Dziś są imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Cezary Potapczuk  / AD
dodane: 16-04-2018 11:22   |   wyświetleń: 400

Problemy kierowców w Lublinie, czyli remonty i awarie

Staszica, Abramowicka, Krochmalna, Diamentowa, Smoluchowskiego - na tych lubelskich ulicach na kierowców czekają spore utrudnienia.
Problemy kierowców w Lublinie, czyli remonty i awariefot. Michał Abramek 
Staszica z powodu awarii sieci wodociągowej została zamknięta dla ruchu na odcinku od wjazdu do szpitala do ul. Szewskiej. Do szpitala można dojechać od ul Radziwiłłowskiej. Utrudnienia potrwają tydzień.

Na Abramowickiej pojawiła się sygnalizacja świetlna na odcinku około 400 metrów od salonu samochodowego do granicy miasta. Tam obowiązuje ruch wahadłowy. Jeśli pojawią się zatory, kierowanie ruchem wezmą na swoje barki sami drogowcy. To zamieszanie jest efektem przebudowy ulicy Abramowickiej. Prace potrwają do kwietnia przyszłego roku.Od dziś także obowiązują zmiany na Smoluchowskiego. Ulica do czerwca została wyłączona z ruchu na odcinku Nowy Świat do wjazdu na teren hurtowni wyposażenia łazienek.

Przypominamy jeszcze o pracach w rejonie Krochmalnej i Diamentowej. Zamknięta pozostaje jezdnia ul. Krochmalnej w stronę Czubów. Ruch w obie strony odbywa się jezdnią w kierunku osiedla Nałkowskich. Kierowcy już się oswoili ze zmianami, ale przejazd Krochmalną wymaga cierpliwości, szczególnie od kierowców, którzy decydują się na jazdę pasem w kierunku Diamentowej. Tam sznur samochodów ciągnie się na całej długości ulicy.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)