Dziś są imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Joanna Mazurek  
dodane: 13-04-2018 16:13   |   wyświetleń: 592

Co wydarzy się w weekend w Lublinie?

Co wydarzy się w weekend w Lublinie?foto. ES 

Muzyka


Teatr Muzyczny zaprasza na Bajkolandię, propozycję familijną, skierowaną do widzów najmłodszych jak ich rodziców, dziadków oraz kadry pedagogicznej. Jest to rozśpiewane i roztańczone widowisko z udziałem solistów, chóru, baletu oraz orkiestry. Jedyna i niezwykła okazja, aby ujrzeć na scenie jednocześnie Shreka, Pocahontas, Elzę z Krainy Lodu, Pana Kleksa oraz króla Juliana. Będzie to niezapomniane przeżycie oraz świetna zabawa. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Muzycznym, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5, 13 kwietnia,  godzina 10:00, a także 15 kwietnia godzina 12:00. Bilety w cenie 40-60 zł.

Koncert Jana Kondraka, autora tekstów, kompozytora i wykonawcy poezji śpiewanej. Absolwent polonistyki na UMCS. Współzałożyciel Lubelskiej Federacji Bardów. Zdobywca nagród m.in. na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu czy FAMIE. Miejsce koncertu to Whiskey Cafe, ul. Rybna 4/2, 14 kwietnia, godzina 20:00. Bilety w cenie 25 zł.

Opera Histeria w/ UVB/ Spectribe /Anja Kraft /Chinaski /Mono – to druga odsłona cyklu z muzyką elektroniczną. Organizatorzy zapowiadają, że będzie bardziej intrygująco, wciągająco i melancholijnie. Wystąpią przedstawiciele Holenderskiego labelu Mord Records. Takie atrakcje tylko w Centrum Spotkania kultur, ul. Plac Teatralny 1, 14 kwietnia, rozpoczęcie o godzinie 22:00, zakończenie godzina 7:00. Bilety od 20 do 25 zł.

O.S.T.R. w Lublinie. Po długiej trasie koncertowej „Życie po śmierci. Autentycznie.”, raper wraca do klubowego grania. Będzie to premierowy koncert nowego albumu - „W drodze do szczęścia”. Klub 30, ul. Jasna 7, 15 kwietnia, godzina 19:00. Bilety od 59 zł.

Film

Centrum Spotkania Kultur zaprasza do sali kinowej na projekcję filmu „Daas” w reżyserii Adriana Panka. Pokaz odbędzie się w ramach Festiwalu Scenografii i Kostiumów „Scena w Budowie” 2018. „Daas” to filmowa opowieść o Jakubie Franku, jednej z najbardziej zagadkowych postaci końca XVIII w., w którego tajemniczą moc wierzyli najwięksi władcy Europy. W rolach głównych Olgierd Łukaszewicz i Andrzej Chyra. Film został wyróżniony nagrodą za najlepsze zdjęcia, dźwięk i rolę męską podczas 30. Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie. Rozpoczęcie o godzinie 18:00, 13 kwietnia, ul. Plac Teatralny 1. Wstęp wolny.

Od zeszłego piątku do najbliższej soboty trwa przegląd filmowy – Frankofonia. Kino opisujące w języku francuskim. 13 kwietnia w Chatce Żaka film „Małe szczęście” w reżyserii Mohameda Chrif Tribak, godzina 19:30. 14 kwietnia film „Czas Anny” w reżyserii Grega Zglińskiego, godzina 19:30. Bilety w sprzedaży przed seansem w cenie 10-12 zł.

„Twój Vincent”- polsko-brytyjska produkcja nominowana do Oscara. To pierwsza pełnometrażowa animacja malarska.  Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata. „Twój Vincent” opowiada historię odkrywania okoliczności tajemniczej śmierci artysty Vincenta van Gogha. Miejsce projekcji filmu- Kino Grażyna, ul Wallenroda 4a, 15 kwietnia, godzina 16:00. Bilety do zakupu przed seansem w cenie 10-12 zł.

„The Square” to czarna komedia nagrodzona Złotą Palmą festiwalu w Cannes. W rolach głównych: Elisabeth Moss, Dominik West i Claes Bang. Reżyser Ruben Östlund serią komicznych sytuacji przedstawił współczesny świat, doprowadzając do zderzenie się poprawności politycznej z ludzką naturą, czyli dzikością i zachowaniami zwierzęcymi. Seans rozpocznie się 15 kwietnia w Kinie Grażyna, ul. Wallenroda 4a, godzina 18:00. Bilety w cenie 10-12 zł.

