Dziś są imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Redakcja  
dodane: 25-04-2016 10:01   |   wyświetleń: 477

Kilka słów o mowie ciała

Czy wiesz, że 93 procent komunikatu, który przekazujesz składa się z mowy ciała i operowania głosem? Słowa to tylko 7 procent oceny przekazu przez audytorium.
Kilka słów o mowie ciała 
O mowie ciała i obronie przed manipulacją w biznesie z Maurycym Sewerynem rozmawia Monika Rąpała.

Jak szkolenie się może pomóc uczestnikom w życiu zawodowym?


Szkolenie to okazja do zdobycia praktycznych umiejętności i wiedzy na temat systemu komunikacji wykorzystywanego w pracy. Dzięki nauce mowy ciała - od form uśmiechu i mimiki, podania dłoni, poprzez postawy, które wykonujemy podczas rozmowy, aż po pozycje które przyjmujemy kiedy siedzimy –uczestnicy moich szkoleń mają szansę szybciej odczytywać emocje i prawdziwe intencje swoich parterów rozmowy. Co to oznacza? Oznacza, że są w stanie szybciej wyłapać fałsz, kłamstwo, ale też łatwiej jest im wpływać społecznie na drugiego człowieka, czyli osiągnąć szybciej lepszą sprzedaż. Szybciej nawiązują też relacje międzyludzkich. Oprócz tego skutecznie tworzą swój wizerunek.

Czy można odczytać kłamstwo w relacjach biznesowych?

W relacjach biznesowych większość ludzi potrafi bardzo ładnie kłamać werbalnie, wprowadzać drugą osobę w błąd, aby uzyskać jak najlepszy efekt finansowy. W rzeczywistości jednak większość z nas nie potrafi kontrolować swoich zachowań niewerbalnych. Często osoby, które podejrzewają kłamstwo u partnera biznesowego zaczynają obserwować jego zachowanie. W takiej sytuacji szybciej uwierzą przekazowi niewerbalnemu, niż werbalnemu. Moje szkolenie z jednej strony pomoże wyłapywać sygnały fałszu, a z drugiej strony pozwoli uczestnikowi ukryć sygnały fałszu, kiedy sam nagina rzeczywistość.

Czy dzięki szkoleniu można mieć lepsze efekty w pracy i szybciej awansować?

Podczas moich szkoleń uczestnicy dowiadują się, w jaki sposób zachowują się w relacjach międzyludzkich; w czasie rozmowy handlowej; obsługi klienta; w trakcie negocjacji. Uzyskują przewagę nad innymi, ponieważ poznają swoje własne błędy i są w stanie je wyeliminować. Doskonałym „pomocnikiem” jest praca z kamerą oraz analiza zachowań nagrywanych. Zawsze pomagam, doradzam i w żadnym przypadku nie krytykuję.

Czy szkolenia z mowy ciała i prezentacji biznesowej można wykorzystać w życiu prywatnym?

Wiele elementów moich szkoleń jest wykorzystywanych przez uczestników w życiu osobistym. Nawet proste gesty mogą mieć inne znaczenie w życiu zawodowym, a zupełnie inne w życiu osobistym, np. dotykanie włosów, dotykanie twarzy. Dzięki szkoleniom uczestnicy zyskują umiejętność budowania dobrych relacji z parterami życiowymi. Uczą się szybciej odczytywać emocje swoich partnerów, czyli ułatwiają sobie zrozumienie partnerów. Niektórzy wykorzystują mowę ciała do zwiększenia szansy na zdobycie atrakcyjnych partnerów.

W jaki sposób szkolenie się pozwala uczestnikom brać aktywny udział w życiu towarzyskim?

Większość osób, które są uczestnikami moich szkoleń to ludzie dynamiczni, młodzi i co ważne na stanowiskach managerskich. Tacy ludzie nie mają czasu, aby tracić go na nieudane randki, nieudane spotkania. Co więcej, są to ludzie, którzy szukają informacji w Internecie. Tak znajdują partnerów i inicjują randki. Tak samo czynią w biznesie,  zdobywając informację na temat swoich partnerów biznesowych. Oznacza to, że po szkoleniu będą sprawniej odczytywać elementy komunikacji niewerbalnej zaprezentowane np. w portalach społecznościowych, gdzie podstawą przekazu nie jest treść, ale zdjęcie, czyli komunikat niewerbalny.

Czym Pana warsztaty różnią się od innych szkoleń z tej tematyki? Czy według Pana mogą odmienić życie?


Na pewno życie się zmieni. W życiu zawodowym będzie znacznie łatwiej budować relacje z partnerami biznesowymi, handlować, negocjować, nawet prowadzić prezentacje publiczną, biznesową. Natomiast życie prywatne stanie się dla niektórych łatwiejsze, a dla niektórych trudniejsze, bo nie zawsze chcemy odczytywać prawdziwe intencje z mowy ciała naszego partnera. Czasami chcemy żyć w nieświadomości.

