Dziś są imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Cezary Potapczuk  / Mateusz Paśkucki
dodane: 09-04-2018 18:45   |   wyświetleń: 1536

Autobus wjechał w słup - są ranni

Autobus linii 32 niespodziewanie wjechał w słup trakcji trolejbusowej. W wyniku zdarzenia ponad 20 osób zostało poszkodowanych, a ruch uliczny jest sparaliżowany.
Autobus wjechał w słup - są rannifot. Mateusz Paśkucki 
Do wypadku doszło dziś o 16:15 na skrzyżowaniu ulic: Narutowicza, Głębokiej, Nadbystrzyckiej oraz Muzycznej. Autobus linii 32 zatrzymał się na przystanku u wylotu ulicy Narutowicza. Kierująca pojazdem 55-letnia kobieta ruszyła w kierunku Nadbystrzyckiej, miała zielone światło. Z nieustalonych przyczyn zjechała na prawą stronę i z impetem uderzyła w słup trakcji trolejbusowej. Nie wiadomo, dlaczego kobieta straciła panowanie nad pojazdem. 55 latka jest w szoku. Badanie na obecność alkoholu wykazało trzeźwość kierującej.
- Policja ustala przyczynę nagłej utraty kontroli nad pojazdem oraz sprawdza, czy kobieta nie zażywała środków odurzających - informuje Anna Kamola z biura prasowego KWP w Lublinie. Według niepotwierdzonych relacji świadków kobieta chciała uniknąć zderzenia z autem osobowym.

20:05 Aktualizacja 
Ruch został już upłynniony, skrzyżowanie jest przejezdne. Kierująca pojazdem zostanie szczegółowo przesłuchana jutro.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)