Dziś są imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Redakcja  
dodane: 22-04-2016 11:10   |   wyświetleń: 7104

II Forum Kobiet za nami

W niedzielne popołudnie 17 kwietnia 2016 roku, na zaproszenia Lokalnej Grupy Działania "Kraina wokół Lublina" do Regionalnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Krzczonowie przybyło 150 osób (w przeważającej części panie - mieszkanki powiatu lubelskiego).
II Forum Kobiet za namifot. Starostwo Powiatowe w Lublinie 
Zebrani mogli posłuchać rad dotyczących savoir-vivru,  szczególnie ważnych w sytuacjach oficjalnych, podstawowych zasad stylizacji i wizażu oraz informacji  o ciekawych, innowacyjnych projektach zrealizowanych w ramach programu LEADER, których realizatorkami były również panie.

Duże zainteresowanie wzbudził panel dyskusyjny „Kobieta w samorządzie”, podczas którego panie pełniące funkcje wójta lub wice wójta dzieliły się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat swojej pracy – wyzwań i zadań z jakimi musi sobie poradzić kobieta na takim stanowisku. Niespodzianką na zakończenie panelu był konkurs – przed paniami wójtami stanęło dość niecodzienne wyzwanie... uszyć sakiewkę na budżet gminy. Wśród dopingu ze strony publiczności i z tego zadania panie wywiązały się wzorowo.

Spotkanie zakończył ciekawy i pełen dobrego humoru spektakl amatorskiego Teatru z Krzczonowa „Nie taki sobie teatr” zatytułowany „Krótka rozprawa między Wójtem, Plebanem i Kosmitą”.  

Galeria zdjęć

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)