Dziś są imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Redakcja  
dodane: 25-01-2018 18:55   |   wyświetleń: 1191

Lublin: Kto rozpoznaje złodziejki?

Policjanci z VI komisariatu poszukują dwóch kobiet, które brały udział w kradzieży. Jedna z nich okradła klientkę sklepu z odzieżą.
Lublin: Kto rozpoznaje złodziejki?foto. KWP Lublin 

Policjanci z VI komisariatu poszukują dwóch kobiet, które brały udział w kradzieży. Jedna z nich okradła klientkę sklepu z odzieżą. Wykorzystując jej nieuwagę zabrała portfel z torebki. Kradzież została zarejestrowana przez kamery monitoringu.

Do kradzieży doszło 20 stycznia br. przy al. Witosa. Policjanci zabezpieczyli monitoring na którym widać moment kradzieży. Złodziejka to młoda kobieta, która udając, że ogląda ubrania w rzeczywistości zainteresowana jest portfelem innej klientki. Wykorzystując jej nieuwagę kradnie go z torebki i szybko wychodzi ze sklepu.

Osoby, które rozpoznają kobiety prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym komisariatu VI pod nr tel. (81)535-46-61. Policja zapewnia anonimowość!

Poniżej link z nagraniem wideo:

http://www.lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/76255,Lublin-Kto-rozpoznaje-zlodziejki.html

Źródło: KWP Lublin

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Cześć, jestem Ubrzeg!
Cześć, jestem Ubrzeg! Dawno temu miałem wypadek. Od tamtej pory moje nóżki nie do końca działają tak jak powinny. Może na świecie jest ktoś kto pokocha mnie pomimo mojej niepełnosprawności?
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na ...
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na Placu Teatralnym przy CSK W tym roku po raz pierwszy Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zorganizował własne koncerty.
Kurtki z granicy
Kurtki z granicy Prawie 500 nowych kurtek otrzymają podopieczni lubelskiego PCK. Ubrania nie pochodzą od darczyńców, a z Krajowej Administracji Skarbowej.
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga Lublin rozpoczyna współpracę z wolontariuszami z Ukrainy. Młodzi Ukraińcy pojawią się w Kozim Grodzie w ramach Wolontariatu Europejskiego Erasmus +, dzięki wygranej w projekcie "Interculture: International volungteering for city culture".
Rowerowe disco
Rowerowe disco Rowerzyści i rowerzystki przejadą przez miasto w rytmie disco.

Napisz do mnie

kontakt

Najczęściej czytane

Sprawczyni wypadku – antylopa
Sprawczyni wypadku – antylopa
Obywatel Tanzanii zjechał z jezdni i uderzył w drzewo, jak tłumaczył policjantom, chciał uniknąć zderzenia z antylopą. W wydychanym powietrzy miał 2 promile alkoholu.
Reklamy

Czeka na nowego Pana

Cześć, jestem Ubrzeg!

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
REDAKTOR NACZELNY
Cezary Potapczuk
tel. 790-881-081
cezary@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Aleksandra Drozdowska
tel. 512-24-21-24
aleksandra@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Ewelina Smalec
tel. 501-050-024
ewelina@lublin24.pl
Redaktor
Monika Blandyna Lewkowicz
tel. 501-92-24-24
monika@lublin24.pl
Redaktor
Joanna Mazurek
tel. 501-93-24-24
joanna@lublin24.pl
Reklama
Doradca Klienta Biznesowego
Katarzyna Ryzner
tel. 577-781-081
katarzyna@lublin24.pl
Doradca Klienta Biznesowego
Krzysztof Stefaniak
tel. 720-081-081
krzysztof@lublin24.pl
Dział Reklamy reklama@lublin24.pl

Dział Foto / Wideo
Mateusz Paśkucki
tel. 602-844-775
foto@lublin24.pl