Dziś są imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Cezary Potapczuk  
dodane: 05-04-2018 13:12   |   wyświetleń: 1019

Bezrobotny i narkotyki

Prawie dwa kilogramy narkotyków oraz 300 gramów dopalaczy przechwycili lubelscy policjanci. Znaleźli je na jednej z prywatnych posesji w dzielnicy Kośminek.
Bezrobotny i narkotykifot. KWP Lublin 

Prawie dwa kilogramy narkotyków oraz 300 gramów dopalaczy przechwycili lubelscy policjanci. Znaleźli je na jednej z prywatnych posesji w dzielnicy Kośminek. Zatrzymali 21-letniego syna właścicieli nieruchomości. Jak ustalono to do niego należał „zakazany” towar.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że na tej posesji mogą znaleźć coś ciekawego. Podejrzenia potwierdziła niezapowiedziana wizyta połączona z przeszukaniem domu i stojącego w pobliżu, niewielkiego budynku gospodarczego.

Funkcjonariusze znaleźli prawie dwa kilogramy narkotyków (marihuany i amfetaminy) oraz 300 gramów dopalaczy. Kilogram suszu ukryty był w komórce, amfetamina (900 gramów) w lodówce, a dopalacze w postaci kryształków -  łazience. Oprócz narkotyków i dopalaczy policjanci znaleźli wagę, woreczki, tzw. dealerki i pieniądze.

Zatrzymano 21-letniego właściciela nielegalnego towaru, syna właścicieli posesji. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Będzie odpowiadał za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Na razie nie ma dowodów na to, że zajmował się handlem narkotykami. Jak podaje Anna Kamola z biura prasowego KWP w Lublinie 21 latek nie był wcześniej znany stróżom prawa z tego typu aktywności „gospodarczej”. O jego losie zdecyduje prokurator. Posiadanie znacznych ilości narkotyków.


Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)