Dziś są imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Redakcja  
dodane: 26-04-2016 10:38   |   wyświetleń: 2456

Nowe przejścia dla pieszych na ulicy Hempla

Od piątku piesi mogą używać dwóch nowych przejść dla pieszych wytyczonych na ulicy Hempla. Ich powstanie to efekt współpracy Miasta Lublin z partnerami społecznymi.
Nowe przejścia dla pieszych na ulicy Hemplafoto. UM Lublin 
Władze miasta obiecały utworzenie tych przejść w lutym, gdy wraz z przedstawicielami organizacji społecznych i pozarządowych podpisywał porozumienie o współpracy w opracowywaniu Lubelskich Standardów Pieszych. Utworzenie przejścia prowadzącego bezpośrednio na plac przed Centrum Kultury było jednym z zobowiązań złożonych przez Miasto Lublin przy tej okazji.

Od piątku 22 kwietnia przejście jest dostępne do użytkowania dla pieszych. Drugie przejście zostało wytyczone w kierunku skrzyżowania ulicy Hempla z ulicą Okopową.

Miasto Lublin pracuje nad utworzeniem kolejnego przejścia dla pieszych, którego powstanie było ustalone z partnerami społecznymi przy podpisaniu deklaracji współpracy w opracowywaniu Lubelskich Standardów Pieszych. Przejście ma powstać w pobliżu ratusza, obok skrzyżowania ulicy Bajkowskiego z ulicą Lubartowską.

Galeria zdjęć

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Cześć, jestem Ubrzeg!
Cześć, jestem Ubrzeg! Dawno temu miałem wypadek. Od tamtej pory moje nóżki nie do końca działają tak jak powinny. Może na świecie jest ktoś kto pokocha mnie pomimo mojej niepełnosprawności?
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na ...
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na Placu Teatralnym przy CSK W tym roku po raz pierwszy Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zorganizował własne koncerty.
Kurtki z granicy
Kurtki z granicy Prawie 500 nowych kurtek otrzymają podopieczni lubelskiego PCK. Ubrania nie pochodzą od darczyńców, a z Krajowej Administracji Skarbowej.
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga Lublin rozpoczyna współpracę z wolontariuszami z Ukrainy. Młodzi Ukraińcy pojawią się w Kozim Grodzie w ramach Wolontariatu Europejskiego Erasmus +, dzięki wygranej w projekcie "Interculture: International volungteering for city culture".
Rowerowe disco
Rowerowe disco Rowerzyści i rowerzystki przejadą przez miasto w rytmie disco.

Napisz do mnie

kontakt

Najczęściej czytane

Sprawczyni wypadku – antylopa
Sprawczyni wypadku – antylopa
Obywatel Tanzanii zjechał z jezdni i uderzył w drzewo, jak tłumaczył policjantom, chciał uniknąć zderzenia z antylopą. W wydychanym powietrzy miał 2 promile alkoholu.
Reklamy

Czeka na nowego Pana

Cześć, jestem Ubrzeg!

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
REDAKTOR NACZELNY
Cezary Potapczuk
tel. 790-881-081
cezary@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Aleksandra Drozdowska
tel. 512-24-21-24
aleksandra@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Ewelina Smalec
tel. 501-050-024
ewelina@lublin24.pl
Redaktor
Monika Blandyna Lewkowicz
tel. 501-92-24-24
monika@lublin24.pl
Redaktor
Joanna Mazurek
tel. 501-93-24-24
joanna@lublin24.pl
Reklama
Doradca Klienta Biznesowego
Katarzyna Ryzner
tel. 577-781-081
katarzyna@lublin24.pl
Doradca Klienta Biznesowego
Krzysztof Stefaniak
tel. 720-081-081
krzysztof@lublin24.pl
Dział Reklamy reklama@lublin24.pl

Dział Foto / Wideo
Mateusz Paśkucki
tel. 602-844-775
foto@lublin24.pl