Dziś są imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Joanna Danielewicz
dodane: 01-09-2015 17:15   |   wyświetleń: 798

Abramowicz ostatni, Duszek tuż za ekonomistą SKOK

Według informacji, które już komentują media, miejsca na liście PiS w okręgu chełmskim (7) już są znane. Bialski poseł Adam Abramowicz ma startować z ostatniego miejsca. Początek listy to przedstawiciele Chełma, Zamościa i przedstawiciel SKOK.
Abramowicz ostatni, Duszek tuż za ekonomistą SKOKfot. archiwum 
Janusz Szewczak, główny ekonomista SKOK jednak startuje z okręgu 7, w którym jest Biała Podlaska. Jakiś czas temu pisaliśmy o tych przymiarkach. Podejrzenia i docierające do mediów informacje mogła z pewnością wzmocnić wizyta pana Szewczaka podczas święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Kodniu, gdzie u boku senatora Grzegorza Biereckiego uczestniczył w uroczystościach kościelnych.

Teraz z informacji podawanych już otwarcie wynika, że główny ekonomista SKOK dostał 3 miejsce na liście PiS w naszym okręgu wyborczym. Tuż za nim PiS wystawia Marcina Duszka, z Międzyrzeca Podlaskiego.

Niespodzianką jest na pewno miejsce, jakie otrzymał od swoich przełożonych Adam Abramowicz, który posłem z Białej Podlaskiej jest drugą kadencję. Poprzednio startował z 4 i 5 pozycji. Teraz ma startować z ostatniej. – To nie są jeszcze oficjalny, czyli ostateczny układ list, mogą być jeszcze jakieś kosmetyczne zmiany. Ale fakt pozostaje faktem – mówi Adam Abramowicz. Uważa, że ostatnia pozycja nie zamyka mu drogi do Sejmu.

– Bialczanie nie są głupi i myślę, że szybciej zagłosują na znana sobie osobę niż kolokwialnie mówiąc „spadochroniarza”. Ja wiem, że jestem w stanie wypracować dobry wynik i wejść do Sejmu. Będę na to bardzo mocno pracował – zapewnia. I dodaje, że z ostatnich miejsc na listach wystartują też Jarosław Gowin i Zbigniew Ziobro. – Damy radę, to takie nasze hasło i tego się trzymamy – dodaje poseł.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)