Zapraszam serdecznie internautów na szkolenie, które odbędzie się 6 kwietnia w Lublinie! Więcej informacji: http://www.wgd-pr.pl/szkolenia-oferta/309-akademia-mowcy-i-prezentera

Maurycy Seweryn - jeden z trzech najlepszych ekspertów w Polsce ds. wystąpień publicznych i mowy ciała. Od 2012 roku prowadzi badania na temat wiarygodności prezenterów w oczach polskiej publiczności. Ma na koncie ponad 6000 wystąpień publicznych. Trener biznesu - zrealizował 1000 szkoleń z tej tematyki.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Symulowali ratowali i wygrali - Studenci UM w Lublinie ...
Symulowali ratowali i wygrali - Studenci UM w Lublinie ponownie Mistrzami! Studenci Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wygrali tegoroczną edycję Ogólnopolskich Zawodów Symulacji Medycznej.
Marcin Wroński laureatem konkursu "Złoty Pocisk"
Marcin Wroński laureatem konkursu Marcin Wroński na Warszawskich Targach Książki odebrał statuetkę i nagrodę pieniężną w wysokości 3 tys. złotych. Jury doceniło "Czas Herkulesów" - dziewiątą publikację z cyklu o przygodach Komisarza Maciejewskiego.
Tragedia na krajowej 19. Nie żyje 19-letni kierowca
Tragedia na krajowej 19. Nie żyje 19-letni kierowca W wyniku zderzenia z tirem na krajowej 19 zginął 19-letni kierowca. Z kolei na ekspresówce do Warszawy miały miejsce dwa niebezpieczne wypadki.
Lubelskie jest tu!
Lubelskie jest tu! "Potencjał miasta Lublin i Lubelszczyzny jako produkt turystyczny" - pod takim hasłem odbyło się dzisiejsze spotkanie na Lubartowskiej 77 - w miejscu Lubelskiego Jarmarku.
Świadek koronny "Masa" do aresztu
Świadek koronny Jarosław S., ps. Masa aresztowany na 3 miesiące.
Sprawniejsza rehabilitacja małych pacjentów z porażeniem mózgowym [WIDEO] ...
Sprawniejsza rehabilitacja małych pacjentów z porażeniem mózgowym [WIDEO] Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny umożliwi małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitalu Dziecięcego ćwiczenia rehabilitacyjne w wodzie.
Nie masz pomysłu na wypoczynek? Przyjdź na Lubelskie Targi ...
Nie masz pomysłu na wypoczynek? Przyjdź na Lubelskie Targi Turystyczne i poznaj oferty  [WIDEO] Jedna z największych imprez plenerowych promujących turystykę w województwie lubelskim - takim mianem określa się Targi Turystyczne w Lublinie, które odbywają się na Placu Teatralnym przy Centrum Spotkania Kultur, w dniach 18-20 maja.
O.S.T.R, Lady Pank, Akcent i Sławomir – Kozienalia ...
O.S.T.R,  Lady Pank, Akcent i Sławomir – Kozienalia i Feliniada już w ten weekend Kozienalia i Feliniada 2018 - sprawdź godzinowy plan koncertów.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Bój o „Złotą Kielnię” [GALERIA]Szeregi lubelskiej policji zasilone o 111 nowych funkcjonariuszy„Bezpiecznie zachciało się żyć!” z De Mono w LublinieWładze województwa zainaugurowały rok szkolnyKolejne odkrycia archeologów na Placu LitewskimPrzyjechał z zamiarem sprzedaży na straganie. Wrócił z podpalonym samochodemRunmageddon Kids w Stalowej Woli. Wygrał chłopiec z Lublina!Tirem potrącił dwie rowerzystki. Jedna z nich zmarła na miejscuTrwa przebudowa stadionu lekkoatletycznegoPierwszy Runmageddon Games LublinTurniej Par Patrolowych Odebrali dyplomy dla najlepszych „skarbówek”

Obejrzyj

Lubelskie jest tu!Sprawniejsza rehabilitacja małych pacjentów z porażeniem mózgowym [WIDEO]Nie masz pomysłu na wypoczynek? Przyjdź na Lubelskie Targi Turystyczne i poznaj oferty  [WIDEO]Nagrody dla wyróżniających się bibliotekarzy. Za nami Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Lublinie [WIDEO]Snooker jak wojsko? Joanna Mucha o ministrze Soboniu: „promuje swoją kampanię na Świdniku” [WIDEO]LUBELLA - nowe technologie warte 130 mln [WIDEO]Innowacyjne rozwiązania dla Lublina [WIDEO]Realizacja wyborczych obietnic pod lupą społeczeństwa [WIDEO]Noc Muzeów - Lublin 2018. Tegoroczny plan wydarzeń [WIDEO]Poseł Kulesza nawołuje przeciw opłacie paliwowej [WIDEO]Miasto ma kolejnego Honorowego Obywatela

