Dziś są imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego

Marcin Wysokiński  
dodane: 14-04-2018 06:37   |   wyświetleń: 11429

Wybuch w mieszkaniu w Świdniku - dwie osoby poważnie ranne [WIDEO]

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 13:30 w jednym z mieszkań przy ul. Hallera w Świdniku. Dwie osoby trafiły do szpitala. Jedna z nich była karana za narkotyki.
Wybuch w mieszkaniu w Świdniku - dwie osoby poważnie ranne  [WIDEO]fot. Policja 

Początkowo wydawało się, że był to wybuch gazu. Pracownicy pogotowia gazowego wstępnie wykluczyli taką ewentualność.

- Z okien wyleciały szyby - mówi starszy kapitan Paweł Dańko z Komendy Powiatowej PSP w Świdniku. Na miejscu pracowało siedem zastępów straży pożarnej.

Strażacy poinformowali, że w budynku było dużo dymu. Kilka rodzin z pobliskich mieszkań zostało tymczasowo ewakuowanych, konstrukcja budynku nie została jednak naruszona.

- Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora - mówi młodszy aspirant Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

- Jedna z nich była poważnie poparzona. Druga wyglądała, jakby miała rozciętą tętnicę na szyi - relacjonowali świadkowie zdarzenia.

27-letnia kobieta i 29-letni mężczyzna trafili do szpitala z poważnymi obrażeniami. Kobieta prawdopodobnie ma poparzone drogi oddechowe.

Nie wiadomo co spowodowało wybuch i pożar. Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, ranny 29-latek był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe.

Komentowane

Donald trump (2018-04-15 21:13) 98 110   |   zgłoś do usunięcia
Jaki ma związek wybuchu z tym ze był wcześniej karany za narkotyki???a może sąsiedzi,rodzina itd nie wiedzieli że miał konflikt z prawem i to za narkotyki no to przy okazji się dowiedzieli bo wiadomo gdzie wybuchło. Wstyd mi za was pismaki. A oni "konstrukcja JEDNAK nie została naruszona " czyli rozumie -powinna być naruszona? ?? Blee. Mdlosci mam czytając to gówna. Żal
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ...
Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ponad 12 lat Lubelscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę ponad 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z posesji w gm. Wólka. 28-latek poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem. Jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka Policjanci z Bychawy zatrzymali 64-latka. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawnili rewolwer hukowy, który nosił ślady przeróbki na broń palną a także około 250 sztuk amunicji, którą posiadał bez wymaganego zezwolenia. Nielegalne znalezisko zostało zabezpieczone. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty.
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą Za kradzież co najmniej 6 worków ubrań ze sklepu z używaną odzieżą odpowie 22-letni mieszkaniec Lublina. Pracownik magazynu został ujęty na gorącym uczynku w momencie, gdy próbował wynieść worek z ubraniami. W jego samochodzie policjanci znaleźli dodatkowe worki ze sklepowym asortymentem. Sklep oszacował straty na blisko 1,5 tys. zł.
Chińskie tabletki psychoaktywne
Chińskie tabletki psychoaktywne 28-letnia Chinka odpowie za przywóz do Polski blisko tysiąca sztuk tabletek zawierających substancje psychoaktywne i efedrynę. Na trop nielegalnego procederu wpadli lubelscy policjanci z komendy miejskiej oraz funkcjonariusze lubelskiej służby celno-skarbowej. Po ustaleniu, że 28-latka otrzyma przesyłkę z tabletkami, zabezpieczyli nadaną z Chin paczkę.
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii ...
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii Dyżurny komisariatu w Bełżycach otrzymał informację z WCPR-u o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Natychmiast podjął działania, aby zlokalizować miejsce przebywania desperata. Dzięki umiejętnie przeprowadzonej przez policjanta rozmowie nie doszło do tragedii i mundurowi odnaleźli 40-latka.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)