Dziś są imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego

Cezary Potapczuk  / AD
dodane: 12-04-2018 11:15   |   wyświetleń: 1603

25 kg narkotyków na Czubach

25 kilogramów dopalaczy, 2500 tabletek ekstazy i 150 gramów marihuany znaleźli policjanci w jednym z mieszkań na Czubach. Zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 26-42 lata.
25 kg narkotyków na Czubachfot. lubelska.policja.gov.pl 
Na trop handlarzy zakazanym towarem wpadli policjanci zajmujący się zwalczaniem cyberprzestępczości. Zatrzymani prowadzili działalność przestępczą w sieci. Narkotyki i dopalacze można było zamówić u nich za pośrednictwem jednej ze stron internetowych, następnie towar był paczkowany i wysyłany. Dzięki współpracy funkcjonariuszy Wydziału dw. z Cyberprzestępczością oraz Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie udało się namierzyć mieszkanie, które wynajmowali na potrzeby swoich interesów. We wtorek funkcjonariusze zastali w nim dwóch kompletnie zaskoczonych mężczyzn, którzy przygotowywali towar do wysyłki. Chwilę później pojawił się ich trzeci wspólnik, odpowiedzialny za nadawanie przesyłek pocztowych. Podczas przeszukania policjanci znaleźli w mieszkaniu ponad 25 kg dopalaczy w tym niemal 2500 tabletek ekstazy i 150 g marihuany oraz młynki, wagi laboratoryjne, foliowe woreczki, a także niemal 80 przesyłek gotowych do wysłania. Wczoraj trzech zatrzymanych mężczyzn usłyszało zarzuty. Dotyczą one wprowadzenia do obrotu środków chemicznych mogących stworzyć zagrożenie dla życia i zdrowia wielu osób, oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków. Wszyscy trafili do aresztu. Grozi im do 10 lat więzienia.

O szczegółach opowiada rzecznik KWP w Lublinie Renata Laszczka-Rusek:Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ...
Poszukiwany 10 listami gończymi 28-latek zatrzymany. Ma do odsiadki ponad 12 lat Lubelscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę ponad 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z posesji w gm. Wólka. 28-latek poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem. Jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka
Nielegalna broń i amunicja u 64-latka Policjanci z Bychawy zatrzymali 64-latka. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawnili rewolwer hukowy, który nosił ślady przeróbki na broń palną a także około 250 sztuk amunicji, którą posiadał bez wymaganego zezwolenia. Nielegalne znalezisko zostało zabezpieczone. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty.
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą
Kradł z magazynu worki z używaną odzieżą Za kradzież co najmniej 6 worków ubrań ze sklepu z używaną odzieżą odpowie 22-letni mieszkaniec Lublina. Pracownik magazynu został ujęty na gorącym uczynku w momencie, gdy próbował wynieść worek z ubraniami. W jego samochodzie policjanci znaleźli dodatkowe worki ze sklepowym asortymentem. Sklep oszacował straty na blisko 1,5 tys. zł.
Chińskie tabletki psychoaktywne
Chińskie tabletki psychoaktywne 28-letnia Chinka odpowie za przywóz do Polski blisko tysiąca sztuk tabletek zawierających substancje psychoaktywne i efedrynę. Na trop nielegalnego procederu wpadli lubelscy policjanci z komendy miejskiej oraz funkcjonariusze lubelskiej służby celno-skarbowej. Po ustaleniu, że 28-latka otrzyma przesyłkę z tabletkami, zabezpieczyli nadaną z Chin paczkę.
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii ...
Rozmowa dyżurnego oraz szybka reakcja policjantów zapobiegły tragedii Dyżurny komisariatu w Bełżycach otrzymał informację z WCPR-u o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Natychmiast podjął działania, aby zlokalizować miejsce przebywania desperata. Dzięki umiejętnie przeprowadzonej przez policjanta rozmowie nie doszło do tragedii i mundurowi odnaleźli 40-latka.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)