Wydarzenia dodajwszystkie

Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON ONgold 95 98 LPG
4,48 - 4,61 4,89 -

Dyżurna apteka

"HEMPLA 5" - ul. Zesłańców Sybiru 5,
81 534 70 91

Prognoza pogody

Ogłoszenia   dodajwszystkie

Kupię: kupię spółke
DEBERG LIMITED - Skup Zadłużonych Spółek z o.o. S.A. Ltd , GMbH oraz Jednoosobowych Działalności Gospodarczych. Skupiamy się na działalności umożliwiających podjęcie czynności, które zmierzają do ...
Kupię: kupię spółke
Skupujemy Spółki i pomagamy w Wstępowaniu jako zarząd kryzysowy w sytuacjach, kiedy obecny zarząd nie jest wstanie udźwignąć ciężaru związanego z prowadzeniem spółki, jak również ...
Dam pracę: Zatrudnię Elektromonterów – Włochy
Zatrudnię Elektromonterów do Włoch (okolice Bergamo). Proste prace instalacyjne na terenie centrum logistycznego. Zakwaterowanie, przejazdy. Umowa o pracę, odzież ochronna, wyżywienie oraz elektronarzędzia. Wymagamy wykształcenia ...
Kupię: kupię spółke
Kupimy udziały w Spółkach oraz Jednoosobowych Działalnościach Gospodarczych znajdujących się na krawędzi bankructwa Występujemy w roli upadłego i podejmujemy się negocjacji z pracownikami i wierzycielami. Oferujemy ...
Kupię: kupię spółkę
Pomagamy zadłużonym podmiotom znajdującym się w krytycznej sytuacji finansowej. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 15 lat i jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży ...
Dam pracę: Zatrudnimy Tłumaczy 68,72
Mikrotech S.A. w Krośnie poszukuje osoby do współpracy w zakresie tłumaczeń biznesowych. Praca polega na tłumaczeniu specjalistycznych tekstów oraz korekty gotowych tekstów w językach: niemiecki, włoski, rosyjski, ...
Dam pracę: Zatrudnimy Tłumaczy 68.72
Mikrotech S.A. w Krośnie poszukuje osoby do współpracy w zakresie tłumaczeń biznesowych. Praca polega na tłumaczeniu specjalistycznych tekstów oraz korekty gotowych tekstów w językach: niemiecki, włoski, rosyjski, ...
Dam pracę: Lektor angielskiego online
Jeśli poszukujesz pracy jako lektor języka angielskiego, chcesz się samorealizować, pracować zdalnie, decydować ile oraz kiedy pracujesz to ta praca jest właśnie dla ciebie. Szkoła Językowa ...
Dam pracę: Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra oferuje
Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna Wymagania: biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, ...
Dam pracę: Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej
Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko: Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej Miejsce pracy: praca zdalna Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ...
Dam pracę: Agencja pracy Netkadra poszukuje pracowników na stanowisko: tłumacz – praca ...
Dam pracę: Pracownik produkcji
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Pracownik produkcji
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Pakowacz
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Operator maszyn
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Spawacz
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Operator wózka widłowego
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Inne: Skup Aut za Gotówkę - Małopolska, Śląsk, Opolskie ...
Nasza firma oferuje skup aut osobowych i dostawczych, wszystkich marek – z bezpłatnym dojazdem do klienta. Skupujemy auta niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, ...
Dam pracę: Operator wózków widłowych
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Lektor angielskiego online
Jeśli poszukujesz pracy jako lektor języka angielskiego, chcesz się samorealizować, pracować zdalnie, decydować ile oraz kiedy pracujesz to ta praca jest właśnie dla ciebie. Szkoła Językowa ...

