Dziś są imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Redakcja  
dodane: 26-02-2016 12:03   |   wyświetleń: 553

Marzysz o praktykach albo studiach za granicą? Ta oferta jest dla Ciebie

W najbliższy poniedziałek w holu Kolegium Norwidianum KUL od 9.00 do 15.00 odbędą się spotkania informacyjne dla studentów, którzy chcą wyjechać na praktyki albo część studiów do innego kraju europejskiego w ramach programu Erasmus+..
Marzysz o praktykach albo studiach za granicą? Ta oferta jest dla Ciebiefot. pixabay 

 Zainteresowani będą mogli wypełnić dokumenty aplikacyjne i porozmawiać z byłymi stypendystami Erasmusa o praktycznych aspektach wyjazdu. - A wszyscy mogą liczyć na  wyczerpujące informacje. Będzie można też zapoznać się z prezentacjami przygotowanymi przez zagranicznych studentów Erasmusa+ studiujących obecnie na KUL-u – zapowiada Katarzyna Bojko z Biura Prasowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Informacji udzielać będą pracownicy Sekcji Obsługi Wymian Międzynarodowych oraz studenci, którzy byli stypendystami programu, m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Finlandii, Portugalii, czy na Cyprze. Zgłoszenia na wyjazdy stypendialne na przyszły rok akademicki przyjmowane są do 7 marca.

Program Erasmus powstał w 1987 roku jako program wymiany studentów (obecnie obejmuje również pracowników uczelni). Jego główną ideą jest rozwijanie międzynarodowej współpracy między uczelniami. Polska bierze w nim udział od roku 1998/99. Programowi patronuje holenderski filozof i humanista - Erazm z Rotterdamu.

Szczegółowe informacje: Sekcja Obsługi Wymian Międzynarodowych KUL, tel. 81 445 41 85.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)