Dziś są imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Tomasz Goławski
dodane: 20-06-2016 18:26   |   wyświetleń: 806

Nie żyje Wojciech Krakowski

Nie żyje Wojciech Krakowski, związany z Platformą Obywatelską wieloletni radny Rady Miasta Lublin. Przewodniczący klubu PO przegrał walkę z chorobą. Miał 62 lata.
Nie żyje Wojciech Krakowskifot. www.krakowskiwojciech.pl 
W poniedziałek (27 czerwca) Radni Rady Miasta Lublin uczczą pamięć swojego kolegi rozpoczynając sesję minutą ciszy. W dniu pogrzebu flaga na lubelskim Ratuszu zostanie opuszczona do połowy masztu a miejski trębacz po hejnale odegra melodię żałobną.

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o śmierci Wojciecha Krakowskiego, wieloletniego Radnego Rady Miasta Lublin, wybitnego samorządowca, szanowanego lubelskiego przedsiębiorcy i dobrego kolegi. Od wielu lat wspólnie podejmowaliśmy trud związany z rozwojem miasta. Zawsze mogliśmy liczyć na Jego wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Odszedł wielki Lublinianin, oddany pracy na rzecz Miasta i Mieszkańców. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom składamy szczere wyrazy współczucia - brzmią słowa prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka i Przewodniczącego Rady Miasta Lublin Piotra Kowalczyka.

Wojciech Krakowski urodził się w 1954 r., ukończył studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku mechanika. Od 1998 r. sprawował funkcję Radnego Rady Miasta Lublin z okręgu wyborczego Czechów, Sławin, Sławinek. Był wiceprzewodniczącym Zarządu Powiatu Platformy Obywatelskiej w Lublinie oraz Przewodniczącym klubu PO w Radzie Miasta Lublin. Był członkiem zarządu Stowarzyszenia Niesienia Pomocy Chorym „MISERICORDIA” i prezesem firmy„VENTA” Sp. z o.o. Miał 62 lata.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)