Dla dzieci

Sobota w Labiryncie – warsztaty dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Wydarzanie będzie polegało na wspólnym zwiedzaniu wystawy prezentowanej w Galerii Edukacyjnej pt. "W tym cała sztuka". Natomiast w drugim etapie zwiedzania uczestnicy i uczestniczki wykonają prace plastyczne inspirowane obejrzaną wystawą. Rozpoczęcie o godzinie 12:00 w Galerii Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5. Wstęp wolny.

O!pla - Festiwal Polskiej Animacji – już po raz trzeci w Lublinie.
W ramach programu Teraz Dzieci Mają Głos zostaną zaprezentowane filmy dla dzieci przedszkolnych. Festiwal będzie miał formę konkursu, czyli obędzie się głosowanie. Prezentowane filmy: Agi Bagi: Urodzinowy pomnik wodza, Marzenia misia Walentego, Pamiętnik Florki III:Prezent, Pan Maluśkiewicz i wieloryb, Pan Toti i rycerze, Przytul mnie: Ten wyjątkowy dzień, Rodzina Treflików II: Serce robota, Żubr Pompik. Miejsce zabawy to Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, 15 kwietnia, godzina 11:00. Bilety w cenie 5zł.

IKEA po Sąsiedzku zaprasza najmłodszych na film „Traktorek Florek. Nowe przygody.”
„Życie na wsi nie jest nudne, kiedy razem z Tobą mieszka tam najpopularniejszy traktorek o imieniu Florek”. 15 kwietnia, ul. Krakowskie Przedmieście 55, godzina 15:00. Wstęp wolny.

Co więcej?

Gala Kultury „Lublin 700"
13 kwietnia w CSK odbędzie się Gala Kultury połączona z podsumowaniem obchodów Wielkiego Jubileuszu 700-lecia Miasta Lublin. Poznamy również laureatów nagród Miasta Lublin w dziedzinie kultury. Kategorie są cztery: Nagroda Artystyczna Miasta Lublin za 2017 r., Nagroda Miasta Lublin za Upowszechnianie Kultury w 2017 r., Nagroda Miasta Lublin za Całokształt Działalności oraz Nagroda Miasta Lublin dla Mecenasa Kultury 2017 r.
Podczas Gali będziemy mieli okazję poznać także zwycięzców plebiscytu Gazety Wyborczej „Strzały 2017”. Rozpoczęcie o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Mariusz Kałamaga i Jacek Noch- "Śląska Scena Stand-upu"
Mariusz Kałamaga – komik stand-upu, ostry i nieobliczalny, poruszający tematy dla niego ważne.
Jacek Noch – komik stand-up comedy, jeden z “najdelikatniejszych"  przedstawicieli tego gatunku. Na scenie ma dystans nie tylko do siebie, ale też do życia. Występował na scenie programu Kuby Wojewódzkiego.
Miejsce zabawy i śmiechu to Silence Club, ul. Radziszewskiego 8, 14 kwietnia, godzina 19:00. Bilety w cenie 35-40 zł.

Moto Session 2018- Lubelskie Święto Motoryzacji
Jest to idealny czas, aby podziwiać wyjątkowe modele samochodów i motocykli. Niezwykłe pokazy, spotkania z gwiazdami sportów motorowych, zostaną także poruszone ciekawostki z branży. Zakres tematyczny: samochody osobowe i dostawcze, motocykle, wyposażenie dodatkowe, wyposażenie audio, kosmetyki i chemia w motoryzacji, firmy ubezpieczeniowe, usługi finansowe i wydawnictwa branżowe. 14-15 kwietnia, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11. Start godzina 10:00. Cennik biletów podany w linku.

