace potrwają do kwietnia przyszłego roku.Od dziś także obowiązują zmiany na Smoluchowskiego. Ulica do czerwca została wyłączona z ruchu na odcinku Nowy Świat do wjazdu na teren hurtowni wyposażenia łazienek.

Przypominamy jeszcze o pracach w rejonie Krochmalnej i Diamentowej. Zamknięta pozostaje jezdnia ul. Krochmalnej w stronę Czubów. Ruch w obie strony odbywa się jezdnią w kierunku osiedla Nałkowskich. Kierowcy już się oswoili ze zmianami, ale przejazd Krochmalną wymaga cierpliwości, szczególnie od kierowców, którzy decydują się na jazdę pasem w kierunku Diamentowej. Tam sznur samochodów ciągnie się na całej długości ulicy.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ...
Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ponad 12 lat Lubelscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę ponad 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z posesji w gm. Wólka. 28-latek poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem. Jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka Policjanci z Bychawy zatrzymali 64-latka. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawnili rewolwer hukowy, który nosił ślady przeróbki na broń palną a także około 250 sztuk amunicji, którą posiadał bez wymaganego zezwolenia. Nielegalne znalezisko zostało zabezpieczone. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty.
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą Za kradzież co najmniej 6 worków ubrań ze sklepu z używaną odzieżą odpowie 22-letni mieszkaniec Lublina. Pracownik magazynu został ujęty na gorącym uczynku w momencie, gdy próbował wynieść worek z ubraniami. W jego samochodzie policjanci znaleźli dodatkowe worki ze sklepowym asortymentem. Sklep oszacował straty na blisko 1,5 tys. zł.
Chińskie tabletki psychoaktywne
Chińskie tabletki psychoaktywne 28-letnia Chinka odpowie za przywóz do Polski blisko tysiąca sztuk tabletek zawierających substancje psychoaktywne i efedrynę. Na trop nielegalnego procederu wpadli lubelscy policjanci z komendy miejskiej oraz funkcjonariusze lubelskiej służby celno-skarbowej. Po ustaleniu, że 28-latka otrzyma przesyłkę z tabletkami, zabezpieczyli nadaną z Chin paczkę.
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii ...
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii Dyżurny komisariatu w Bełżycach otrzymał informację z WCPR-u o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Natychmiast podjął działania, aby zlokalizować miejsce przebywania desperata. Dzięki umiejętnie przeprowadzonej przez policjanta rozmowie nie doszło do tragedii i mundurowi odnaleźli 40-latka.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)