Dziś są imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

 
dodane: 23-04-2018 16:53   |   wyświetleń: 912

Ekologiczny odkurzacz na ulicach Lublina

Na ulicach Lublina pojawi się nowy, ekologiczny odkurzacz, który będzie służył utrzymaniu czystości w naszym mieście.
Ekologiczny odkurzacz na ulicach Lublinafot. KOM-EKO S.A. 

Na ulicach Lublina pojawi się nowy, ekologiczny odkurzacz, który będzie służył utrzymaniu czystości w naszym mieście.
Nowe urządzenie zostało kupione przez spółkę KOM-EKO S.A. i będzie służyło do bardziej efektywnego sprzątania ulic Lublina.

Odkurzacz dokładnie sprząta odpady przemysłowe oraz miejskie (m. in. papier, szkło, plastik a nawet metal). Urządzenie jest wydajne, ergonomiczne i bezpieczne. Jego rozmiary pozwalają na użytkowanie także w wąskich uliczkach, na skwerach czy chodnikach miasta. Wydaje się jednak, że jego największym atutem jest efektywność – jest 4-krotnie szybszy od zamiatania ręcznego.

-Od początku naszej działalności duży nacisk kładziemy na ochronę środowiska. Zakupione przez nas urządzenie idealnie wpisuje się w politykę ekologiczną miasta. Działa dzięki akumulatorom, w związku z czym nie emituje żadnych zanieczyszczeń i jest w 100% przyjazne dla środowiska – mówi Ireneusz Zimoch, Wiceprezes Zarządu KOM-EKO S.A.Dodatkowo odkurzacz jest niezwykle cichy, dzięki czemu może pracować nocą, nie przeszkadzając mieszkańcom.
Można go zobaczyć, m. in. na Placu Litewskim, Starym Mieście, jak również Ogrodzie Saskim.

Jest to pierwsze takie urządzenie we wschodniej części Polski

Spółka zapowiada kolejne inwestycje, które mają na celu poprawić jakość życia w mieście.

Komentowane

Porzadnicka (2018-04-23 17:59) 56 66   |   zgłoś do usunięcia
Na Zamoyskiej jak w Nowym Jorku
Super sprzęt (2018-04-24 07:38) 50 53   |   zgłoś do usunięcia
Fajnie - tylko czy będzie ładniej? Będą efekty? Ile kosztuje taki odkurzacz? Lepiej się opłaca kupić taki odkurzacz, czy zatrudnić dodatkowe 4 osoby? Zawsze praca dla 3 więcej osób by była :)
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)