Dziś są imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Redakcja  
dodane: 22-02-2016 14:53   |   wyświetleń: 10254

LubForum.pl idzie krok dalej! Od dzisiaj ruszamy z portalem Lublin24.pl

Po kilku latach działalności Lubelskiego Forum Internetowego LubForum.pl mamy przyjemność poinformować, że od dziś Wasze ulubione miejsce spotkań, dyskusji i wymiany poglądów rozwija się o portal informacyjny www.lublin24.pl.
LubForum.pl idzie krok dalej! Od dzisiaj ruszamy z portalem Lublin24.plfot. pixabay 
Internautów nielubiących zmieniać przyzwyczajeń, uspokajamy. Forum działa i będzie działać tak jak do tej pory z jednym wyjątkiem. Od teraz dostępne będzie na stronie www.forum.lublin24.pl. Jego działalność pozostanie niekomercyjna.

A dla tych, którzy lubią poszukiwania, mamy nową propozycję na rynku lubelskich mediów, dostępną w sieci również w przystępnej wersji mobilnej. Naszą ambicją nie jest pisanie o wielkiej polityce, czy załatwianie własnych interesów. Chcemy informować o sprawach bliskich i ważnych dla lublinian. Tych, które leżą na sercu uczestnikom forum i mieszkańców miasta.

Chcemy dotrzeć do informacji istotnych, poruszających, budzących emocje. Ale i do lokalnych, czy wręcz dzielnicowych, także takich, które czasem umykają innym mediom zajętym, tym co dzieje się w urzędach.

Bardzo liczymy na Waszą pomoc i zapraszamy Was do wspólnego redagowania naszego portalu lublin24.pl. Pod adresem: lublin@lukas.media.pl czekamy na maile od Was z informacjami, o których warto poinformować. Każdy może zrobić zdjęcie, nakręcić film, napisać informację, a my to opublikujemy.

Czekamy też na Was w redakcji lublin24.pl przy ul. Chopina 45/1. Zawsze można tu wpaść na kawę i opowiedzieć o tym, co wkurza i boli, o tym co w naszym mieście warto zmienić. Ale i o tym, czym warto się pochwalić i podzielić z innymi forumowiczami i czytelnikami.

Zapraszamy także do polubienia naszego fanpejdża na Facebook’u, gdzie na bieżąco będziemy publikować wszystkie nasze informacje.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)