Dziś są imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

 
dodane: 21-02-2018 15:17   |   wyświetleń: 897
Data wydarzenia: 20.02.2018

Mężczyzna poszukiwany przez policję ws. zabójstwa przy ul. Gęsiej odnaleziony w palącym się aucie

Dzisiaj rano Policja otrzymała zgłoszenie, że na jednym z parkingów w Kraśniku doszło do pożaru samochodu osobowego. Okazało się, że wewnątrz auta znajdował się poszukiwany w sprawie morderstwa przy ul. Gęsiej 47-latek.
Mężczyzna poszukiwany przez policję ws. zabójstwa przy ul. Gęsiej odnaleziony w palącym się auciefot. KWP Lublin 

20 lutego przy ul. Gęsiej znaleziono zwłoki kobiety. Wstępne oględziny ciała zamordowanej wykazały udział osób trzecich. 

Służby mundurowe ustaliły osoby mogące mieć związek ze sprawą. Jedną z nich był mężczyzna – mieszkaniec powiatu lubelskiego, który od wczoraj był poszukiwany przez policjantów. Ustalono wizerunek 47-latka, markę i numery rejestracyjne pojazdu, którym mógłby poruszać się. Powyższe informacje przekazano patrolom działającym na terenie województwa lubelskiego.

Dzisiaj rano Policja otrzymała zgłoszenie, że na jednym z parkingów w Kraśniku doszło do pożaru samochodu osobowego. Okazało się, że wewnątrz auta znajdował się poszukiwany w sprawie morderstwa przy ul. Gęsiej mężczyzna. Wstępne oględziny wykazały, ze źródło ognia znajdowało się w przedziale pasażerskim. Mundurowi ustalają czy do pożaru doszło przez zaprószenie ognia, czy w wyniku próby samobójczej. 47-latek został przetransportowany śmigłowcem do SPZOZ w Łęcznej.

Nad sprawą pracują policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Śledztwo natomiast prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową Lublin – Południe.


Źródło: KWP Lublin

Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)