Dziś są imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Redakcja  
dodane: 22-04-2016 11:10   |   wyświetleń: 7379

II Forum Kobiet za nami

W niedzielne popołudnie 17 kwietnia 2016 roku, na zaproszenia Lokalnej Grupy Działania "Kraina wokół Lublina" do Regionalnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Krzczonowie przybyło 150 osób (w przeważającej części panie - mieszkanki powiatu lubelskiego).
II Forum Kobiet za namifot. Starostwo Powiatowe w Lublinie 
Zebrani mogli posłuchać rad dotyczących savoir-vivru,  szczególnie ważnych w sytuacjach oficjalnych, podstawowych zasad stylizacji i wizażu oraz informacji  o ciekawych, innowacyjnych projektach zrealizowanych w ramach programu LEADER, których realizatorkami były również panie.

Duże zainteresowanie wzbudził panel dyskusyjny „Kobieta w samorządzie”, podczas którego panie pełniące funkcje wójta lub wice wójta dzieliły się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat swojej pracy – wyzwań i zadań z jakimi musi sobie poradzić kobieta na takim stanowisku. Niespodzianką na zakończenie panelu był konkurs – przed paniami wójtami stanęło dość niecodzienne wyzwanie... uszyć sakiewkę na budżet gminy. Wśród dopingu ze strony publiczności i z tego zadania panie wywiązały się wzorowo.

Spotkanie zakończył ciekawy i pełen dobrego humoru spektakl amatorskiego Teatru z Krzczonowa „Nie taki sobie teatr” zatytułowany „Krótka rozprawa między Wójtem, Plebanem i Kosmitą”.  

Galeria zdjęć

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy ...
Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy zażądał 10 tys. zł. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie zatrzymali fałszywego ? detektywa?. Mężczyzna zażądał od mieszkańca powiatu pruszkowskiego 10 tys. zł. Kwota ta miała być zapłatą za milczenie i ukrycie dowodów zdrady przed żoną 37 latka. Pokrzywdzony szybko zorientował się, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje. Nie miał nic do ukrycia i nie miał... żony.
Już jutro spektakl "Tata ma kota (Poczytaj mi Tato)"
Już jutro spektakl Centrum Kultury w Lublinie, g. 19:00, 22 marca, Sala Czarna; bilety: 20 / 30 zł.
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa Przed nami święto słowa i recytacji. W dniach 5-7 kwietnia 2019 odbędzie się wspólny, międzynarodowy finał XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej i XII Konkursu Poezji i Prozy Polskiej na Ukrainie.
Bombardowanie włóczką ma 5 lat!
Bombardowanie włóczką ma 5 lat! Ponad 60 instalacji i 50 pasjonatów szydełkowania w grupie. Bombardowanie włóczką świętuje pięciolecie istnienia.
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej Blisko 70 kg krajanki tytoniowej ujawnili i zabezpieczyli policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Lublinie. Taką ilość przewoził w swoim pojeździe 39-letni mieszkaniec gm. Poniatowa. Nielegalny towar został zabezpieczony, zaś mężczyzna zatrzymany. Jak wstępnie oszacowano, straty na szkodę Skarbu Państwa wynoszą blisko 70 tys. zł. Zgodnie z kodeksem karno skarbowym mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)