IKEA po Sąsiedzku zaprasza na „Zróbmy to inaczej! Kaligrafujemy”.
Warsztaty z kaligrafii, na których nauczysz się pisać m.in.: stalówką, długopisem, brush-penem i pędzelkiem. Potem zostają już tylko ćwiczenia i duma ze zdobytej nowej umiejętności. 13 kwietnia, godzina 17:30, ul. Krakowskie Przedmieście 55. Wstęp wolny.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Śmiertelna brawura!
Śmiertelna brawura! Tragedia w rejonie węzła Rudnik. Jena osoba nie żyje, dwie zostały ranne!
Morsy kończą sezon w stylu Wikingów
Morsy kończą sezon w stylu Wikingów W najbliższą sobotę o godzinie 14.00 wielbiciele lodowatych kąpieli po raz ostatni w tym sezonie wejdą do Zalewu Zemborzyckiego.
27 letnia ofiara piątkowej eksplozji nie żyje
27 letnia ofiara piątkowej eksplozji nie żyje W szpitalu w Łęcznej zmarła ranna w piątkowej eksplozji 27 letnia Marlena.
Jak Polacy wybili się na niepodległość? Patriotyczna wystawa w ...
Jak Polacy wybili się na niepodległość? Patriotyczna wystawa w Muzeum Lubelskim Polskość, patriotyzm i tożsamość narodowa - to tylko niektóre z tematów, których dotykać będzie wystawa "Czas na Niepodległą". Wernisaż odbędzie się dzisiaj na Zamku Lubelskim o godzinie 18.00.
Radosław Brzózka na spotkaniu z dziećmi w Lublinie ...
Radosław Brzózka na spotkaniu z dziećmi w Lublinie "Rodzice i dzieci, powietrze bez śmieci" - to ogólnopolski program edukacyjny, który dotyczy zanieczyszczenia powietrza oraz problemu ze smogiem.
Pilnie poszukiwani samorządowcy, którzy sami sobie przyznali nagrody ...
Pilnie poszukiwani samorządowcy, którzy sami sobie przyznali nagrody W piątek na konferencji prasowej, przewodniczący struktur PSL Krzysztof Hetman skrytykował premie i nagrody, którzy rządzący sami sobie przyznali. W kontrze do władzy centralnej postawił samorządowców, którzy takich praktyk nie stosują.
Mowa nienawiści prowadzi do przemocy
Mowa nienawiści prowadzi do przemocy Posłanka PO, Joanna Mucha krytykuje Marszałka Sejmu za słowa o odgrzybianiu i odszczurzaniu. Marek Kuchciński tłumaczy, że nie został rozumiany. Zdaniem opozycji wypowiedź polityka PiS była agresywna.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Bój o „Złotą Kielnię” [GALERIA]Szeregi lubelskiej policji zasilone o 111 nowych funkcjonariuszy„Bezpiecznie zachciało się żyć!” z De Mono w LublinieWładze województwa zainaugurowały rok szkolnyKolejne odkrycia archeologów na Placu LitewskimPrzyjechał z zamiarem sprzedaży na straganie. Wrócił z podpalonym samochodemRunmageddon Kids w Stalowej Woli. Wygrał chłopiec z Lublina!Tirem potrącił dwie rowerzystki. Jedna z nich zmarła na miejscuTrwa przebudowa stadionu lekkoatletycznegoPierwszy Runmageddon Games LublinTurniej Par Patrolowych Odebrali dyplomy dla najlepszych „skarbówek”

Obejrzyj

Radosław Brzózka na spotkaniu z dziećmi w LubliniePilnie poszukiwani samorządowcy, którzy sami sobie przyznali nagrodyMowa nienawiści prowadzi do przemocyDzień Pamięci o HolokauścieDworzec metropolitalny w Lublinie – jest koncepcja, czas na projektOdroczony wyrok w sprawie Krzysztofa ŻukaPoznaliśmy program lubelskich obchodów 100-lecia odzyskania niepodległościNowy oddział ratunkowy w LublinieOtwarcie zrewitalizowanej studzienki w Lublinie!Targowisko przy Ruskiej - reaktywacja Organizacje pozarządowe z wyróżnieniami od Wojewody LubelskiegoVeganmania w Lublinie [WIDEO]

Wydarzenia dodajwszystkie

Kwiecień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30
01
02
03
04
05
06
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON ONgold 95 98 LPG
4,48 - 4,61 4,89 -

