Dziś są imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Rafał Januszczak  
dodane: 04-04-2018 22:14   |   wyświetleń: 539

Duże utrudnienia dla kierowców. Trwa przebudowa skrzyżowania na Majdanku

Dziś rozpoczęła się przebudowa skrzyżowania Drogi Męczenników Majdanka z ul. Sulisławicką i Grabskiego. To początek utrudnień dla wielu kierowców. Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie poinformował o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu.
Duże utrudnienia dla kierowców. Trwa przebudowa skrzyżowania na Majdankufot. Mateusz Paśkucki 
Objazdy ulicami: Krańcowa, Witosa i Dekutowskiego – to efekt zamkniętego skrzyżowania dla ruchu od ul. Krańcowej do ul. Hanki Ordonówny. Z odcinka wyłączonego z ruchu mogą korzystać wyłącznie pojazdy komunikacji miejskiej, pojazdy budowy i służby komunalne. Karol Kieliszek z lubelskiego ratusza podkreśla, że samochody jadące w stronę Świdnika skręcą w lewo na skrzyżowaniu z ul. Krańcową i będą kierować się ul. Witosa. Z kolei jadący do Lublina z okolic Kalinówki będą musieli trzymać się ulicy Dekutowskiego aż do Witosa. Kierowcy, w tym taksówkarze mieli problemy również na ul. Pogodnej, gdzie zaobserwowano liczne korki. Samochody, które poruszały się tą ulicą zatrzymywały się prawie cały czas niezależnie od zmieniającej się sygnalizacji świetlnej. Osoby, które robią zakupy w pobliskim Lidlu także nie będą mieli łatwo. Do sklepu można dojechać tylko od strony ul. Witosa.

Prace przy skrzyżowaniu potrwają najprawdopodobniej do października tego roku. Na ten kilkumiesięczny czas Policja apeluje o rozwagę i ostrożność.

Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)