Starsze artykuły

Walentynki spędził na czubku 40-metrowego żurawia. Gdzie stamtąd trafił? ...
Mężczyzna spędził wczoraj na dźwigu ponad 2 godziny. Powodem jego zachowania ...
Zorganizowali Mikołajki podopiecznym placówek opiekuńczych
Na dziesiątym już festynie pojawiło się 90 dzieci ze ...
Walki w klatkach już w weekend
Impreza rozpocznie się walkami eliminacyjnymi jeszcze przed południem. Zawodnicy sprawdzać ...
Policjanci powstrzymali od próby samobójczej
Dyżurny radzyńskiej komendy odebrał po póŁnocy zgłoszenie, z treści którego ...
O siedemnastej zawyją syreny
Głośny sygnał akustyczny alarmowy - ciągły dźwięk syreny będzie trwał ...
Świąteczne pająki i palmy w lubelskim Skansenie
To doskonała okazja nie tylko do zrobienia przedświątecznych zakupów, ale ...
Nie żyje Zyta Gilowska. Zmarła po ciężkiej chorobie serca ...
Zyta Gilowska urodziła się 7 lipca 1949 roku w Nowym ...
Rodzina 500+ wnioski tylko w MOPR od 2 lipca
Wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego 500+ będą przyjmowane ...
Lubelszczyzna oczami młodych architektów
Wystawa obejmuje 94 projekty dyplomowe obronione w 2017 roku na ...
Lubelska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Utrudnienia w ruchu
   Pielgrzymi wyruszą jutro (środa, 3 sierpnia) około godz. ...
Ukraińscy funkcjonariusze zakończyli staż w lubelskiej policji
   Na początku lipca zakończył się staż dla funkcjonariuszy służby patrolowej ...
Noc konfesjonałów 2018 (AKTUALIZACJA WIDEO)
Już po raz szósty w naszej Archidiecezji odbędzie się ...
Kradła z utargu
Zawiadomienie o tym, że doszło do ...
Cycuś dla strażaków z Cycowa
Na taki wóz strażacy z Cycowa czekali od lat. Nic ...
POW. BIALSKI: Mali „Drelowiacy” drudzy w ogólnopolskich zmaganiach
Przegląd odbył się w ramach V Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego ...
Podsumowanie tygodnia na drogach
Podczas kończącego się tygodnia odnotowano dwie ofiary śmiertelne.Do wypadku doszło ...
Rozbili mafię przerzucającą ludzi
W dniu 14 lutego 2017 roku ...
Start Lublin ma sponsora tytularnego
Spółka TBV wspierała Start Lublin już wcześniej, ale teraz współpraca ...
Bialskie koszykarki odebrały nagrodę w Lublinie
Nagrody koszykarki Orlik-2 otrzymały w ramach ...
Nagrody dla wyróżniających się bibliotekarzy. Za nami Ogólnopolski Tydzień Bibliotek ...
Wczoraj swój wielki dzień mieli przedstawiciele bibliotek, którzy zostali nagrodzeni ...
Odpowiedzą za handel bronią i narkotykami oraz posiadanie materiałów wybuchowych ...
Podczas akcji, policjanci łącznie zabezpieczyli 10 sztuk broni, 500 sztuk ...
Wyłudzał dane w Internecie i okradał rachunki
Zatrzymanie 29-latka to efekt ustaleń policjantów z Wydziału dw. z ...
Policjant po służbie, też na służbie
Policjant, który na co dzień pełni ...
Koniec Pure Jatomi Fitness
Do końca tego miesiąca kluby spod szyldu Pure Jatomi Fitness ...
Strzały na KUL - na szczęście to jedynie ćwiczenia ...
Akcja otrzymała kryptonim „Uczelnia” i została przeprowadzona przez wewnętrzne służby ...
Festyn żeglarski ze zbiórką krwi i aktywnie zakręconymi
W pierwszym dniu odbywała się zbiórka krwi. Krew oddało 26 ...
Odblaski ratuja życie. Nie wierzysz? Zobacz to nagranie!
Od 31 sierpnia 2014 roku wprowadzony został obowiązek noszenia odblasków ...
W marcu i kwietniu zwiedzimy Zamek Lubelski z przewodnikiem w ...
W soboty marca i kwietnia wybrane wystawy naszego Muzeum można będzie odwiedzieć ...
Chełmska pediatria znowu przyjmuje
Problemem pediatrii były braki kadrowe. Trzech lekarzy jeszcze pod koniec ...
Na Arenie Młodych świętowali młodzi z całego świata ...
   Uroczysta msza święta pod przewodnictwem abpa Stanisława Budzika, koncelebrowana wraz ...
Nabór projektów do Nocy Kultury 2016
Hasło przewodnie tegorocznej imprezy brzmi „Wyobraź sobie miasto...”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ...
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
REDAKTOR NACZELNY
Cezary Potapczuk
tel. 790-881-081
cezary@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Aleksandra Drozdowska
tel. 512-24-21-24
aleksandra@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Ewelina Smalec
tel. 501-050-024
ewelina@lublin24.pl
Redaktor
Monika Blandyna Lewkowicz
tel. 501-92-24-24
monika@lublin24.pl
Redaktor
Joanna Mazurek
tel. 501-93-24-24
joanna@lublin24.pl
Reklama
Doradca Klienta Biznesowego
Katarzyna Ryzner
tel. 577-781-081
katarzyna@lublin24.pl
Doradca Klienta Biznesowego
Krzysztof Stefaniak
tel. 720-081-081
krzysztof@lublin24.pl
Dział Reklamy reklama@lublin24.pl

Dział Foto / Wideo
Mateusz Paśkucki
tel. 602-844-775
foto@lublin24.pl

lublin24 bialapodlaska24