Dyżurna apteka

"HEMPLA 5" - ul. Zesłańców Sybiru 5,
81 534 70 91

Prognoza pogody

Ogłoszenia   dodajwszystkie

Kupię: kupię spółke
DEBERG LIMITED - Skup Zadłużonych Spółek z o.o. S.A. Ltd , GMbH oraz Jednoosobowych Działalności Gospodarczych. Skupiamy się na działalności umożliwiających podjęcie czynności, które zmierzają do ...
Kupię: kupię spółke
Skupujemy Spółki i pomagamy w Wstępowaniu jako zarząd kryzysowy w sytuacjach, kiedy obecny zarząd nie jest wstanie udźwignąć ciężaru związanego z prowadzeniem spółki, jak również ...
Dam pracę: Zatrudnię Elektromonterów – Włochy
Zatrudnię Elektromonterów do Włoch (okolice Bergamo). Proste prace instalacyjne na terenie centrum logistycznego. Zakwaterowanie, przejazdy. Umowa o pracę, odzież ochronna, wyżywienie oraz elektronarzędzia. Wymagamy wykształcenia ...
Kupię: kupię spółke
Kupimy udziały w Spółkach oraz Jednoosobowych Działalnościach Gospodarczych znajdujących się na krawędzi bankructwa Występujemy w roli upadłego i podejmujemy się negocjacji z pracownikami i wierzycielami. Oferujemy ...
Kupię: kupię spółkę
Pomagamy zadłużonym podmiotom znajdującym się w krytycznej sytuacji finansowej. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 15 lat i jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży ...
Dam pracę: Zatrudnimy Tłumaczy 68,72
Mikrotech S.A. w Krośnie poszukuje osoby do współpracy w zakresie tłumaczeń biznesowych. Praca polega na tłumaczeniu specjalistycznych tekstów oraz korekty gotowych tekstów w językach: niemiecki, włoski, rosyjski, ...
Dam pracę: Zatrudnimy Tłumaczy 68.72
Mikrotech S.A. w Krośnie poszukuje osoby do współpracy w zakresie tłumaczeń biznesowych. Praca polega na tłumaczeniu specjalistycznych tekstów oraz korekty gotowych tekstów w językach: niemiecki, włoski, rosyjski, ...
Dam pracę: Lektor angielskiego online
Jeśli poszukujesz pracy jako lektor języka angielskiego, chcesz się samorealizować, pracować zdalnie, decydować ile oraz kiedy pracujesz to ta praca jest właśnie dla ciebie. Szkoła Językowa ...
Dam pracę: Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra oferuje
Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna Wymagania: biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, ...
Dam pracę: Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej
Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko: Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej Miejsce pracy: praca zdalna Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ...
Dam pracę: Agencja pracy Netkadra poszukuje pracowników na stanowisko: tłumacz – praca ...
Dam pracę: Pracownik produkcji
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Pracownik produkcji
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Pakowacz
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Operator maszyn
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Spawacz
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Operator wózka widłowego
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Inne: Skup Aut za Gotówkę - Małopolska, Śląsk, Opolskie ...
Nasza firma oferuje skup aut osobowych i dostawczych, wszystkich marek – z bezpłatnym dojazdem do klienta. Skupujemy auta niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego, ...
Dam pracę: Operator wózków widłowych
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje ...
Dam pracę: Lektor angielskiego online
Jeśli poszukujesz pracy jako lektor języka angielskiego, chcesz się samorealizować, pracować zdalnie, decydować ile oraz kiedy pracujesz to ta praca jest właśnie dla ciebie. Szkoła Językowa ...

