Dziś są imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Cezary Potapczuk  / AD
dodane: 15-04-2018 11:47   |   wyświetleń: 469

Poczekalnia dworca otwarta całą dobę

Zarząd Lubelskich Dworców wychodzi naprzeciw potrzebom podróżnych. Poczekalnia dworca autobusowego będzie otwarta całą dobę.
Poczekalnia dworca otwarta całą dobęfot. Michał Abramek  
Od 15 kwietnia poczekalnia dworca autobusowego w Lublinie będzie otwarta całą dobę. Decyzję podjął Zarząd Lubelskich Dworców, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów - informuje spółka na swojej stronie internetowej. Od teraz podróżni, którzy późnym wieczorem lub nocą czekają na odjazd autobusu, będą mogli skorzystać z poczekalni.

Nie zmieniają się godziny pracy kas na dworcu i nadal będzie można z nich korzystać w godz. 6-22. Do dzisiaj poczekalnia czynna była w godzinach pracy kas biletowych, co nie podobało się podróżnym, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Spółka robi ukłon w ich stronę i drzwi poczekalni pozostawi otwarte - na nocny odjazd pasażerowie będą mogli czekać pod dachem. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi wydatkami, np. na ochronę. Miesięcznie spółka wyłoży na ten cel ok. 5 tys. złotych. 

Komentowane

Ziomuś (2018-04-15 19:50) 42 47   |   zgłoś do usunięcia
Się jurneli. Jak mi dupsko w zimie marzło - to było zamknięte w nocy. Gdzie tu przekimać było? Teraz będzie :)
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)