Dziś są imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Cezary Potapczuk  / AD
dodane: 12-04-2018 11:15   |   wyświetleń: 1524

25 kg narkotyków na Czubach

25 kilogramów dopalaczy, 2500 tabletek ekstazy i 150 gramów marihuany znaleźli policjanci w jednym z mieszkań na Czubach. Zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 26-42 lata.
25 kg narkotyków na Czubachfot. lubelska.policja.gov.pl 
Na trop handlarzy zakazanym towarem wpadli policjanci zajmujący się zwalczaniem cyberprzestępczości. Zatrzymani prowadzili działalność przestępczą w sieci. Narkotyki i dopalacze można było zamówić u nich za pośrednictwem jednej ze stron internetowych, następnie towar był paczkowany i wysyłany. Dzięki współpracy funkcjonariuszy Wydziału dw. z Cyberprzestępczością oraz Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie udało się namierzyć mieszkanie, które wynajmowali na potrzeby swoich interesów. We wtorek funkcjonariusze zastali w nim dwóch kompletnie zaskoczonych mężczyzn, którzy przygotowywali towar do wysyłki. Chwilę później pojawił się ich trzeci wspólnik, odpowiedzialny za nadawanie przesyłek pocztowych. Podczas przeszukania policjanci znaleźli w mieszkaniu ponad 25 kg dopalaczy w tym niemal 2500 tabletek ekstazy i 150 g marihuany oraz młynki, wagi laboratoryjne, foliowe woreczki, a także niemal 80 przesyłek gotowych do wysłania. Wczoraj trzech zatrzymanych mężczyzn usłyszało zarzuty. Dotyczą one wprowadzenia do obrotu środków chemicznych mogących stworzyć zagrożenie dla życia i zdrowia wielu osób, oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków. Wszyscy trafili do aresztu. Grozi im do 10 lat więzienia.

O szczegółach opowiada rzecznik KWP w Lublinie Renata Laszczka-Rusek:Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)