Dziś są imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

 
dodane: 03-03-2016 11:14   |   wyświetleń: 584

Nieobecna linia nr 3. Zdenerwowani mieszkańcy proszą o pomoc.

Autobus lini nr. 3 często nie przyjeżdża. Notorycznie się spóźnia. Zdenerwowani mieszkańcy proszą o pomoc.
Nieobecna linia nr 3. Zdenerwowani mieszkańcy proszą o pomoc.fot. Oleksandra Radczenko 
Rozumiem, ze autobus się spóźnia, ale czasami, „trójka” po prostu nie przyjeżdża – mówi pani Kasia, licealistka z Lublina. Muszę zdążyć do szkoły, ale nie mam czym dojechać.

Rzeczywiście, w dniu 1 marca reporterka naszego portalu czekała na przystanku Wilcza 02 od godziny 8.17. Autobus miał być o godzinie 8.31 – pojazd nie przyjechał. No to jak zwykle z tą „trójką” - powiedział Pan Stanisław, też oczekujący na przystanku - idę na inny autobus...

Wyjechać z Wilczej udało się dopiero następnym kursem o godzinie 8.46.

- Kurs o godz. 8.31 na przystanku Wilcza 02 obsługuje PKS Zielona Góra. Autobus tego przewoźnika uległ awarii przy Domu Kolejarza 02 o godz. 6.01. Pojazd włączył się ponownie do ruchu na przystanku Żelazna 01 o godz. 8.32. Tym samym rzeczywiście brak było autobusu o godz. 8:31 na przystanku Wilcza 02 – mówi Justyna Góźdź z Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

W przypadku linii nr 3, w roku bieżącym otrzymaliśmy kilkanaście skarg dotyczących opóźnień lub brak kursów na tej linii. W przypadku niewykonania kursu, przewoźnik nie otrzymuje za niego wynagrodzenia. Dodatkowo, za wszystkie niewykonane kursy z winy przewoźnika, oprócz braku wynagrodzenia za kilometry, naliczona jest mu kara - dodaje.


Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)