Starsze artykuły

Debiut naszej sondy ulicznej! [WIDEO]
  Znamy już nazwiska nowych ministrów. Odwołani zostali Konstanty ...
Kolejny wypadek! 3 osoby ranne
Zdarzenie miało miejsce w terenie zabudowanym. Kierowca, który jak ustalili ...
Kąkolewisko 2015
W tym roku – na XVI Wojewódzkich Spotkaniach Kabaretowych ...
Znamy laureatów IV edycji Programu "Miejsce Inspiracji"
Do pierwszego etapu Programu Miejsce Inspiracji zgłosiło się 37 podmiotów ...
Ośrodek Wczesnej Interwencji dla Osób z Problemem Alkoholowym i ich ...
W ośrodku utrzymywany będzie stały dyżur personelu medycznego. Placówka dysponuje 20 ...
Między sztuką a komercją
   Od 1 lipca w Muzeum Historii Miasta Lublina ...
Posprzątali świat...
Dzieci były bardzo zaangażowane, z najwyższą starannością zbierały i segregowały ...
Złoto za paliwo!?
Ostatni taki sygnał powiał się we wtorek. 305 km w ...
Pozorując kradzież samochodu chcieli wyłudzić pieniądze z ubezpieczenia ...
Za próbę wyłudzenia pieniędzy z ubezpieczenia odpowiedzą dwaj ...
Mnóstwo atrakcji na Dnwi Otwarte UMCS
Równolegle w spotkania z kandydatami i promocję wydarzenia 11 ...
Tirem potrącił dwie rowerzystki. Jedna z nich zmarła na miejscu ...
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 10.45 w miejscowości Niedrzwica ...
Spadł z dachu. Sprawę wyjaśnia policja.
Czytelnik napisał do nas:Wypadek na budowie bloku przy ulicy Chmielowskiego, ...
25 lat partnerstwa Lublin-Münster
Lubelskie obchody jubileuszu, to organizowane po raz pierwszy wydarzenie ...
Czarny Protest w Lublinie
Razem z mieszkankami i mieszkańcami będziemy protestować przeciwko projektowi barbarzyńskiej ...
Upały nie odpuszczą do 16 sierpnia
Jak informuje nas IMGW - PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych i ...
Dramat małych pacjentów
10 lutego Oddział Pediatrii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie zawiesza ...
Trwają remonty na bialskich ulicach
Obecnie utrudnienia bialczanie mogli napotkać chociażby na ul. Sidorskiej ...
Edukacja ekologiczna w Lublinie
Do Lublina zawitała wiosna i powoli kończy się sezon ...
Tragedia na oczach wiernych. Ksiądz zmarł podczas nabożeństwa Wielkanocnego ...
W Wielki Piątek, podczas Liturgii Męki Pańskiej, doszło do strasznej ...
Dni Kariery w Lubelskim Centrum Konferencyjnym
Dni Kariery to targi pracy, praktyk i staży organizowane ...
Kilka słów o mowie ciała
O mowie ciała i obronie przed manipulacją w biznesie z ...
Dobra współpraca popłaca
Pod koniec kwietnia przedstawiciele Powiatu Lubelskiego gościli w Powiecie Main-Kinzig. ...
ZUS szkoli ze zleceń i elektronicznych zwolnień
Ich uczestnicy dowiedzą się też, co zmieniło się w programie ...
Ostrzeżenie IMGW-PIB
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy ...
Pijany trzeźwiejącego wiózł na komendę
Przed południem w niedzielę na komendzie pojawili się dwaj młodzi ...
Sprawcy podpalenia dwóch samochodów zatrzymani
Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 23.00. Dyżurny łęczyńskich policjantów ...
Jubileusz prof. Stanisława Leona Popka – zaproszenie
Uroczystość odbędzie się 6 maja br. o godzinie 17.00 w Galerii ...
Zespół Ted Nemeth gościem na koncercie happysad
Łódźka formacja podczas wydarzenia będzie promowała swój debiutancki album – ...
Zgłoś kandydata do „Nagrody Trzeciego Sektora”
  Konkurs skierowany jest do członków organizacji, działaczy samorządowych, ...
Ursus rusza na podbój Chin
Po Czarnym Lądzie czas na Daleki Wschód. ...
Bawił się w policjanta i próbował włamać się do samochodów ...
Wczoraj około godz. 18:00 dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o ...
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
REDAKTOR NACZELNY
Cezary Potapczuk
tel. 790-881-081
cezary@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Aleksandra Drozdowska
tel. 512-24-21-24
aleksandra@lublin24.pl
Redaktor prowadząca
Ewelina Smalec
tel. 501-050-024
ewelina@lublin24.pl
Redaktor
Monika Blandyna Lewkowicz
tel. 501-92-24-24
monika@lublin24.pl
Redaktor
Joanna Mazurek
tel. 501-93-24-24
joanna@lublin24.pl
Reklama
Doradca Klienta Biznesowego
Katarzyna Ryzner
tel. 577-781-081
katarzyna@lublin24.pl
Doradca Klienta Biznesowego
Krzysztof Stefaniak
tel. 720-081-081
krzysztof@lublin24.pl
Dział Reklamy reklama@lublin24.pl

Dział Foto / Wideo
Mateusz Paśkucki
tel. 602-844-775
foto@lublin24.pl

lublin24 bialapodlaska24