Dziś są imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Cezary Potapczuk  
dodane: 15-03-2018 12:33   |   wyświetleń: 796

COZL z kontraktami na świadczenia i nowoczesne leki

Urologia, hematologia, immunologia kliniczna i ginekologia onkologiczna. Świadczenia na tych oddziałach COZL będą finansowane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.
COZL z kontraktami na świadczenia i nowoczesne lekifoto. cozl.eu 

Urologia, hematologia, immunologia kliniczna i ginekologia onkologiczna. Świadczenia na tych oddziałach COZL będą finansowane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia. Szpital zdobył właśnie, na nie kontrakty. Zaczną one obowiązywać od pierwszego kwietnia.

Dodatkowo mamy kontrakt na terapię z wykorzystaniem najnowocześniejszych leków, co powinno ucieszyć pacjentów – mówi dyrektor szpitala dr Jerzy Kuliński. Jest to niewątpliwie nasz sukces, dodaje. Kontrakty poprawią sytuację finansową szpitala. Problemem, który spędzał sen z powiek zarówno kierownictwu COZL jak i urzędnikom marszałka była urologia. Funkcjonując bez kontraktu, obłożona do granic możliwości generowała straty. Ale widać światełko w tunelu. Bowiem niezależnie od środków z NFZ. Udało się zmniejszyć wynik ujemny z blisko 20 mln w roku 2016 do 14 na koniec 2017 r. Nowe kontrakty dla czterech bardzo ważnych oddziałów pozwolą na poprawę sytuacji finansowej, ale przede wszystkim lepiej zabezpieczą pacjentów – podkreśla rzecznik marszałka woj. lubelskiego Beata Górka.

Dodajmy, że jeszcze dzisiaj dyrekcja COZL ogłosi przetarg na dokończenie budowy szpitala. To ogromna inwestycja dlatego w pierwszej kolejności ogłoszenie wraz z załącznikami przetargowymi trafią do Brukseli i tam też będą opublikowane, następnie pojawią się w mediach krajowych. Zwycięzcę przetargu poznamy na przełomie kwietnia i maja. Na budowę wykonawca wejdzie na początku wakacji. Koniec inwestycji planowany jest na czwarty kwartał 2019 roku. O kosztach przedsięwzięcia, w tym momencie dyrektor Kuliński nie chce rozmawiać, bo jakakolwiek informacja w tym zakresie mogła by spowodować unieważnienie przetargu. W międzyczasie ogłoszony został konkurs na inwestora zastępczego."


Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Cześć, jestem Ubrzeg!
Cześć, jestem Ubrzeg! Dawno temu miałem wypadek. Od tamtej pory moje nóżki nie do końca działają tak jak powinny. Może na świecie jest ktoś kto pokocha mnie pomimo mojej niepełnosprawności?
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na ...
Już jutro ruszają KULturalia – zobacz kto zagra na Placu Teatralnym przy CSK W tym roku po raz pierwszy Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zorganizował własne koncerty.
Kurtki z granicy
Kurtki z granicy Prawie 500 nowych kurtek otrzymają podopieczni lubelskiego PCK. Ubrania nie pochodzą od darczyńców, a z Krajowej Administracji Skarbowej.
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga
Lublin otwarty na wolontariuszy zza Buga Lublin rozpoczyna współpracę z wolontariuszami z Ukrainy. Młodzi Ukraińcy pojawią się w Kozim Grodzie w ramach Wolontariatu Europejskiego Erasmus +, dzięki wygranej w projekcie "Interculture: International volungteering for city culture".
Rowerowe disco
Rowerowe disco Rowerzyści i rowerzystki przejadą przez miasto w rytmie disco.

Napisz do mnie

kontakt

Najczęściej czytane

Sprawczyni wypadku – antylopa
Sprawczyni wypadku – antylopa
Obywatel Tanzanii zjechał z jezdni i uderzył w drzewo, jak tłumaczył policjantom, chciał uniknąć zderzenia z antylopą. W wydychanym powietrzy miał 2 promile alkoholu.
Reklamy

Czeka na nowego Pana

Cześć, jestem Ubrzeg!

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
REDAKTOR NACZELNY
Cezary Potapczuk
tel. 790-881-081
cezary@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Aleksandra Drozdowska
tel. 512-24-21-24
aleksandra@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Ewelina Smalec
tel. 501-050-024
ewelina@lublin24.pl
Redaktor
Monika Blandyna Lewkowicz
tel. 501-92-24-24
monika@lublin24.pl
Redaktor
Joanna Mazurek
tel. 501-93-24-24
joanna@lublin24.pl
Reklama
Doradca Klienta Biznesowego
Katarzyna Ryzner
tel. 577-781-081
katarzyna@lublin24.pl
Doradca Klienta Biznesowego
Krzysztof Stefaniak
tel. 720-081-081
krzysztof@lublin24.pl
Dział Reklamy reklama@lublin24.pl

Dział Foto / Wideo
Mateusz Paśkucki
tel. 602-844-775
foto@lublin24.pl