Dziś są imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Cezary Potapczuk  / ES
dodane: 09-04-2018 10:29   |   wyświetleń: 6441

Odważny jak policjant po służbie

To co się stało kilka dni temu w jednym z lubelskich sklepów, zaskoczyło wszystkie służby mundurowe, w tym samego byłego szefa CBŚP - Pawła Wojtunika.
Odważny jak policjant po służbie fot. fakty.tvn24.pl / Fragment materiału wideo Faktów TVN 

To co się stało kilka dni temu w jednym z lubelskich sklepów, zaskoczyło wszystkie służby mundurowe, w tym samego byłego szefa CBŚP - Pawła Wojtunika. Jak podał reporter Faktów TVN, jednym ze świadków napadu na sklep był policjant po służbie, który podczas zdarzenia ukrył się za kartonami chipsów i skrzynkami z piwem. 

Stacja otrzymała nagranie z monitoringu sklepu od innego policjanta, zbulwersowanego zachowaniem kolegi po fachu. Na filmie wyraźnie widać mężczyznę, który w pewnym momencie znika, za pudełkami z towarem. To reakcja na pojawienie się w sklepie kobiety z atrapą broni. Policjant wyszedł z ukrycia kiedy napastniczka zniknęła. Z jego relacji wynika, że informacje o napadzie przekazał policjantom "w trakcie ukrywania się". Bohater nagrania został przesłuchany przez prokuraturę w charakterze świadka. Sprawa napadu to jedno, podejrzana i jej wspólniczka zostały zatrzymane. Drugie, to zachowanie policjanta. Zostanie ono dokładnie przeanalizowane i poddane ocenie. CBŚP prowadzi w tej sprawie postępowanie wyjaśniające.

Poniżej link do materiału wideo na portalu tvn24.pl:

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/kobieta-okradala-sklep-policjant-po-sluzbie-chowal-sie-za-kartonami,827912.html


Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)