Dziś są imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Cezary Potapczuk  
dodane: 07-02-2018 20:56   |   wyświetleń: 680

Chełmska pediatria znowu przyjmuje

Chełmska Pediatria będzie pracować normalnie. Oddział wznawia przyjęcia. Dyrekcja i lekarze placówki doszli do porozumienia.
Chełmska pediatria znowu przyjmujefot. Internet 

Problemem pediatrii były braki kadrowe. Trzech lekarzy jeszcze pod koniec ubiegłego roku odmówiło podpisania klauzuli opt-aut. 2 lutego oddział wstrzymał przyjmowanie małych pacjentów, a 10 lutego miał zawiesić działalność.

Mimo trudnej i napiętej sytuacji cały czas prowadzono negocjacje, które dzisiaj zakończyły się powodzeniem. Pediatria wznowiła przyjęcia i rozpoczyna normalne funkcjonowanie. 

- Będą normalne dyżury, wzmocniona zostanie obsada kadrowa - zapewnia Arnold Król, zastępca dyrektora ds. lecznictwa. - Chcemy zwiększyć ilość lekarzy specjalistów na oddziale. W tym momencie jest 6 miejsc, będziemy szukać zarówno rezydentów jak i lekarzy posiadających pełne prawo wykonywania zawodu - podkreśla dyrektor Król. - Wzmocniony zostanie także zespół zarządzający.


Przebywającego na zwolnieniu lekarskim dyrektora szpitala Jacka Buczka zastąpi człowiek sprawdzony w zarządzaniu szpitalami, Michał Jedliński zastępca dyrektora departamentu zdrowia Urzędu Marszałkowskiego. Takie rekomendacje przedstawię na posiedzeniu zarządu - mówi marszałek województwa lubelskiego Sławomir Sosnowski


Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)